Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 39951–40000 of 107931 results

  • #416

    Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 206 x 142 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #466

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 276 x 185 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #406

    Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

    Un couloir de laine pakistanais noué à la main.
    No longer available
    Dim. 268 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 202 x 133 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 154 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 387 x 269 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #464

    “Collage in zwarte kader.” Draagt monogram THR.

    "Collage dans un cadre noir." Porte un monogramme THR.
    No longer available
    Dim. 21 x 21 (50 x 50) cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #179

    Een vergulden houten spiegel in Louis-Philippestijl.

    Miroir en bois doré de style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 140 cm x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #189

    Een grote wandspiegel in verguld houten lijst.

    Un grand miroir mural dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. 160 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #472

    “Zeezicht Oostende.” Olieverf op board. Naar P. Permeke.

    « Vue de la mer devant Ostende. Huile sur carton. D’après P. Permeke.
    No longer available
    Dim. 19 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #469

    “Abstracte erotische voorstelling.” Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    "Représentation érotique abstraite." Technique mixte sur papier. Signé illisiblement.
    No longer available
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #462

    “Grün Grün.” Draagt handtekening.

    « Grün Grun ». Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 39 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #459

    “Damesportret.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    "Portrait de dames." Gouache sur papier. Signée illisiblement.
    No longer available
    Dim. 27 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #454

    “Café scènes” Potlood op papier. Naar Ensor.

    « Scènes de café » Crayon sur papier. D’après Ensor.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #452

    “Bloementuin.” Gemengde techniek op board. Draagt monogram.

    "Jardin de fleurs." Technique mixte sur carton. Monogramme.
    No longer available
    Dim. 61 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449

    “Collage met papier.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.

    "Collage avec du papier." Technique mixte. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 47 x 64 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #444

    “Cobra wezen.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.

    "Créature cobra." Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 47 x 67 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #442

    “Expressionistische boomgaard.” Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.

    "Verger expressionniste." Huile sur papier. Pas clairement signé.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 48,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #439

    “Bloemenstilleven.” Aquarel op papier. Haarlemse school. Onleesbaar gesigneerd.

    "Fleur nature morte." Aquarelle sur papier. L'école d'Haarlem. Signé illisiblement.
    No longer available
    Dim. 36 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #434

    “Reliëf abstract ontwerp moderne woning.” Draagt handtekening Huszaa.

    "Relief abstrait design maison moderne." Porte une signature Huszaa.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432

    “Figuratie.” Olieverf & tempura op doek. Gedateerd 1979. Draagt handtekening Westerik.

    "Chiffre." Huile & tempura sur toile. Daté 1979. Porte une signature Westerik.
    No longer available
    Dim. 61 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #429

    “Abstracte kruisafname.” Gemengde techniek. Draagt een monogram JT, en draagt een handtekening.

    « Descente de croix abstraite ». Technique mixte. Porte un monogramme JT, et une signature.
    No longer available
    Dim. 48 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #424

    “Hoevegezicht bij nacht.” Olieverf op board. Draagt handtekening.

    « Vue de la ferme la nuit. » Huile sur carton. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 39 x 49.
    Estimate: € 140 / 160
  • #422

    “La Femme outrage.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd ‘86.

    « L'indignation de La Femme. Technique mixte sur toile. Datée '86.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #169
    Amalric Walter et Henri Bergé sc

    Een vaasje van meerkleurig glaspasta met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Met twee signaturen.

    Vase en pâte de verre à décor multicolore de fleurs en relief. Avec deux signatures.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #679

    Een recente schemerlamp met gekleurd glazen kap op deels zwartgepatineerd houten voet met drie zuiltjes en de rand versierd met ingelegd kubusmotief.

    Lampe de table récente à abat-jour en verre coloré sur un socle en bois patiné en partie noir à trois colonnes et le bord orné d'un motif de cubes incrusté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #225
    Maria Innocentia Hummel

    “Erster Schulgang (Mädchen) & (Junge)”. Een paar aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Genummerd Hum521 en Hum522.

    "Erster Schulgang (Madchen) & (Junge)". Une paire de figurines en porcelaine habillées marquée et éditée par Goebel Porzellanfabrik. Numéroté Hum521 et Hum522.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #235
    Val Saint-Lambert

    Een kelkvormige vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.

