Lots
Showing 39151–39200 of 107931 results
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
#122Een antiek lederen aktetas.
Mallette ancienne en cuir.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#284“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#118Een kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.
Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#117Een maquette van een vissersboot.
#115Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
#114Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Een serie kristallen schoteltjes.
#97Een Duitse bierpul van meerkleurig steengoed met tinnen deksel.
Une chope à bière allemande en grès multicolore avec un couvercle en étain.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
#92Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
Une cheminée en métal argenté. Sur piles.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#90“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
#89“Contour van een leeuwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Contour d'une lionne". Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 27 cm x 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#86“Een vissersboot”. Aquarel op papier.
"Un bateau de pêche". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 14 cm x 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#84Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.No longer availableDim. 5 x 5 x 5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#83Een reiswekkertje in etui.
Un réveil de voyage dans un étui.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableDim. h: 23 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#74Een paar vaasjes van Imariporselein.
Belle grande poupée en plastique vêtue de noir et de dentelle, avec des yeux qui tournent. Sans marque.No longer availableDim. L. 88 cmEstimate: € 80 / 100 -
#68Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.
Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 3 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#58Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
#55Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#50Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
#49“Berglandschap met wandelaar en hond.” Gouache en grafiet op papier. Gesigneerd.
"Paysage de montagne avec randonneur et chien." Gouache et mine de plomb sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 cm x 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#47Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
#43“Stilleven met narcissen”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
« Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 24 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#41“Kathedraal”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Cathédrale". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#38Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 25 / 45 -
"Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.No longer availableDim. 31 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
Trois œuvres composées de : Don Quichote, un joueur de djembé et « L'Envol ». Signé en bas à droite. dommages causés par l'humidité.No longer availableDim. 25 x 35 cm, 47 x 30 cm en 20 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#31“Lucas 14:33”. Een reproductie.
« Luc 14:33 ». Une reproduction.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#26“Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.
« Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#25“Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
« Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#23Een aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.
Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.No longer availableDim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#22Een theepotje en schoteltje van meerkleurig Japans porselein.
Une théière et une soucoupe en porcelaine japonaise multicolore.No longer availableDim. h: 15 cm; Ø: 14 cmEstimate: € 15 / 20 -
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15 / 25