Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 37851–37900 of 107933 results

  • #264
    Hema

    “Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.

    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #266
    Dickie, Spielzeug

    Een radiogestuurde modelboot op batterijen.

    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #262

    “Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.

    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #258

    “Alechinsky”, “Alechinsky sur Rhône”, “Alechinsky 50 ans d’imprimerie”, “Alechinsky Frontières et bordures” en “Alechinsky au pays de l’encre”. Vijf kunstboeken over het werk en leven van Alechinsky.

    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #257
    Paul Ibou (Paul Vermeersch)
    Period: °Borgerhout, 1939

    “12 owl variations”. Een kunstuitgave met zes gekleurde en uitgesneden pagina’s die twaalf verschillende uilenkoppen vormen. Met drietalige colofon in blinddruk. Ed. Multi-art Press International. Antwerpen, 1970. Door de kunstenaar gesigneerd en genummerd 110/900.

    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #252

    Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.

    No longer available
    Dim. h: 11 - 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #251

    Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.

    No longer available
    Dim. h: 2& & 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #245
    Mappin & Webb’s, London & Sheffield

    Een verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Dim. h: 13, 16 & 20 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #244

    Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.

    No longer available
    Dim. h: 9 - 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #242

    Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.

    No longer available
    Dim. h: 23 & 7 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #236

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.

    No longer available
    Dim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #229

    Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.

    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een houten kistje.

    No longer available
    Dim. 13 x 15 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #226
    Powell, Bishop & Stonier, Staffordshire

    Een grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #220
    Kaiser Porzellan

    Een porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.

    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #219

    Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.

    No longer available
    Dim. h: 23 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #210

    Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blaadje en versierd met inlegwerk van parelmoer.

    No longer available
    Dim. 18 x 38 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202
    Kaiser

    “Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.

    No longer available
    Dim. L. 50 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #194
    Meccano-Triang

    Minatuurauto “Matra” met afstandsbediening. In oorspronkelijke doos.

    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #189
    Steiff, Germany

    Twee pluchen luipaarden, waarbij een oude en een recentere.

    No longer available
    Dim. l: 35 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179
    Steiff, Germany

    “Lulac” & “Lorli”. Een pluchen konijn en een hertenkalfje”. Beide gemerkt.

    No longer available
    Dim. l: 50 & 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176
    Anna Club Plush

    Een plushen kat. Gemerkt.

    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #169
    Goldimari

    Een kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Dim. h: 19 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #164
    Steiff, Germany

    “Musical bear” Een plushen beer met opdraai muziekmechanisme. Gemerkt.

    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    Een lage verguld bronzen kandelaar.

    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #155
    Makkum

    Een blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.

    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #154

    Een dekselpot van Japans porselein met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt en op houten sokkel. Bijgevoegd een recent tienkantig bord van blauw-wit Chinees porselein.

    No longer available
    Dim. h: 18 cm Ø: 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #150

    Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.

    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #149

    Een gemengd lotje porselein, bestaande uit een kaketoe (kuif gelijmd), een rijkelijk uitgewerkt siervaasje, een kleine bacchus met hoed, een steigerend paardje en een konijntje. Duits en Engels werk.

    No longer available
    Dim. h: 7 - 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #148
    Kaiser Porzellan

    Een porseleinen buikvaasje met Japans decor ‘Yokohama’. Onderaan gemerkt en op houten sokkel.

    No longer available
    Dim. h: 28,5 + 4 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #142

    Een vaas op piedouche en een presse-papier van geslepen kleurloos geslepen kristal.

    No longer available
    Dim. h: 27 & 5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #138
    Val Saint Lambert

    Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.

    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #133

    Drie dekselpotjes van Limogesporselein met vergulde decors van laurierbladeren en bijen op groene panden. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Dim. h: 16 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #131

    Drie kleine woestijnrozen.

    No longer available
    Dim. h: +/- 8 à 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #121

    Een buikvaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt. Met houten sokkeltje.

    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #119

    Een paars gedubbeld kristallen vaas met geslepen decor. Zonder merken.

    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #118

    “Allegorie op de druivenoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit naar een werk van Mathurin Moreau. Schilfer aan de basis achteraan, aan de hoed bovenaan en een voetje gelijmd.

    No longer available
    Dim. h: 53,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #117

    Een vaas geslepen rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen decor.

    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #116

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hofscènes in cartouches, omgeven door bloemen. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107

    “Kandinsky” & “Jacques Rozenberg”. Twee kunstboeken.

    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #106

    “De bevrijding” & “D-Day”. Twee documentatieboeken over de tweede wereldoorlog.

    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #105

    “Romain Malfliet, het land van Waas”. Willem Persoon. Ed. Danthe. Sint Niklaas, 1979. Gesigneerd door de kunstenaar.

    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #104

    Drie sierbordjes en een asbak van meerkleurig en verguld Limogesporselein, versierd met bloemendecors. Souvenirs uit Lourdes.

    No longer available
    Dim. Ø: 18 & 25 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #103

    Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.

    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #95

    Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.

    No longer available
    Dim. h: 24 - 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #94
    Karlsbader

    Een Duits fuchsiakleurig porseleinen schaaltje met, aan de rand en in het midden, goudkleurige decoraties in de vorm van diverse figuren. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Dim. 23 x 23 x 5,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #87

    Een limonadekan van kleurloos glas met een verzilverd metalen montuur en een ijskoeler.

    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #80

    Een groot metalen milieu de table op spiegel, rijkelijk versierd met bloemen, vruchten, schelpen en twee vrouwenfiguren. Tijdperk art nouveau. Opnieuw te verzilveren.

    No longer available
    Dim. 22 x 78 x 42 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #79

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.

    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #77
    Francis Busschots

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 755
  • 756
  • 757
  • 758
  • 759
  • 760
  • 761
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More