Lots
Showing 36951–37000 of 107933 results
-
#180Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 3,67 gEstimate: € 500 / 600 -
#240Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct. en centrale diamant van +- 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,57 ct et d'un diamant central de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#300Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,88 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 1,88 ct.No longer availableDim. 8,13 gEstimate: € 950 / 1000 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,06 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,06 ct.No longer availableDim. 6,33 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#110Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,92 ct.No longer availableDim. 7,32 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#290Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,16 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1,16 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#220Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1,12 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#210Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,10 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 2,10 ct.No longer availableDim. 6,17 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#200Een 18 K wit en geelgouden stervormige ring bezet met diamanten markies slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,78 ct.
Une bague étoile en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille marquis et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,78 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 800 / 900 -
#270Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,52 ct.No longer availableDim. 7,65 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#260Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 1,52 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#10Een kruis van koraal met 18 karaats geel gouden hanger en bolletjes en een klein grijs pareltje.
Une croix en corail à pendentif en or jaune 18 ct, perles et petites boules.No longer availableDim. 7,96 gEstimate: € 150 / 250 -
#594Een paar boekensteunen in de vorm van mannetjes. Zilvergepatineerd kunststof.
Une paire de serre-livres en forme d'hommes. Plastique patiné argent.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 75 / 100 -
#662Een Chinees porseleinen sierbordje met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#652“Vrouwentorso”. Een biscuit beeldje.
« Torse de femme ». Une figurine en biscuit.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#543“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd ‘Guestin’.
"Nu féminin". Une statuette en bronze. Signé 'Guestin'.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#467“De hand van Rodin”. Een gipsen beeld naar de bekende voorstelling.
"La Main de Rodin". Une statue en plâtre d'après l’oeuvre bien connue.No longer availableDim. H:26cmEstimate: € 120 / 160 -
#107Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.
Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#198Period: 1836 - 1910“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
"Méphisto". Une statuette en bronze de l'histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#133Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.
Une paire de chevaux. D’après PJ Mené.No longer availableDim. 31 x 34 x 15 cm & 31 x 36 x 16 cmEstimate: € 200 / 300 -
#352“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
"Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#463“Koppel”. Een bronzen groep. Achteraan gemerkt.
"Couple". Un groupe en bronze. Marqué au dos.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#119Period: 1860 - 1922“Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 400 / 600 -
#142“Natiepaarden te Antwerpen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux de trait à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 113 cmEstimate: € 120 / 200 -
#354“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#359“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.
Moine. Huile sur toile. Signée au crayon.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#44Period: 1901 -1978“Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.
Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.No longer availableDim. 64 x 64 & 45 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#132“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#49“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dieseghemhoeve à Mortsel. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#52“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224“Vrouw met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Femme au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableDim. 70 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#112“Zeehaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Port de mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#609“Sixties”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd XV/XXXV buiten de plaat. Artiestenproef.
"Sixties". Une lithographie. Signée et numérotée XV/XXXV à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 47 x 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#629Een decoratieve foto van een paard op plexiglas.
Une photo décorative d'un cheval sur plexiglas.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 90 / 120 -
#619Een decoratieve foto met een zicht op Hong Kong op plexiglas.
Une photo décorative avec une vue de Hong Kong sur plexiglas.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 90 / 120 -
#202“Dorpszicht met paardenkar.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur le village avec charrette à cheval." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 250 -
#229“Stilleven met eend, fruit en theepotten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte au canard, fruits et théières". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242“Marinezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue navale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#239“Liggende vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Femme allongée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#104“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met een perforatie in het doek.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée. Avec une perforation dans la toile.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#109Period: 1885 - 1963“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 78 cmEstimate: € 120 / 180 -
#139“Stilleven met waterhoenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux poules d'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122“Boerderij interieur” Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Intérieur de ferme » Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274“Een buste uit het classicisme”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1906.
"Un buste classique". Un dessin au graphite. Signé et daté 1906.No longer availableDim. 66 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#269Period: °1934Vier potloodstudies in één lijst.
Quatre études au crayon dans une liste.No longer availableDim. 61 x 44 cm (tot.)Estimate: € 100 / 120 -
#244“Vissersboten bij nacht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
« Bateaux de pêche la nuit ». Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134Period: 1918 - 1999“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72x62cmEstimate: € 100 / 120 -
#92“Fontein in mediterraans straatje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fontaine dans une rue méditerranéenne". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 45
