#503Een staand personage van gesculpteerd steen. Khmer, leeftijd onbekend.
Personnage debout en pierre sculptée. Khmer, âge inconnue.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#778Een lot asbakken e.a. van verschillende soorten mineraal.
Lot de cendriers en différentes sortes de pierre dure.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#103Val Saint LambertEen mooie pique-fleurs van geslepen kristal in de massa oranje-rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
#159Gerard Cox“Duinlandschap.” Pastel op board. Gesigneerd.
#446Een Spaanse schrijftafel van olmenhout. XIXe eeuw.
Ecritoire espagnole en orme. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#702Een bijzetkastje van gefineerd hout met drie laden, geflankeerd door zuiltjes en versierd met marqueterie en bronsbeslag.
Meuble d’appoint en bois de placage à trois tiroirs flanqués par des colonnettes et décorés de marqueterie et de bronze.No longer availableEstimate: € 60 / 10à -
#706Een tweedelig buffet met twee keer twee paneeldeuren et twee laden in de gordel. Einde XIXde eeuw.
Buffet à deux corps ouvrant à deux fois deux portes aux panneau et à deux tiroirs en ceinture. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#434Louise-Maria Servaes“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#141“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
#119Ludo Lacroix“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#597Val St. LambertEen langgerekte vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
#121BuragoEen serie van vier oldtimers. Schaal 1/18. Een Mercedes Roadster ‘36, een Bugatti ‘34, een Alfa Romeo Monza ‘34 en een Alfa Romeo Spider ‘32.
Suite de quatre voitures miniatures. Echelle 1/18. Une Mercedes Roadster ‘36, une Bugatti ‘34, une Alfa Romeo Monza ‘34 et une Alfa Romeo Spider ‘32.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#36Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#472Rugzak van gevlochten riet. Arunachal Pradesh.
Sac à dos en osier. Arunachal Pradesh.No longer availableEstimate: € 30 / 40