Lots
Showing 90651–90700 of 96318 results
-
#185
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en groene kwarts met en gezamenlijk gewicht van ± 30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct et de quartz verts ayant un poids total de ± 30 ct.No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 2000 / 2500 -
#220
Een paar handgemaakte 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en bruine kwarts met en gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et de quartz brun ayant un poids total de ± 10 ct. Faites main.No longer availableDim. 13,80 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#235
Een 18 karaats geel gouden ring.
Bague en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,38 gEstimate: € 200 / 300 -
#190
Een 18 karaats geel goud ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#125
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,40 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,33 gEstimate: € 600 / 800 -
#225
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1700 / 2000 -
#130
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en onyx.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’onyx.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 1500 / 1800 -
#250
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1900 / 2300 -
#100
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et de citrines ayant un poids totale de ± 3 ct.No longer availableDim. 13,40 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#150
Een 18 karaats roze gouden bloemenvormige ring bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,55 ct.
Bague en forme de fleur en or rose 18 ct sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,55 ct.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 12,40 gEstimate: € 2000 / 2500 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,55 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,55 ct.No longer availableDim. 14,70 gEstimate: € 3500 / 4000 -
#214Period: 1884-1959
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#202Period: 1861-1949
“De collectionneur”. Olieverf op geparketteerd paneel. Gesigneerd en “Anvers” linksboven.
“Le collectionneur”. Huile sur panneau parqueté. Signé et “Anvers” en haut à gauche.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#564Period: 1908-1995
“Stilleven met kreeft en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
“Nature morte aux fruits et homard”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 66 x 101 cmEstimate: € 150 / 250 -
#667
Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.
Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#701
Een banjo met gefineerde kast, achteraan versierd met een ingelegde banjo spelende clown.
Banjo en bois de placage, le dos à décor incrusté d’un clown jouant le banjoNo longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#237
“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Colbert. Met gieterijmerk.
“Ballerine”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après un oeuvre de Colbert. Avec cachet de la fonderie.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#243
“Jachthonden”. Een groep van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mêne.
“Chiens de chasse”. Groupe en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#302
Een Oude Russische icoon.
Icône russe ancienne.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#248
“Jonge visser”. Beeld van gebeeldhouwd albast”. Gesigneerd. Kleine restauraties.
“Jeune pêcheur”. Sculpture en albâtre. Signée. Petites restaurations.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#678
“Herderinnetje met mandje”, “cadeau van een vriend” en “Vrolijke wandeling”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
“Bergère au panier”. “Cadeau d’un ami”. “Promenade joyeuse”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#247
Een zilveren sauskommetje met Engelse keuren.
Saucière en argent aux poinçons anglais.No longer availableDim. 8,5 x 14 cm 109,73 gEstimate: € 70 / 90 -
#251
Een zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.
Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#673
“Kleine Tiroler”, “Breiend meisje” & “Meisje met pop”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petit Tyrolien”. “Fille tricotant”. “Fille à la poupée”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#671
Vijf meisjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Cinq filles en biscuit polychrome dans une série par M.I Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#591
Een antieke religieuze snoer met grote blauwgeglazuurde parels. Arabisch werk.
Collier religieux ancien aux grandes perles à glaçure bleue. Travail arabe.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 260 / 300 -
#583
Een antieke Joods-Marokkaanse huwelijksgordel.
Ceinture de mariage ancienne judéo-marocaine.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#577
Een Ottomaanse vest met fluweel. XIXe eeuw.
Veste ottomane en velours. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#461
Een bol vaasje van paars glas en een onderzetter voor een fles van kleurloos kristal met een gesatineerd fruitdecor. Het eerste gemerkt Villeroy & Boch, het tweede Val St. Lambert.
Petit vase sphérique en verre pourpre et un dessous de bouteille en cristal incolore à décor de fruits satiné. Le premier marqué Villeroy & Boch, l’autre Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#711
Een schemerlampje van brons en glaspasta in de vorm van een olifant.
Lampadaire en bronze et pâte de verre en forme d’éléphant.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#253
“Classicistische voorstelling van Diana met haar gevolg”. Een groep van monochroom wit biscuit. Kleine beschadigingen en manco’s.
“Représentation classique de Diane et sa compagnie”. Groupe en biscuit monochrome blanche. Petits dégâts et manquants.No longer availableDim. h: 40 cmlEstimate: € 80 / 100 -
#691
Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van twee dames aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome en forme de deux femmes.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#477
Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.
Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 100 / 140 -
#633
“Jin Chan” Een pad, zittend op munten van roodgelakt plaaster. Chinees werk.
“Jin Chan”. Un crapaud assis sur des monnaies en plâtre laqué rouge. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#724
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 200 cmEstimate: € 20 / 30 -
#714
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 245 cmEstimate: € 30 / 50 -
#704
Een Chinees kleed van wol.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 141 cmEstimate: € 30 / 50 -
#502
Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.
Lot de quatre petits tapis dont deux en soie. Noués main.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#712
Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 222 x 142 cmEstimate: € 40 / 60 -
#672
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met afbeeldingen van dieren in zijde.
Tapis persan en laine et coton aux représentations d’animaux en soie. Noué main.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 400 / 600 -
#496
Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 308 x 207 cmEstimate: € 200 / 240 -
#256
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met een centraal medaillon.
Tapis persan en laine et coton au médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 380 x 278 cmEstimate: € 400 / 500 -
#659
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 283 cmEstimate: € 200 / 240 -
#676
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 213 x 307 cmEstimate: € 70 / 100 -
#656
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 184 x 280 cmEstimate: € 40 / 50 -
#296
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 212 x 312Estimate: € 100 / 120 -
#566
Een handgeknoopte Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#472
Een handgeknoopt Perzische wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 287 x 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. h: 220 x 158 cmEstimate: € 60 / 80