Lots
Showing 37251–37300 of 107933 results
#448Een antieke koperen Turkse melkkan.
#437Een antieke Jemenitisch-Joodse waterkruik van messing.
#423Een vierhoekig bronzen doosje. Midden Afrika.
#443Een antiek koperen hertje. Oost-Bali.
#433Een verzwaard bronzen paard in de stijl van de Tang-periode.
#68Een oude houten wandtelefoon.
#297Een Franse koperen jachthoorn.
#293Een paar houten ornamenten gesculpteerd in de vorm van artisjokken.
#307Een grote fractie amethist.
#418Een gestileerde stier van rood geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70.
#63Een cartelklok op console in de geest van de neuchateloises, gedecoreerd met bloemen.
#58Een zilveren kandelaar met drie lichtpunten 835‰.
#417Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbed kristal. Zonder merk.
#11Een Madonna met kind van Brussels porselein. Onder stolp.
#53Een lot van vier verschillende kleine terrines van meerkleurig en verguld Frans porselein op schoteltjes. Drie van Parijs en één van Limoges.
Lot de quatre petites terrines différentes en porcelaine de France multicolore et dorée sur soucoupes. Trois de Paris et un de Limoges.No longer availableDim. h: 11 - 19 cm Ø: 12 - 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#281Een paar grote hoornvazen van blauw en wit aardewerk naar Delfts voorbeeld. Onderaan gemerkt en genummerd.
#388Een verchroomd metalen schemerlamp met kunststoffen kap.
#18Een jardinière van veelkleurig Vlaams aardewerk. Einde XIXe eeuw met decor van takken in hoogreliëf.
#471Een fijn gesculpteerde houten Japanse Boeddha in kastje.
#383Een paar strombusschelpen. Eén beschadigd.
#407Een gevarieerd lot Chinees porselein, bestaande uit drie kleine gemberpotjes, een vaas met blauw op wit decor van bomen, een zeshoekige theepot, vijf Canton bordjes en een cilindervormig dekselpotje.
Lot varié en porcelaine de Chine, composé de trois petits pots à gingembre, d'un vase à décor bleu sur blanc d'arbres, d'une théière hexagonale, de cinq assiettes de Canton et d'un pot cylindrique à couvercle.No longer availableDim. h: 13 - 21 cm Ø 11Estimate: € 60 / 80 -
#408Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.No longer availableDim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#451Een bronzen zittende Tibetaanse Boeddha.
#381Een ceramische gestyleerde ijsbeer op marmeren sokkel. Draagt monogram.
Un ours polaire stylisé en céramique sur un socle en marbre. Monogramme ours.No longer availableDim. h 15,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#28Een gepatineerd gietijzeren waterspuwer in de vorm in een vis. Belle Epoque.
#428Een bronzen zittende Mongoolse Boeddha.
#397Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het “blanc de Chine”.
#48Een drageoir en een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt.
#38Een set van zes schaaltjes uit de Speciale Vlinderserie. In oorspronkelijk etui. Gemerkt.
#413Drie diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een vis.
#438Een zeldzaam bronzen beeldje met voorstelling van Shiva.
#401Een kleine bronzen zittende Tibetaanse Boeddha.
Un petit Bouddha tibétain assis en bronze.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#393Een paar zittende Thaise Boeddha’s van brons.
#8Een paar flessenonderzetters “Impérial” van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label. In oorspronkelijke dozen.
Une paire de sous-bouteilles "Impérial" en cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette. Dans les boîtes d'origine.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#291Drie geslepen kristallen fluitvaasjes op voet, model Solignac, waarbij twee groene en een rode. Allen gemerkt en in originele doos.
#371Een olielamp met buik van Chinees porselein met blauw op wit decor. Gemonteerd op elektriciteit.
Lampe à pétrole à panse en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Monté sur électricité.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30 / 35 -
#71“Allegorie op de druivenoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit naar een werk van Mathurin Moreau.
« Allégorie des vendanges ». Un groupe de biscuit blanc monochrome d'après une oeuvre de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#311“Twee putto op dolfijn”. Een groep van meerkleurig porselein in barokke stijl. Onderaan gemerkt.
"Deux putto sur dauphin". Un groupe de porcelaine multicolore de style baroque. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#277Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ’50. Onderaan gemerkt.
#267Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
#73“Herderin met drie schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#23“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje.
#13“Diana met pauw”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Diane au paon". Figurine de porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 80