Lots
Showing 93301–93350 of 96318 results
-
#248Period: °1927
“Zittende vrouw”. Een beeld van groengepatineerd gips. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Femme assise”. Statuette en plâtre à patine verte. Signée et datée ‘93 sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79
“Ronde van Frankrijk Alpe d’Huez”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tour de France Alpe d’Huez” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#228
Een art deco schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art déco en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#61
Een aardewerken tabakspot met opschrift “Tabac de Virginie”.
Pot à tabac en faïence à l’inscription “Tabac de Virginie”.No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#488
Een vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine au décor Canton. XIXe siècle. Monté en lampe et avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#321
Een Engelse nachtspiegel van aardewerk met handgeschilderd rozendecor. Onderaan gemerkt.
Pot de chambre anglais en faïence au décor de roses peintes à la main. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#188
Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd aan de voet.
Paire de cornets en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles. Vers 2900. Une restauration à l’une des bases.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 250 -
#48
Een vierhoekig kannetje van geglazuurd aardewerk met reclame voor Johnnie Walker. Omstreeks 1960. onderaan gemerkt.
Verseuse carrée en faïence à la publicité de Johnny Walker. Vers 1960, avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#639
Een lot gekleurd kristal bestaande uit twee vazen en een lampenvoet. Gemerkt.
Lot de cristaux colorés comprenant deux vases et un pied de lampe. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#648
Een wandversiering van gesculpteerd hout met sporen van polychromie. XVIIde eeuw.
Décoration murale en bois sculpté aux traces e polychromie. XVIIe siècle.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#571
Een sarinda van hout en leder, versierd met ivoren inlegwerk. Afghanistan, omstreeks 1900.
Sarinda en bois et cuir décorée d’incrustations en ivoire. Afghanistan, vers 1900.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#523
Een zittende Kuan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#513
Een gesculpteerde slagstand, versierd met dieren in reliëf. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw. Op houten staander.
Défense sculpté décorée d’animaux en relief. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#129
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#469
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#468
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#467
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#466
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#465
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#464
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#463
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#462
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#461
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#460
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#459
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#458
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#457
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#456
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#455
Omnium Chardonnay Wine of Argentina Viniterra S.A., Lujàn de Cuyo, Mendoza M.O. O.D. 2012 aantal: 11 bt
No longer available -
#454
Beauvignac Le Moelleux I.G.P. Pays d’Oc Cave les Costières de Pomerols M.P. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#453
Beauvignac Le Moelleux I.G.P. Pays d’Oc Cave les Costières de Pomerols M.P. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#452
Beauvignac Le Moelleux I.G.P. Pays d’Oc Cave les Costières de Pomerols M.P. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#451
Beauvignac Le Moelleux I.G.P. Pays d’Oc Cave les Costières de Pomerols M.P. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#450
Beauvignac Le Moelleux I.G.P. Pays d’Oc Cave les Costières de Pomerols M.P. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#449
Beauvignac Le Moelleux I.G.P. Pays d’Oc Cave les Costières de Pomerols M.P. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#448
Beauvignac Le Moelleux I.G.P. Pays d’Oc Cave les Costières de Pomerols M.P. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#447
Beauvignac Le Moelleux I.G.P. Pays d’Oc Cave les Costières de Pomerols M.P. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#446
Beauvignac Le Moelleux I.G.P. Pays d’Oc Cave les Costières de Pomerols M.P. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#445
Beauvignac Le Moelleux I.G.P. Pays d’Oc Cave les Costières de Pomerols M.P. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#444
Ch. Bel Air A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#443
Ch. La Croix Bonneau A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#442
Ch. La Croix Bonneau A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#441
Vega Real Tinto Fino Roble D.O. Ribera del Duero Bodegas y Viñedos Vega Real, Valladolid M.O. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#440
Vega Real Tinto Fino Roble D.O. Ribera del Duero Bodegas y Viñedos Vega Real, Valladolid M.O. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#439
Vega Real Tinto Fino Roble D.O. Ribera del Duero Bodegas y Viñedos Vega Real, Valladolid M.O. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#438
Vega Real Tinto Fino Roble D.O. Ribera del Duero Bodegas y Viñedos Vega Real, Valladolid M.O. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#437
Vega Real Tinto Fino Roble D.O. Ribera del Duero Bodegas y Viñedos Vega Real, Valladolid M.O. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#436
Vega Real Tinto Fino Roble D.O. Ribera del Duero Bodegas y Viñedos Vega Real, Valladolid M.O. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#435
Vega Real Tinto Fino Roble D.O. Ribera del Duero Bodegas y Viñedos Vega Real, Valladolid M.O. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#434
Vega Real Tinto Fino Roble D.O. Ribera del Duero Bodegas y Viñedos Vega Real, Valladolid M.O. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available