Lots
Showing 39851–39900 of 107931 results
#549Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
#559Een verguld messingen godslampje met rood glas.
#286Een uitgebreid salongarnituur van wit en oranjegepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een zitbank, drie fauteuils, een tafeltje en een plantenstaander.
Vaste ensemble de salon en bois patiné blanc et orange de style Louis XV, composé d'un canapé, de trois fauteuils, d'une table et d'un jardinière.No longer availableDim. 94 x 130 cmEstimate: € 300 / 400 -
#26Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.
#405Period: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
#6Een Engelse hangvitrine.
#666Een fraaie metalen ‘Brum’ trapauto.
#686Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
#366Een Japanse bijzettafel van tropisch hardhout met lotusbloemen in reliëf.
Une table d'appoint japonaise en bois dur tropical avec des fleurs de lotus en relief.No longer availableDim. 76 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#376Een hangkastje voor Japanse netsuke’s van tropisch hardhout.
#46Een sobere grenenhouten bidstoel.
#336Een mahoniehouten scherm met bloemendecor van naaldwerk.
#66Een zwartgelakt houten violontafeltje met kantelbaar blad, versierd met handgeschilderd bloemendecor.
Une table violon en bois laqué noir à plateau basculant, ornée d'un décor floral peint à la main.No longer availableDim. 74 x 75 x 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#340Een paternoster van parelmoer.
Un chapelet en nacre.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 25 / 50 -
#182“Eve”. Een bronzen beeld. Gedateerd 1985.
#76Een aardewerken amfoor in smeedijzeren staander.
#36Een fraaie zuil van grijsgeaderd marmer.
#16Architectenstoel. Gemerkt Ahrend Cirkel en gedateerd 6 juli 1961.
#670Een lot van drie zakhorloges waarbij twee met zilveren kast (één barstje in de wijzerplaat en één hanger ontbreekt).
Un lot de trois montres de poche dont deux avec un boîtier en argent (une fissure au cadran et un pendentif manque).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#700Een zakhorloge in 18 K geelgouden kast achteraan gegraveerd met een decor van een paard. (glas ontbreekt).
Une montre de poche dans un boîtier en or jaune 18 ct gravé au dos d'un décor de cheval. (le verre manque).No longer availableDim. bruto: 66,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#690Een 18 K geelgouden ring bezet met opaal.
#680Een lot van 11 enkele oorbellen en een hanger van 18 K. bezet met smaragd een parel en fantasiestenen.
#277Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
Lot en porcelaine et biscuit, composé d'un couple, d'un carrosse et d'une Vierge à l'enfant.No longer availableDim. h: 16 - 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
Suite de six assiettes basses en porcelaine de Chine à décors de Canton. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
Un pique-fleurs en verre ambré et un vase triangulaire en verre vert olive. respectivement belge et bohème.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#281Een jonge vrouw van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Cedrashi. gemerkt en gedateerd 1985.
Une jeune femme en plastique italien multicolore d'après un dessin de Cedrashi. Marquée et datée 1985.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
Une pendule art déco dans un meuble en bois. État de fonctionnement, avec balancier, sans clé.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 15 / 25 -
#273Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#269Period: 1903-1982Een vergulde medaille in originele doos uit 1958.
#268Een eikenhouten Christusbeeld.
Une statue du Christ en chêne.No longer availableDim. 40 cm x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#262Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.
Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258Een parfumflesje van gesatineerd en gekleurd glas en kunststof in origineel etui.
Un flacon de parfum en verre et plastique satiné et coloré dans un écrin d'origine.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#257Een limonadekan van mauve Booms glas.
Un pichet de limonade en verre mauve de Boom.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#254Een tijgertje van fijn gesneden hout op sokkeltje. Aziatisch werk.
Un tigre en bois finement sculpté sur un socle. Travail asiatique.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
Un pot à saké en laiton et pierres rouges et bleues en forme de lion du temple.No longer availableDim. 15 x 15 x 6 cmEstimate: € 35 / 45 -
Une boîte à bijoux en métal argenté avec un noeud plaqué or.No longer availableDim. 6 x 13 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
Un petit vase tazza en verre de Bohême avec un calice bleu et une bordure dorée, décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 14 cm Ø: 16,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#248Dal Negro. Een schaakspel met bord.
Dal Nègro. Un jeu d'échecs avec échiquier.No longer availableDim. h: 5 cm - 10 cm -
#243Een runderhoorn met gegraveerd decor van een vogel en een draak.
Une corne de boeuf à décor gravé d'un oiseau et d'un dragon.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#244“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 1/5 buiten de plaat.
"Portrait". Une lithographie. Signée, datée et numérotée 1/5 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 30 / 50