Lots
Showing 34601–34650 of 107701 results
#607Stripalbums van Ed. Dupuis: “De Blauwbloezen” nrs 1 tot 7. “Natasja” nrs 1 tot 4. “Geniale Olivier”, “Buck Danny”, “De Beverpatroelje”, “Flip Flink” (1960) e.a. En 17 diverse albums van diverse uitgeverijen. Matige tot zeer gelezen staat.
Les albums de bandes dessinées d'Ed. Dupuis : « De Blauwbloezen » numéros 1 à 7. « Natasja » numéros 1 à 4. « Geniale Olivier », « Buck Danny », « De Beverpatroelje », « Flip Flink » (1960)… Et 17 albums divers de divers éditeurs. Etat modéré à très usé. En Néerlandais.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#248Een paar gepolychromeerd gietijzeren poorttrekkers. Een met beschadiging.
#368Een kleurloos kristallen pique-fleurs.
#328“Kunst in België”, twee kunstboeken in een stofmap.
#378Een bronzen bel, gedateerd 1834.
#407Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
#381Een sierschotel met een damesportret op porselein in gedreven messingen boord.
#101Een Italiaans aardewerken siercoupe met verguld en meerkleurig decor.
#321Stripverhalen van Suske en Wiske (nrs 75,91,147,152,155,156,157, 161,164,173,175,182,214,217 en 3 specials. De Rode Ridder (11 oude uitgaven). Bessy (7 ongekleurd, waarvan nr 8 in het Frans. 20 gekleurd tussen nr 71 en 117). Safari (4 nrs). Karl May (nr 23). Matige tot zeer gelezen staat.
#401Een grote scheepskijker, bekleed met leder en in originele kast.
#251Een lot eieren, bestaande uit vier struisvogeleieren, drie gipsen eieren en drie eieren van terracotta.
#387Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
#243Een lot kunstboeken e.d.:- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds”.- “Rubens en zijn tijd” Ed. Arcade”.- “Hans Memling”. Ed. Mercatorfonds.- “Van Eyck”. - “Victor Horta”. Ed. Vokar- “De verzameling Gemeentekrediet”. - “Gentse floraliën”. Ed. Stichting Mens en Kultuur, Gent- “The Royal Greenhouses of Laeken”.- “Parken en tuinen van Brussel”- “Luister van Spanje en de Belgische steden”. In één deel, hardcover.- “Luister van Spanje en de Belgische steden”. In twee delen, softcover.(..)
#253‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Gemeentekrediet 1985 - 1996. Delen I tot en met XXV Franstalig, drie Nederlandstalige volumes met betrekking tot de eigendommen De Croÿ in Vlaanderen. Hardcovers met stofomslag in zeer goede staat. Bijgevoegd drie uitgaven: “Monastères Bénédictins et Cisterciens dans les Albums de Croÿ”; “Een stad en een geslacht, Leuven & Croÿ” & “Abbayes et Collegiales entre Sambre et Meuse”.
#258Twee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
#373Een paar opengewerkte messingen kandelaars.
#267Een vrouwen- en een mannenhoofd op zuiltje. Zwartgelakt gietijzer.
#268Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#278Een verzilverde olielamp met lampglas. Tijdperk Empire.
#307Een aardewerken ijsbeer. Gemerkt.
#308“Rode Oortjes.” Collectors editie van alle 21 volumes (meerdere tekenaars in verschillende bundels).
#303Een antieke voltmeter in fraai houten kistje.
#297Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
#287“Kuifje op de motor” Een meerkleurig kunststoffen groep.
#286Een recente staande klok in eikenhouten kast.
#201“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableDim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
« Pigeons ». Un groupe italien en plastique multicolore conçu par A. Beliari.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#193Een lot zwart glazen borden met meerkleurig gedecoreerde vleugel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘80.
Un lot d’assiettes en verre noir au déco multicolore sur l’aile. Marque au verso. Années 80.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#189“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
#185“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
Un ensemble de quatre carreaux de faïence encadrés ayant pour thème les quatre saisons.No longer availableDim. 27 x 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#248Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Une poterie ot, composée d'une assiette creuse, d'un bol sur pied, d'un vase, de deux cruches, d'une maison d'Amsterdam et d'une Madone.No longer availableDim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.No longer availableDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableDim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
"Vieil homme au parapluie". Une statuette de poterie. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#283Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
Un officier, une statue de biscuit (il manque un doigt).No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#227Een reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#287“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#289Twee porseleinen koffiekannetjes met Japans geïnspireerde decors. Onderaan gemerkt.
Deux cafetières en porcelaine aux décors d'inspiration japonisante. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#290Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#291Een groot, een klein en een diep bord met blauw op witte decors. Allen gemerkt.
Une grande, une petite assiette et une creuse à décors bleu sur blanc. Tous marqués.No longer availableDim. Ø: 22 & 26 cmEstimate: € 35 / 45