Lots
Showing 89101–89150 of 96318 results
-
#530
Een gevarieerde verzameling zilveren munten uit België, Nederland e.a. (17 stuks - ongeveer 400 g). En een klein gouden muntje (14 ct) “Premières Frappes Europe en or n° A03100 d.d. 2000. Met etuis en een kistje.
Lot varié de pièces de monnaie en argent de la Belgique, des Pays Bas e.a. (17 pièces - ± 400 g). Et une petite pièce en or (14 ct) “Premières Frappes Europe en or n° A03100 de 2000. Avec étuis et un petit coffre.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#525
Groot lot postuitgaven: “Endangered Species” (1993-2013. ‘11 en ‘13 dubbel). Annual Collection, Wiener Sammelmappe e.a. (2010-2013). Mooi uitgegeven in zeer gedocumenteerde booklets, een tiental zegels per boekje. Evenals vellen en blokken en gefrankeerde briefkaarten in een map en een album met eerstedaguitgaven tussen 1990 en 2006.
Grand lot d’éditions de la poste: “Endangered Species” (1993-2013. ‘11 et ‘13 double). Annual Collection, Wiener Sammelmappe e.a. (2010-2013). Jolie édition aux livrets très documentés. Une dizaine de timbres par exemplaire, Ainsi que des feuillets et des blocs et des cartes postales dans un classeur et un album aux FDC entre 1990 et 2006.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#520
Vijf postzegelalbums “Edelweis” met zegels uit Oostenrijk, tussen 1850 en 2002.
Cinq albums à timbres postes “Edelweis” avec des timbres de l’Autriche entre 1850 et 2002.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#515
“Le Patrimoine Belge”. Reeks van zeven munten. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Reeks van zes munten. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Reeks van vier munten. Alles van verzilverd en verguld koper. Telkens met een uitvoerig certificaat. We voegen er een kistje met 11 soortgelijke munten aan toe. Grotendeels uitgave Alan Roberts.
“Le Patrimoine Belge”. Suite de 7 pièces de monnaie. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Suite de 6 pièces. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Suite de 4 pièces. Le tout en cuivre doré et argenté. Chaque fois avec un certificat extensif. Nous ajoutons un coffret avec 11 pièces de monnaie semblables. En partie Ed. Alan Roberts.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#510
Een Leuchtturm-album in leren band, met alle verschillende muntstukken van alle Eurolanden d.d. 2002 evenals een 2 euromunt uitgegeven in 2005 ter ere van de B.L.E.U. 8 kaarten met nationale munststukjes per Europees land. Een doosje met 18 1 centmuntjes (1 voor elk muntunieland) en een penning. 2 carnets “Euro FDC 2014) met alle euromunten en een penning met beeldenaar van Filip, Koning der Belgen. Enkele FDC-enveloppes van de U.N. met munt m.b.t. D-Day. Evenals 12 penningen en munten van bron(..)
Un album Leuchtturm, reliure cuir contenant toute les pièces de monnaie des pays de l’Union Monétaire de 2002 ainsi qu’une pièce de 2 euro éditée en 2005 honorant l’U.E.B.L. 8 cartes au pièces de monnaies nationales par pays européen. Une boîte contenant 18 pièces d’un cent (1 pour chaque pays) et une monnaie. 2 carnets “Euro FDC 2014) avec toutes les pièces de l’euro et une monnaie avec Filip, Roi des Belges. Quelques FDC-enveloppes des N.U. avec monnaie commémorant D-Day. Ainsi que 12 monnaies(..)No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#495
Koninklijke Munt van België en Muntpost International. “De Geschiedenis van de Belgische Frank in goud en zilver”. 24 munten (5 gouden 22 ct en 19 sterling zilveren), replica’s van Belgische frankmunten uit de XIXde en de XXste eeuw. Compleet met presentatiekoffertje en het boek “Adieu franc”, Ed. Lannoo 2001.
Monnaie Royale de Belgique et Muntpost International. “De Geschiedenis van de Belgische Frank in goud en zilver”. 24 pièces de monnaie (5 en or 22 ct en 19 en argent sterling ), répliques des pièces en francs belges des XIXe et XXe siècles. Complet avec coffret de présentation et le livre “Adieu franc”, Ed. Lannoo 2001.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#505
Guido Burggraeve, Roger Arnhem, Baudouin Delaite. “Les Oiseaux d’André Buzin”. Drie mooi geïllustreerde boekjes. Evenals “Buzinbox”, een metalen doos met daarin een geborsteld stalen lijst met een illustratie van André Buzin en 102 reproducties van de ontwerpen van Buzin. Genummerd exemplaar, beperkte oplage. Vergezeld van 75 verschillende postfrisse zegels met de bewuste vogels.
