Lots
Showing 39951–40000 of 107931 results
#416Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#466Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#406Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#456Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#464“Collage in zwarte kader.” Draagt monogram THR.
#179Een vergulden houten spiegel in Louis-Philippestijl.
#189Een grote wandspiegel in verguld houten lijst.
#472“Zeezicht Oostende.” Olieverf op board. Naar P. Permeke.
« Vue de la mer devant Ostende. Huile sur carton. D’après P. Permeke.No longer availableDim. 19 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#469“Abstracte erotische voorstelling.” Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Représentation érotique abstraite." Technique mixte sur papier. Signé illisiblement.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 120 / 160 -
#462“Grün Grün.” Draagt handtekening.
#459“Damesportret.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#454“Café scènes” Potlood op papier. Naar Ensor.
« Scènes de café » Crayon sur papier. D’après Ensor.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 60 / 120 -
#452“Bloementuin.” Gemengde techniek op board. Draagt monogram.
#449“Collage met papier.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
#444“Cobra wezen.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
#442“Expressionistische boomgaard.” Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.
#439“Bloemenstilleven.” Aquarel op papier. Haarlemse school. Onleesbaar gesigneerd.
#434“Reliëf abstract ontwerp moderne woning.” Draagt handtekening Huszaa.
#432“Figuratie.” Olieverf & tempura op doek. Gedateerd 1979. Draagt handtekening Westerik.
#429“Abstracte kruisafname.” Gemengde techniek. Draagt een monogram JT, en draagt een handtekening.
#424“Hoevegezicht bij nacht.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
#422“La Femme outrage.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd ‘86.
#169Een vaasje van meerkleurig glaspasta met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Met twee signaturen.
#225“Erster Schulgang (Mädchen) & (Junge)”. Een paar aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Genummerd Hum521 en Hum522.
"Erster Schulgang (Madchen) & (Junge)". Une paire de figurines en porcelaine habillées marquée et éditée par Goebel Porzellanfabrik. Numéroté Hum521 et Hum522.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#235Een kelkvormige vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.
#255“Zarba II Schotch”, zes whiskyglazen van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
#562Een grote kandelaar van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#85Een fluitvaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Kopec en genummerd. Met label.
Vase flûte en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Kopec et numéroté. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#92Een vaas op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels wijnrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
#191Een paar beige marmeren cassolettes in Lodewijk XVI-stijl met vergulde metalen monturen. Losse deksels.
#245Een eironde vaas van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
#75Drie kleine vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt, behalve de vierkante.
#105Twee vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. De grootste gemonteerd als lamp.
#95Coupe op voetstuk van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt.
#265“Clown & Frühlingsidyll”. Twee aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Eén genummerd Hum 203/D.
"Clown & Fruhlingsidylle". Deux figurines habillées en porcelaine marquées et éditées par Goebel Porzellanfabrik. L'un numéroté Hum 203/D.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#275“Ostergrüss & Frühlingsidyll”. Een paar aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Genummerd Hum 378/D en Hum 203/D.
"Ostergrüss & Frühlingsidyll". Une paire de figurines en porcelaine habillées marquée et éditée par Goebel Porzellanfabrik. Numéroté Hum 378/D et Hum 203/D.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#197Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.
#188Bestekkoffer. Compleet voor twaalf personen. Enkel de suikertang manco. Gemerkt.
#564Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.
#305Een paraplubak van veelkleurig Spaans porselein met een decor naar de voorbeelden van Imari met vogels en bloeiende struiken. Onderaan gemerkt.
#347“Onze Lieve Vrouw van Lourdes en Bernadette”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein en biscuit. Italiaans werk.
« Notre-Dame de Lourdes et Bernadette ». Deux figurines en porcelaine multicolore et biscuit. Travail italien.No longer availableDim. H.43 cm & 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#335Een smeedijzeren inktstelletje met drie glazen inktpotjes en twee pennen in houder.
#688Een vaas in Booms glas. Lichte schade aan de rand.
Un vase en verre Boom. Légers dommages au bord.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 50 / 80