Lots
Showing 86251–86300 of 96318 results
-
#176
Een carrouselpaard van gesculpteerd eikenhout. Tweede helft XIXe eeuw. Op metalen staander.
Cheval de carrousel en chêne sculpté. Deuxième moitié du XIXe siècle. Avec support en métal.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#186
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een tafel met zes stoelen en een tweedeurskast.
Salle à manger en chêne sculpté de style Louis XV comprenant une table, six chaises et un dressoir à deux portes.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#146
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100 / 180 -
#436
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 241 x 172 cmEstimate: € 20 / 40 -
#96
Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#56
Een serie van 6 eikenhouten stoelen en een armstoel in Renaissancestijl.
Suite de six chaises en chêne et un fauteuil de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#126
Een eikenhouten driedeurskast, trapsgewijs opgebouwd.
Armoire à trois portes en chêne. Construction en gradins.No longer availableDim. 186 x 106 x 50 cmEstimate: € 300 / 350 -
#106
Een kersenhouten vitrinekast in Lodewijk XVI-inspiratie met vier deuren.
Vitrine en merisier d’inspiration Louis XVI ouvrant à quatre portes.No longer availableDim. b: 125 cmEstimate: € 200 / 300 -
#470
Een servies voor twaalf personen van meerkleurig porselein met een decor van vogels en vissers. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes en porcelaine polychrome à décor d’oiseaux et de pêcheurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#465
Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.
Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#460
Een lot kristallen glazen, waarbij vier groene en vijf kleurloze wijnglazen, vijf kleine champagnefluiten, twee grote en een kleine champagnecoupe.
Lot de verres en cristal dont quatre verres à vin verts et cinq incolores, cinq petites flûtes, deux grandes et une petites coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#400
Een reeks van 28 kristallen wijnglazen op roze voet.
Suite de 28 verres à vin en cristal sur pieds roses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#395
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een bonbonnière, een sigarettendoos met asbak, een schaaltje, twee vaasjes en een bladvormige asbak.
Lot de cristal taillé incolore comprenant une bonbonnière, une boîte à cigarettes au cendrier, un petit plat, deux vases et un cendrier en forme de feuille.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#425
Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.
Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#430
Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#116
Een kersenhouten buffet met twee deuren langs twee laden. XIXe eeuw.
Buffet en merisier ouvrant à deux portes flanquant deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 142 cmEstimate: € 180 / 240 -
#136
Wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200 / 240 -
#435
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#440
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#445
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#450
Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.
Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#455
Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#420
Een lot glaswerk en kristal, bestaande uit een vaas en een kom van kleurloos geslepen kristal, twee gekleurde karaffen, waarvan één zonder dop, een vaasje met een decor van zilververf en twee glaasjes met bloemenmotief.
Lot de verres et de cristaux dont un vase et un bol en cristal taillé incolore, deux carafes en couleurs, dont une sans bouchon, un vase à décor peint en argent et deux goûtes aux fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#415
Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#410
Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.
Petit service en porcelaine polychrome du Japon.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#405
Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#629
Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#598
“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#746
Een mahoniehouten tweedeurskast met twee gevitreerde deuren met groen glas, geflankeerd door twee zwartgelakte zuiltjes met koperbeslag.
Vitrine à deux portes vitrées en acajou. Verre vert. Deux colonnettes laquées noir et aux montures en cuivre sur les coins.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#676
Een tweedeurskast met twee laden bovenaan.
Meuble à deux portes en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100 / 180 -
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Petite carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 148 x 108 cmEstimate: € 30 / 40 -
#766
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 165 cmEstimate: € 20 / 40 -
#716
Een kleine Chinese kast van gelakt hout met twee maal twee laden.
Petit meuble chinois en bois laqué ouvrant à deux fois deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#726
Een salontafel met vier plexiglazen poten en twee glazen bladen.
Table de salon à quatre pieds en plexiglas et avec deux tablettes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#736
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80 / 120 -
#696
Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.
Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#16
Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50 / 100 -
#426
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#656
Een eikenhouten eettafel met dertien stoelen, bekleed met groen imitatieleder.
Table réfectoire en chêne accompagnée de treize chaises recouvertes de simili.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#666
Een sobere eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren onder een lade en met een marmeren blad.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines en dessous d’un tiroir. Tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#576
Een eikenhouten spiegelkast met een lade onderaan in art decostijl.
Armoire au miroir en chêne. Un tiroir en ceinture basse. Style art déco.No longer availableDim. b: 95 cmEstimate: € 50 / 100 -
#566
Een buffet met een lade boven twee paneeldeuren in Louis-Philippestijl en met een grijs marmeren blad.
Buffet à un tiroir en dessus de deux portes pleines de style Louis-Philippe. Tablette en marbre gris.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#686
Een bureau van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV inspiratie met aan weerskanten vijf laden. Jaren ‘30.
Bureau en chêne sculpté d’inspiration Louis XV avec cinq tiroirs des deux côtés. Années ‘30.No longer availableEstimate: € 20à / 240 -
#556
Een buffetkast van gesculpteerd en gebeitst eikenhout met twee paneeldeuren en twee laden onderaan en twee gevitreerde deuren in het opzet, telkens geflankeerd door twee gecanneleerde zuiltjes.
Buffet en chêne sculpté et peint, le dessous ouvrant à deux portes pleines et à deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées, chaque fois flanquées de deux colonnettes cannelées.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#546
Een sobere eikenhouten tweedeurs garderobe met een lade onderaan.
Paire de garde-robes en chêne ouvrant à deux portes et à un tiroir vers le bas.No longer availableDim. b: 144 cmEstimate: € 100 / 200 -
#26
Een lot van vier armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met verschillende bekledingen en één licht afwijkend model.
Lot de quatre fauteuils en noyer sculpté de style Louis XVI, différents modèles et différentes couvertures.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 100 / 150 -
#456
Een eikenhouten tafeltje met vier getorste poten in H-verbinding.
Petite table en chêne sur quatre pieds torsadés à entretoise en H.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#466
Een paar armstoelen van gesculpteerd notenhout in barokke stijl, bekleed met naaldwerk. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en noyer sculpté de style baroque recouverts de tapisserie. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#396
Een paar mahoniehouten stoelen met rood fluwelen bekleding.
Paire de chaises en acajou recouvertes de velours rouge.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#476
Twee verschillende mahoniehouten eenpersoonsbedden.
Deux lits simples en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100