Lots
Showing 37851–37900 of 107933 results
#264“Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.
No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#266Een radiogestuurde modelboot op batterijen.
No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#262“Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.
No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#257Period: °Borgerhout, 1939“12 owl variations”. Een kunstuitgave met zes gekleurde en uitgesneden pagina’s die twaalf verschillende uilenkoppen vormen. Met drietalige colofon in blinddruk. Ed. Multi-art Press International. Antwerpen, 1970. Door de kunstenaar gesigneerd en genummerd 110/900.
No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
No longer availableDim. h: 2& & 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#245Een verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.
No longer availableDim. h: 13, 16 & 20 cmEstimate: € 45 / 60 -
#244Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
No longer availableDim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableDim. h: 23 & 7 cmEstimate: € 30 / 35 -
No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Een houten kistje.
No longer availableDim. 13 x 15 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#226Een grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.
No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#220Een porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.
No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#219Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.
No longer availableDim. h: 23 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
No longer availableDim. 18 x 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202“Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.
No longer availableDim. L. 50 cmEstimate: € 15 / 25 -
#194Minatuurauto “Matra” met afstandsbediening. In oorspronkelijke doos.
No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#189Twee pluchen luipaarden, waarbij een oude en een recentere.
No longer availableDim. l: 35 & 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179“Lulac” & “Lorli”. Een pluchen konijn en een hertenkalfje”. Beide gemerkt.
No longer availableDim. l: 50 & 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176Een plushen kat. Gemerkt.
No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#169Een kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableDim. h: 19 cm Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#164“Musical bear” Een plushen beer met opdraai muziekmechanisme. Gemerkt.
No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Een lage verguld bronzen kandelaar.
No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#155Een blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.
No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#149Een gemengd lotje porselein, bestaande uit een kaketoe (kuif gelijmd), een rijkelijk uitgewerkt siervaasje, een kleine bacchus met hoed, een steigerend paardje en een konijntje. Duits en Engels werk.
No longer availableDim. h: 7 - 24,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#148Een porseleinen buikvaasje met Japans decor ‘Yokohama’. Onderaan gemerkt en op houten sokkel.
No longer availableDim. h: 28,5 + 4 cmEstimate: € 20 / 25 -
No longer availableDim. h: 27 & 5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#138Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
No longer availableDim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#133Drie dekselpotjes van Limogesporselein met vergulde decors van laurierbladeren en bijen op groene panden. Onderaan gemerkt.
No longer availableDim. h: 16 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#131Drie kleine woestijnrozen.
No longer availableDim. h: +/- 8 à 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#121Een buikvaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt. Met houten sokkeltje.
No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#119Een paars gedubbeld kristallen vaas met geslepen decor. Zonder merken.
No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#117Een vaas geslepen rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen decor.
No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#116Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hofscènes in cartouches, omgeven door bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107“Kandinsky” & “Jacques Rozenberg”. Twee kunstboeken.
#105“Romain Malfliet, het land van Waas”. Willem Persoon. Ed. Danthe. Sint Niklaas, 1979. Gesigneerd door de kunstenaar.
No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
No longer availableDim. Ø: 18 & 25 cmEstimate: € 20 / 40 -
No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#95Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
No longer availableDim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#94Een Duits fuchsiakleurig porseleinen schaaltje met, aan de rand en in het midden, goudkleurige decoraties in de vorm van diverse figuren. Onderaan gemerkt.
No longer availableDim. 23 x 23 x 5,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#80Een groot metalen milieu de table op spiegel, rijkelijk versierd met bloemen, vruchten, schelpen en twee vrouwenfiguren. Tijdperk art nouveau. Opnieuw te verzilveren.
No longer availableDim. 22 x 78 x 42 cmEstimate: € 35 / 50 -
No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#77“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 20 / 25