Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 51401–51450 of 108521 results

  • #194

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #190

    Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kande laar. Zonder doppen.

    Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #187

    Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.

    Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
  • #186

    Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.

    Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #179

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #171
    Flor De Raet

    “Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    “Intérieur de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #167
    H. Van Soye (?)

    “Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #164

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #159

    “La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

    La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #152

    “Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.

    “Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Quatre livres d’art.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #138

    Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.

    Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #134
    Burago

    Een model van een Lancia Aurelia B24 Spider op schaal 1:18. Linker achterlichtje manco.

    Une maquette d'une Lancia Aurelia B24 Spider à l'échelle 1:18. Feu arrière gauche manquant.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #129
    G. Springael

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.

    ”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 37 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #125

    Een vurenhouten wandkapstok met drie smeedijzeren haken.

    Un porte-manteau mural en pin avec trois crochets en fer forgé.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #104
    Freddy Van Dyck

    “Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.

    “Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #83

    Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”

    Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.
    No longer available
    Dim. 53 x 42,5 cm x 3
    Estimate: € 60 / 80
  • #68

    Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.

    Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #62

    Madonna met kind naar Raphael. Een reproductie.

    Vierge à l'enfant d'après Raphaël. Une reproduction.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #61

    “Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.

    Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #55

    Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.

    Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 & 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #53

    Een beddenpan van smeedijzer en messing.

    Un bassin de lit en fer forgé et laiton.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #52

    Een lot van vier Chinese beeldjes van Chinees porselein. Enkele manco’s. Eén hoed beschadigd.

    Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 22 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #46

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #37

    Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.

    Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #36

    Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.

    Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #9

    Een biscuit beeldje van een jongen. Zonder merken.

    Une figurine en biscuit représentant un garçon. Sans marques.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #667

    Een antiek Frans aardewerken pique-fleur en een schaaltje, versierd met bloemendecors. De pique-fleur gerestaureerd.

    Une pique-fleur et un bol en faïence de France ancienne, décorés de décors floraux. Le pique-fleur restauré.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #671

    Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.

    Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #657
    Albert Poels
    Period: 1903-1984

    “Moeder met kind”. Een terracottakleurig plaasteren wandgroepje. Gesigneerd.

    Mère et enfant . Ensemble mural en plâtre couleur terre cuite. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #407

    Een Japanse terracotta vaas met ringen aan de handvatten en met een draak in het decor. Onderaan met stempel ‘Raku’.

    Un vase japonais en terre cuite avec des anneaux sur les anses et un dragon dans le décor. Le cachet Raku en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628

    Een stereoscoop in originele kist. Compleet.

    Un stéréoscope dans son étui d'origine. Complet.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #673

    Een houten aktekoffertje. Gemerkt ‘Ray Ban’.

    Une mallette en bois. Marquée ‘Ray Ban’.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #663
    Lladro

    “Slapend meisje tegen moeders schoot”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Fille endormie sur les genoux de sa mère . Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #272

    Een houten wandelstok met witmetalen knop in de vorm van een olifantenkop.

    Un bâton de marche en bois avec une poignée en métal blanc en forme de tête d'éléphant.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #262

    Een houten wandelstok met uitschuifbare verrekijker als knop.

    Une canne en bois avec des jumelles extensibles comme bouton.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #358

    Een messingen hand in V-teken.

    Une main en laiton en signe V.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #643

    Een bronzen trekpaard op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Un cheval de trait en bronze sur un socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161

    Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door putti.

    Paire d'appliques murales de style Empire en bronze partiellement doré portées par des putti.
    No longer available
    Dim. l: 68 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #647

    Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.

    Une Vierge à l'Enfant en porcelaine multicolore et dorée. Sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm (stolp)
    Estimate: € 60 / 80
  • #648

    Een gebeeldhouwde Afrikaanse houten jager. We voegen er een pijl en boog aan toe.

    Un chasseur africain en bois sculpté. Nous ajoutons un arc et des flèches.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm; L: 86 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #653

    Een jardinière van Chinees biscuit in de vorm van een pad, met geschilderde oogjes. Op gesculpteerde houten sokkel in de vorm van een lelieblad. Naar vroeg XVIIIe eeuws voorbeeld.

    Une jardinière en biscuit chinois en forme de crapaud, aux yeux peints. Sur un socle en bois sculpté en forme de nénuphar. D'après un exemple du début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 + 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #633

    Een houten voorouderbeeld. Hemba - Singiti, D.R. Congo.

    Une statue d'ancêtre en bois. Hemba - Singiti, D.R.Congo.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #623

    “Dansende jonge vrouw”. Een groep van meerkleurige zachte pasta uit de belle epoque.

    Jeune femme dansante . Un groupe de pâte tendre multicolore de la Belle Epoque.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #661

    Twee sierzwaarden in gebeeldhouwd houten wandschild. Toledo, Spanje.

    Deux épées ornementales dans un bouclier mural en bois sculpté. Tolède, Espagne.
    No longer available
    Dim. l: 66 en 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #651

    Een legerdolk. Post Wereldoorlog II.

    Un poignard de l'armée. Après la Seconde Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #641

    Een zwaardbajonet. Begin XXe eeuw. Met schede.

    Une baïonnette d'épée. Début du XXe siècle. Avec gaine.
    No longer available
    Dim. l: 68 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #631

    Een Javaans sierzwaard met gesculpteerde houten schede.

    Un sabre décoratif javanais avec un fourreau en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 83 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #621

    Een Franse rijkswachtsabel. 1814.

    Un sabre de gendarmerie française. 1814.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 1,026
  • 1,027
  • 1,028
  • 1,029
  • 1,030
  • 1,031
  • 1,032
  • …
  • 2,169
  • 2,170
  • 2,171
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More