Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 38451–38500 of 107933 results

  • #34
    Goebel, Germany

    “Freifahrt Zeppelin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 569. Eerste uitgave 1993.

    "Freifahrt Zeppelin". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 569. Premier numéro 1993.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #32
    Goebel, Germany

    “Blumenmädl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 548. Speciale editie t.g.v. vijfjarig lidmaatschap van de M.I. Hummelclub. 1989.

    « Blumenmädl ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 548. Édition spéciale à l'occasion d'une adhésion de cinq ans au MI Hummelclub. 1989.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #31
    Goebel, Germany

    “Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.

    "Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30
    Goebel, Germany

    “A stitch in time” & “Chicken-Licken”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335 3/0 & 255 4/0.

    "Un point dans le temps" & "Chicken-Licken". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335 3/0 & 255 4/0.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 8,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #29
    Goebel, Germany

    Een paard van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Gaaf.

    Un cheval de biscuit multicolore. Marqué. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #28
    Goebel, Germany

    “Spitzbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 558. Eerste uitgave 1992. Gaaf.

    "Spitzbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 558. Première édition 1992. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #27
    Goebel, Germany

    “Ein fröhlicher Gesell”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 560. Uitgave van de M.I. Hummel Club. Lidjaar 1992/93. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    "Ein fröhlicher Gesell". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 560. Édition du MI Hummel Club. Membre année 1992/93. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #26
    Goebel, Germany

    “Schäferbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 214 H/0. Eerste uitgave 1991. Gaaf.

    Schäferbub. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 214H/0. Première édition 1991. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #25
    Goebel, Germany

    “Herzlich Willkommen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. M.I. Hummel Club eerste uitgave 1996/97. No. 793. Gaaf.

    Herzlich Willkommen. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 793. M.I. Hummel Club premier numéro 1996/97. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #24
    Goebel, Germany

    “Frühlingslied”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 169. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    « Frühlingslied ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 169. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #23
    Goebel, West-Germany

    “Wir Gratulieren”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60. Gaaf.

    "Wir Gratuliers". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. années 60. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #22
    Goebel, Germany

    “Lausbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 43. Gaaf.

    "Lausbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 43. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #21
    Goebel, Germany

    Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.

    Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #20
    Goebel, West-Germany

    “Birthday candle”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 407. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave voor leden van de Goebel Collectors club No. 10. Kaarsje gebroken.

    "Bougie d'anniversaire". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 407. Édition exclusive pour les membres du Goebel Collectors club No. 10. Bougie cassée.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #19
    Goebel, Germany

    “Herzjunge”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 399. Speciale editie Goebel Collector’s Club. 1979.

    "Herzjunge". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 399. Édition spéciale Goebel Collector's Club. 1979.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #18
    Goebel, Germany

    “Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.

    "Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #17
    Goebel, Germany

    “Was jetzt?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 422. Speciale editie Goebel collector’s Club No.7. 1981.

    "Was jetzt ?". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 422. Édition spéciale Goebel collector's Club No.7. 1981.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #16
    Goebel, Germany

    “Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.

    "Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #15
    Goebel, Germany

    Een admiraalvlinder van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 35003. Gaaf.

    Un papillon amiral en porcelaine multicolore. Marqué. no. 35003. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #14
    Goebel, Germany

    Een hondje van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 30 640 06. Gaaf.

    Un chien de porcelaine multicolore. Marqué. no. 30 640 06. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #13
    Goebel, Germany

    Een konijn van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 34 308 23. Gaaf.

    Un lapin en porcelaine multicolore. Marqué. no. 34 308 23. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #12
    Goebel, Germany

    “Rechts oder links”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 493. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    "Droite ou gauche". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 493. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #11
    Goebel, West-Germany

    “Hab mich lieb!”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 311. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    "Avoir mon amour!". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 311. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #10
    Goebel, Germany

    “Hummele”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 365. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1999/2000. Gaaf.

    « Hummele ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 365. Édition exclusive du MI Hummel Club 1999/2000. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #9
    Goebel, West-Germany

    “Frühlingsidyll”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 203 2/0. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    « Frühlingsidylle ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 203 2/0. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #8
    Goebel, West-Germany

    “I bin I”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 429. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1989/90. Gaaf.

    "I bin I". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 429. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1989/90. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #7
    Goebel, Germany

    “Fur Vati”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 759. Op houten stoeltje. Eerste uitgave 1995.

    "Fur Vati". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 759. Sur une chaise en bois. Première édition 1995.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #6
    Goebel, Germany

    “Knielend engeltje met kaars”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 358. Gaaf.

