Lots
Showing 37751–37800 of 107933 results
#510Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
#530Een 14 K geelgouden ring bezet met een smaragd cabochon van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un cabochon d'émeraude de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 300 / 350 -
#550Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#600Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een in briolet geslepen toermalijn van +- 7,64 ct.
#640Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
#650Een 18 K witgouden ring bezet met solitair van +- 0,34 ct.
#46Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#56Een antiek handkarretje.
#644Een winkelmodel Ezel. Exclusief stuk, niet bestemd voor productie.
“Ane”. Un modèle de boutique. Pièce exclusive, non destinée à la production.No longer availableDim. H 125 x L 135Estimate: € 350 / 450 -
#356Een oud handgeknoopt tapijt.
#646Een Turks zijden tapijt en een klein Iraans handgeknoopt tapijt.
#366Een Afghaans handgeknoopt tapijt.
#376Afghaans handgeknoopt tapijt.
#546Een Oosters wollen tapijt. Blauw in het midden.
#536Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
#526Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
#496Antiek wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#486Antiek wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#466Wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 350 x 215 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516Een groot handgeknoopt tapijt van fijn zijde.
#506Een handgeknoopt tapijt van zijde met de tekening opgehoogd.
#476Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#426Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#446Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#386Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#416Wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#406Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 218 x 133 cmEstimate: € 75 / 100 -
#396Wollen loper met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#436Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#120Drie beeldjes van gekleurd biscuit, waaronder een druivenoogster op een ezeltje (H. 24 cm). Italiaans werk. Achteraan gemerkt.
Trois figurines colorées en biscuit, dont une vendangeuse sur un âne (H. 24 cm). Travail italien. Marquées au dos.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#119Een lot van vijf stuks porselein en biscuit. Een groot en een klein trompe-l’oeil boek met wensen (Berger), een slapend meisje (Capodimonte), “Lore”, een meisje met bloemenmand (Goebel), een kleine coupe met twee arendskoppen.
Lot de cinq pièces en porcelaine et biscuit. Un grand et un petit livre en trompe-l'oeil avec des souhaits (Berger), une jeune fille endormie (Capodimonte), « Lore », une jeune fille au panier de fleurs (Goebel), une petite coupe à deux têtes d'aigle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#118Zeven menuhouders van biscuit en porselein. Een serie van vier versierd met duifjes gemerkt van Volkstedt-Rudolstadt, een paar van biscuit met een jongen en een meisje en één rechthoekig met meisje en bloemen in reliëf.
Sept porte-menus en biscuit et porcelaine. Un ensemble de quatre à décor de colombes marqué Volkstedt-Rudolstadt, une paire de biscuit avec un garçon et une fille et un rectangulaire avec fille et fleurs en relief.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#117“XVIIIe eeuws koppel”. Twee beelden van meerkleurig biscuit. Zonder merken.
"Couple du XVIIIe siècle". Deux statuettes en biscuit multicolore. Sans marques.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116“Een jonge clown met hondje” ‘H. 15 cm), “Een meisje met kat en hond” (H. 13 cm) en “een bloemenjongen” (H. 24 cm). Drie beeldjes van gekleurd porselein. Onderaan gemerkt.
“Un jeune clown avec un chien” 'H. 15 cm), « Une fille avec un chat et un chien » (H. 13 cm) et « Un garçon fleuri » (H. 24 cm). Trois figurines de porcelaine colorée. Marquées en bas.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#115Driedelig kaststelletje bestaande uit drie coupes van wit en grijs biscuit versierd in art nouveaustijl met Bacchantes en putti.
Garniture de trois pièces composée de trois coupes en biscuit blanc et gris à décor de style Art Nouveau de Bacchantes et de putti.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#114“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd. Italiaans werk. Op houten sokkel.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué et signé au dos. Travail italien. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
« Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#112Twee kandelaars van blauwwit porselein en messing. Onderaan gemerkt.
Deux bougeoirs en porcelaine bleue et blanche et laiton. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 33,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#111Een lot van zes vogeltjes van meerkleurig biscuit. De twee grootste gemerkt.
Lot de six oiseaux en biscuit multicolore. Les deux plus grands marqués.No longer availableDim. h: 5 - 9 cmEstimate: € 50 / 60 -
#110“Roodborstje”; “Vink” & “Pimpelmees”. Drie meerkleurig porseleinen vogeltjes. Allen gemerkt onderaan.
"Robin" ; « Tique » et « Mésange bleue ». Trois oiseaux multicolores en porcelaine. Le tout marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 - 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableDim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#108“Blauwe reigers”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 151-16 & 38 164-16.
« Hérons bleus ». Deux figurines de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 151-16 & 38 164-16.No longer availableDim. h: 14 & 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#107“Maraboe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 535-78.
"Maraboo". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 535-78.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#106“Zilvermeeuw” & “Wielewaal”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 076-12 & 38 131-08.
« Mouette argentée » et « Oriole ». Deux statuettes de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 076-12 & 38 131-08.No longer availableDim. h: 8 & 12,5 cmEstimate: € 35 / 50