Guido Burggraeve, Roger Arnhem, Baudouin Delaite. “Les Oiseaux d’André Buzin”. Trois petits livres joliment illustrés. Ainsi que “Buzinbox”, une boîte en métal contenant un cadre à photographie en acier brossé et 102 reproductions de dessins par Buzin. Exemplaire numéroté, edition limitée. Accompagnés de 75 différents timbres non oblitérés décorés des oiseaux en question.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#490
Lot Belgische postzegels: 2 albums met First Day Covers, een album met recente zegels van de Spoorwegen, twee albums met recente zegels en vellen. En het boekje “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” door Jo Gérard.
Lot de timbres postes belges: 2 albums aux FDC, un album aux timbres des chemins de fer récents, deux albums aux timbres et feuillettes récents. Ainsi que le livre “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” par Jo Gérard.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#485
Een oud album “Schwaneberger Briefmarken-Album Europa”, matig gevuld met postzegels, overwegend uit de XIXde en eerste derde XXste eeuw. Evenals een oud facturenboek, met zegels uit de Overzeese Gebieden uit dezelfde periode. Vele losse zegels en toevoegingen. We voegen er een Edelweis-album aan toe met Belgisch Luchtpost-en telegraafzegels en voorgedrukte zegels en een album met overwegend spoorwegzegels. En tenslotte een klein FDC-album met Sabena-omslagen met MK-afstempeling.
Un ancien album “Schwaneberger Briefmarken-Album Europa”, contenant des timbres postes, en majorité du XIXe et le premier tiers du XXe siècle. Ainsi qu’un ancien livre de comptabilité avec des timbres des Pays d’Outremer de la même période. Beaucoup de timbres dépareillés. Nous ajoutons un album Edelweis contenant des timbres aériens et télégraphe, des timbres pre-oblitérés et un album avec surtout des timbres des chemins de fer. Finalement un petit album FDC aux enveloppes de Sabena aux affranc(..)No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#480
Lot postzegels: United Nations, Souvenir Folders e.a. tussen 1968 en 2001 (39 booklets in een album). Een album met postfrisse en gestempelde zegels van de Verenigde Naties, jaren ‘50 en ‘60. Verder albums met losse zegels uit: Nederland (vanaf 1867 tot ± 1976), Frankrijk (einde XIXde eeuw - einde jaren 1970) en oudere zegels uit Belgisch Congo, Ruanda, Duitsland (vanaf 1872), Zwitserland, Luxemburg, Monaco, Groot-Brittanië (1840-1986), Italië, U.S.A., Fillipijnen, Brasilië. Bovendien een aant(..)
Lot de timbres postes: United Nations, Souvenir Folders e.a. entre 1968 et 2001 (39 livrets dans un album). Un album aux timbres fraîches et oblitérés des Nations Unies, années ‘50 et ‘60. Des albums aux timbres dépareillés de: Pays-Bas (de 1867 à ± 1976), France (fin XIXe siècle - fin années 1970) et timbres plus anciens de: Congo Belge, Ruanda, Allemagne (dès 1872), Suisse, Luxembourg, Monaco, Grande-Bretagne (1840-1986), Italie, U.S.A., Philippines, Brésil. Et des sachets aux timbres exotiq(..)No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#645
Een wandklok van gesculpteerd eikenhout met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en chêne sculpté aux chiffres romaine émaillés.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#650
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#250
Een wandklokje van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI- inspiratie.
Pendule murale en bois doré de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255
Een ronde barometer met houten kast.
Baromètre rond en bois.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#260
Een lantaarn van koper en ijzer.
Lanterne en cuivre et fer.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#365
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#730
Zes stoelen van witgepatineerd hout.
Six chaises patinées blanches.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 50 / 70 -
#765
Een kleine pembroketable met twee laden in Victoriaanse stijl. Schade aan het fineer.
Petite table Pembroke à deux tiroirs. Placage endommagé. Angleterre, époque Victoria.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#755
Een bridgetafeltje met sober inlegwerk en een geparketteerde klapblaadjes.
