Lots
Showing 53501–53550 of 108520 results
-
#42Twee zittende naakten van gesculpteerd notenhout. Gesigneerd en gedateerd resp. 1958, 1969.
Deux statues en noyer sculpté , représentant deux nus assis. Signé et daté resp. 1958 et 1969.No longer availableDim. h 42, 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#41Een siervaas en drie hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Twee met kleine haarscheurtjes. XIXe eeuw.
Un vase et trois cornes en porcelaine de Bruxelles polychrome. Deux avec des petits cheveux. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 21 - 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
Un petit chien en faïence à glaçure beige.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#36Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.
Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#35Jardinière van Belgisch aardewerk. Op voetstuk.
Une jardinière en faïence belge. Sur socle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#34Een grote drageoir van roze glas.
Un grand drageoir en verre rose.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#31Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#28Vier borden van blauw en wit porselein met winterse scènes. Uit de jaren 1965, 1975, 1976 en 1980.
Quatre assiettes en porcelaine bleue et blanche à décor de scènes hivernaux. Des années 1965, 1975, 1976 et 1980.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#27Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van dansende en musicerende figuren.
Un bas-relief en terre cuite représentant des figures en musique.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#24Een lot van vijf verschillende lampenvoeten, waarbij twee van verzilverd metaal, een houten, een zwart glazen en één van beschilderd metaal in marmerimitatie.
Lot de cinq différents pieds de lampe dont deux en métal argenté, un en bois, un en verre noir et un en métal peint imitant du marbre.No longer availableDim. h: 29 - 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#23Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#22Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit drie vazen en een cachepot.
Lot de faïences flamandes, comprenant trois vases et un cache-pot.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#21Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#20Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 25 / 40 -
#18Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#17Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 150 / 180 -
#16Porseleinen lampenvoet.
Pied de lampe en porcelaine.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#14Een rood koperen beddenpan. XIXe eeuw.
Une panne de lit en cuivre rouge. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#12Een antieke rood koperen brasero.
Un brasero en cuivre rouge antique.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#11Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#10Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.
Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#7Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.
Plaquette en verre décorée d’un chamois gravé. Signée.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#6Twee poppen met porseleinen hoofden. De éne volledig gekleed, in de hals gemerkt Welsch, Germany 4, met grijze slaapogen en open mondje (H. 52 cm, op staander. De andere enkel het papier maché lichaam, zonder handen en het porseleinen hoofd, in de hals gemerkt Simon & Halbig, Germany 1059 (H. 52 cm).
Deux poupées avec des têtes en porcelaine. L'une entièrement habillée, au cou marqué Welsch, Allemagne 4, avec les yeux gris endormis et la bouche ouverte (H. 52 cm, sur pied. L'autre seulement le corps en papier mâché, sans les mains et la tête en porcelaine, dans le cou marqué Simon & Halbig, Allemagne 1059 (H. 52 cm).No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#5Een uiltje en een zwaan van messing.
Un petit hibou et un cygne en laiton.No longer availableDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#4Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.
Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#3Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 boeken over musea. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Mooie serie, in-folio.
Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 livres sur des musées. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Belle série, in-folio.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#2Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#142Een dubbele kandelaar en een blaker van messing.
Un double chandelier et une applique en laiton.No longer availableDim. h: 11 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#134Een model van een Lancia Aurelia B24 Spider op schaal 1:18. Linker achterlichtje manco.
Une maquette d'une Lancia Aurelia B24 Spider à l'échelle 1:18. Feu arrière gauche manquant.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#118Vier tekeningen met zichten op Zuid-Spanje en een pastel met een zicht op de Noordzee.
Quatre dessins avec vue sur le sud de l'Espagne et un pastel avec vue sur la mer du Nord.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#110“De balletles”. Reproductie op doek naar Degas (50 x 60 cm) en “Landschap”. Reproductie op doek naar Constable (28 x 42 cm).
La leçon de ballet . Reproduction sur toile d'après Degas (50 x 60 cm) et Paysage . Reproduction sur toile d'après Constable (28 x 42 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#93“Gather ye rosebuds...”. Een lithografie naar Jennie Harbour.
Rassemblez vos boutons de rose ... . Une lithographie d'après Jennie Harbour.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#92“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan. Te restaureren.
Vue ferme d'hiver . Huile sur toile. Signée en bas à gauche. A restaurer.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91“Christus met de doornkroon”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Le Christ à la couronne d'épines . Pastel sur papier. Indistinctement signé.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 25 / 35 -
#90“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Signatuur verwijderd. Lichte schade.
Vue de la ferme d'hiver . Huile sur toile. Signature supprimée. Légers dommages.No longer availableDim. 56 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#86“Het laatste avondmaal”. Een geperst messingen reliëf in kader.
La dernière Cène. Relief en laiton pressé dans un cadre.No longer availableDim. 32 x 47 (kader)Estimate: € 35 / 40 -
#62Madonna met kind naar Raphael. Een reproductie.
Vierge à l'enfant d'après Raphaël. Une reproduction.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 15 / 25 -
#61“Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.
Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.No longer availableDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#82“De verboden vrucht”. Aquarel op papier.
Le fruit défendu . Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81“Classicistische voorstelling”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Représentation classiciste . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableDim. 60 x 90Estimate: € 80 / 100 -
#69“Jazzsaxofonist”. Een beeld van meerkleurig kunststof op houten voetstuk.
Jazz saxophoniste . Une sculpture en plastique multicolore sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#66Buste van Toetanchamon. Koper op albasten sokkel.
Buste de Toutânkhamon. Cuivre sur base d'albâtre.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#71Een zeer gevarieerd lot Franstalige stripverhalen.
Lot très varié d’albums de bandes dessinées en Français.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#70Lot Franstalige stripverhalen. Overwegend Ed. Dupuis. Roba. “La Ribambelle” (5), “Boulle et Bill” (12), Hubinon. “Buck Danny” (21). Mazel (Les Mousquetaires” (3). Sandron/Cauvin. “Godaille et Godasse” (3). Hausman. “La Forêt Secrète”. Geerts “Jojo”. E.a.
Lot d’albums de bandes dessinées. En général par Dupuis. Roba. “La Ribambelle” (5), “Boulle et Bill” (12), Hubinon. “Buck Danny” (21). Mazel (Les Mousquetaires” (3). Sandron/Cauvin. “Godaille et Godasse” (3). Hausman. “La Forêt Secrète”. Geerts “Jojo”. E.a.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#249“Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.
“Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#248“Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.
“Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#246“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#244“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrammeerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80 / 100