    Ange agenouillé avec bougie. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 358. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #5
    Goebel, West-Germany

    “Morning song”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 447. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave voor leden van de Goebel Collectors club No. 11. Gaaf.

    "Chanson du matin". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 447. Édition exclusive pour les membres du Goebel Collectors club No. 11. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #4
    Porzellane Marzia, Capodimonte

    “De metselaar”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Op houten voetstuk.

    "Le Maçon". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #3
    Porcellane Principe, Capodimonte

    “Veearts met veulen”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    « Vétérinaire avec poulain ». Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #2
    Triade, Italia

    “Herder met schapen”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp van Benacchio. Gemerkt. Een blaadje aan de stronk en één achteraan beschadigd.

    "Berger avec des moutons". Un groupe de biscuit multicolore. Conception par Benacchio. Marqué. Une feuille sur la souche et une au dos abîmées.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #1
    Triade, Italia

    “Landloper op bankje met vogeltjes”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp van Benacchio. Gemerkt. Eén staartje van een vogeltje afgebroken.

    "Vagabond sur un banc avec des oiseaux". Un groupe de biscuit multicolore. Conception par Benacchio. Marqué. Une queue d'oiseau cassée.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #42
    Goebel, Germany

    “Jungbäurn”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 329. Speciale editie M.I. Hummelclub 1995/96.

    "Jungbäurn". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 329. Édition spéciale MI Hummelclub 1995/96.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #593
    Goebel, West-Germany

    “Hasenvater”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 58/I.

    "Hasenvater". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 58/I.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #588
    Goebel, Germany

    “Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.

    “Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #578
    Goebel, West-Germany

    “Signs of spring”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 203/1. Laatste uitgave 1990.

    "Signs of spring". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 203/1. Dernière édition 1990.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #573
    Goebel, West-Germany

    “In Tausend Ängsten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 201/1.

    « In Tausend Ängsten ». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 201/1.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568
    Goebel, Germany

    “Lass uns zusammen stehen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave i.s.m. Unicef op 25.000 exemplaren. No. 662/I. Gesigneerd door de decorateur.

    "Lass uns zusammen stehen". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale en collaboration avec l'Unicef sur 25 000 exemplaires. no. 662/I. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #558
    Goebel, Germany

    “Stille nacht, Heilige nacht”. Een roterend muziekgroepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van Frobek. Onderaan gemerkt. No. 42 328.

    "Nuit silencieuse, nuit sainte". Un groupe de musique tournant en biscuit multicolore de la série Frobek. Marqué en bas. no. 42 328.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #554
    Goebel, Germany

    “Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71/I. Gesigneerd door de decorateur.

    "Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 71/I. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #564
    Goebel, West-Germany

    “Wir gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.

    «Wir gratulieren». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563
    Goebel, Germany

    “Wir Gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.

    "Wir Gratulieren". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544
    Goebel, Germany

    “Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.

    "Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #553
    Goebel, Germany

    “Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71. Gesigneerd door de decorateur.

    "Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 71. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #548
    Goebel, Germany

    “Märchenstunde”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 458. Eerste uitgave 1992. Gesigneerd door de decorateur.

    "Märchenstunde". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 458. Première édition 1992. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #543
    Goebel, Germany

    “Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.

    "Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #538
    Goebel, Germany

    “Fahr in die Weinacht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 396/I. Gesigneerd door de decorateur.

    "Fahr in die Weinnacht". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 396/I. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #152
    Abraham Bruiningh Van Worrell
    Period: 1787-1832

    “Pieter Paul Rubens en zijn gezelschap ontvangen Antoon Van Dyck, wiens schimmel wordt weggeleid. We herkennen op de trappen wellicht o.m. Helene Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens”. Olieverf op doek (herdoekt). Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1830.

    « Pieter Paul Rubens et sa compagnie reçoivent Antoon Van Dyck, un servant emmène son cheval. On peut reconnaître Hélène Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens dans l'escalier ». Huile sur toile (retoillée). Signée en bas à droite et datée 1830.
    No longer available
    Dim. 70x90cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #132
    William Preston Phelps
    Period: 1848 - 1923

    “Zicht op de Boulevard te Napels met de Vesuvius in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Amerikaanse school.

    “Vue du Boulevard à Naples avec le Vésuve”. Huile sur panneau. Signé. Ecole américaine.
    No longer available
    Dim. 26 x 41 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 767
  • 768
  • 769
  • 770
  • 771
  • 772
  • 773
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More