Table à bridge incrustée et parquettée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#800
Lot koperwerk: 7 diverse pannen van rood koper, 9 diverse pannen van geel koper, twee waterketels en een dekselkan van rood koper en een geelkoperen oliekan.
Lot de cuivres: 7 casseroles en cuivre rouge, 9 en cuivre jaune, deux bouilloires et une verseuse couverte en cuivre rouge et une cruche à huile en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#799
Een lot varia, bestaande uit houten doosjes, een Japanse wijze, een dambord, een koperen schaaltje, enz.
Lot varié comprenant des boîtes en bois, un sage japonais, un jeu de dames, un petit plat en cuivre etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#768
Een groot lot tin, gun metal, verzilverd metaal e.d. bestaan de uit schotels, kannen, bekers, bestek, een kandelaar enz. Grotendeels XIXde eeuw.
Grand lot d’étains, gun metal, métal argenté e.a. comprenant des plats, des verseuses, des chopes, des couverts, un candélabre etc. En grande partie du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#470
Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal sur trois niveaux.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#465
Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.
Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#460
Een koperen luchter met zes lichtpunten in de vorm van gebladerte en versierd met porseleinen bloemen.
Lustre en cuivre à six lumières en forme de feuillage et décoré de fleurs en porcelaine.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 140 -
#199
“De lange wapper”. Een glas-in-loodraam in lichtbak. Gesigneerd.
“Lange Wapper”. Un vitrail avec lumière . Signé.No longer availableDim. 90 x 144 cmEstimate: € 120 / 200 -
#790
Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.
Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#760
Zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Six chaises en bois sculpté de style Louis XVI recouvertes de simili.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#785
Een hangvitrine van gesculpteerd eikenhout met twee zuilen op de hoekstijlen, een lade en bekroond met een schelpmotief.
Vitrine à suspendre en chêne sculpté ornée de deux colonnettes sur les coins, ouvrant à un tiroir et surmontée d’une coquille.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#197
Een eikenhouten hangvitrine. Omstreeks 1750.
Vitrine à suspendre en chêne. Vers 1750.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 130 / 150 -
#795
Een hangvitrine van gefineerd hout.
Vitrine à suspendre en bois de placage.No longer availableDim. b: 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#715
Een dubbelzijdig bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met vachette. XIXe eeuw.
Bureau à double face en acajou. Tablette recouverte de vachette. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 300 / 400 -
#725
Een salongarnituur van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit en zitbank, vier stoelen, een armstoel en een bijzetmeubeltje met een lade en een marmeren blad.
Garniture de salon en bois patiné blanc de style Louis XVI comprenant d’un canapé, quatre chaises, un fauteuil et un meuble d’appoint à un tiroir et à tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#788
Een bijzettafeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.
Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#455
Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 30à -
#450
Een lot van drie Oosterse karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine.No longer availableDim. 165 x 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#406
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Fait main.No longer availableDim. 228 x 107 cmEstimate: € 20 / 30 -
#425
Een staande klok in een gesculpteerd eikenhouten kast met een geelkoperen werk. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne sculpté à mouvement en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 200 / 240 -
#416
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#170
Ovale tazza van gedreven en gegraveerd zilver met twee oortjes versierd met spanjoletten. Gehaltemerk voor 800‰.
Tazza ovale en argent repoussé et gravé à deux anses décorées de crémones. Marque de titre 800‰.No longer availableDim. 369,45 gEstimate: € 200 / 250 -
#188
Drie zilveren borstels met gegraveerd motief. Poolse keuren, derde gehalte (800‰).
Trois brosses en argent à motif gravé. Poinçons polonais, troisième titre (800‰).No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct. en een saffier van ± 1,14 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct et d’un saphir de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#75
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met één briljant van ± 0,25 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti d’un brillant de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 1,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale saffier van ± 0,25 ct.
Epingle en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir central de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 300 / 400 -
#70
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 400 / 500 -
#95
Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 600 / 800 -
#120
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct en een centrale gele saffier van ± 0,54 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et un saphir jaune de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 900 / 1000 -
#65
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de trois saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 900 / 1000 -
#110
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct. en een centrale solitair van ± 0,37 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct et d’un solitaire central de ± 0,37 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#115
“Toi et moi”. Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
“Toi et moi”. Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct .No longer availableDim. 3,16 gEstimate: € 550 / 650