    Vase de forme calice en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #255
    Val Saint-Lambert

    “Zarba II Schotch”, zes whiskyglazen van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.

    « Zarba II Schotch », six verres à whisky en cristal taillé clair. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #344

    “Heilig Hart van Maria & Heilig Hart van Jezus”. Twee kandelaars van gegoten glas.

    "Sacré-Cœur de Marie et Sacré-Cœur de Jésus". Deux bougeoirs en verre coulé.
    No longer available
    Dim. H. 29,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #562
    Val Saint-Lambert

    Een grote kandelaar van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand chandelier de cristal incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 20 / 220
  • #85
    Val Saint-Lambert

    Een fluitvaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Kopec en genummerd. Met label.

    Vase flûte en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Kopec et numéroté. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #92
    Val Saint-Lambert

    Een vaas op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels wijnrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase sur piédouche en cristal taillé, en partie coloré lie de vin dans la masse. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #191

    Een paar beige marmeren cassolettes in Lodewijk XVI-stijl met vergulde metalen monturen. Losse deksels.

    Paire de cassolettes en marbre beige de style Louis XVI avec montures en métal doré. Couvercles amovibles.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #245
    Val Saint-Lambert

    Een eironde vaas van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase ovoïde en cristal taillé. Partiellement coloré vert dans la masse. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #75
    Val Saint-Lambert

    Drie kleine vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt, behalve de vierkante.

    Trois petits vases en cristal taillé. Partiellement coloré en vert dans la masse. Marqué en bas, sauf le vase carré.
    No longer available
    Dim. H. 25 en 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #105
    Val Saint-Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. De grootste gemonteerd als lamp.

    Deux vases en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas. Le plus grand monté en lampe.
    No longer available
    Dim. H. 27 & 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #95
    Val Saint-Lambert

    Coupe op voetstuk van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt.

    Coupe sur piédouche en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm, H. 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #265
    Maria Innocentia Hummel

    “Clown & Frühlingsidyll”. Twee aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Eén genummerd Hum 203/D.

    "Clown & Fruhlingsidylle". Deux figurines habillées en porcelaine marquées et éditées par Goebel Porzellanfabrik. L'un numéroté Hum 203/D.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #275
    Maria Innocentia Hummel

    “Ostergrüss & Frühlingsidyll”. Een paar aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Genummerd Hum 378/D en Hum 203/D.

    "Ostergrüss & Frühlingsidyll". Une paire de figurines en porcelaine habillées marquée et éditée par Goebel Porzellanfabrik. Numéroté Hum 378/D et Hum 203/D.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #197
    Alpaca

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.

    Couverts en métal argenté élaborés dans sa ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #188
    François Frionnet (FFI)

    Bestekkoffer. Compleet voor twaalf personen. Enkel de suikertang manco. Gemerkt.

    Ménagère. Complet pour douze personnes. Seule la pince à sucre manque.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #564

    Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.

    Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #305

    Een paraplubak van veelkleurig Spaans porselein met een decor naar de voorbeelden van Imari met vogels en bloeiende struiken. Onderaan gemerkt.

    Un porte-parapluie en porcelaine espagnole multicolore avec un décor d'après les exemples d'Imari avec des oiseaux et des arbustes à fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #347
    Pinton, arte sacra in porcellana

    “Onze Lieve Vrouw van Lourdes en Bernadette”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein en biscuit. Italiaans werk.

    « Notre-Dame de Lourdes et Bernadette ». Deux figurines en porcelaine multicolore et biscuit. Travail italien.
    No longer available
    Dim. H.43 cm & 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #335

    Een smeedijzeren inktstelletje met drie glazen inktpotjes en twee pennen in houder.

    Encrier en fer forgé avec trois récipients en verre et deux plumes dans un étui.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #693

    “Paar flamingo’s”. Groep van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt en genummerd. Duits werk.

    "Paire de flamants roses". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué et numéroté en bas. Travail allemand.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #181

    Een paar marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen ramskoppen en bloemenguirlandes. Omstreeks 1900.

    Paire de cassolettes en marbre, à décor de têtes de bélier et de guirlandes fleuries en bronze doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #688

    Een vaas in Booms glas. Lichte schade aan de rand.

    Un vase en verre Boom. Légers dommages au bord.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 797
  • 798
  • 799
  • 800
  • 801
  • 802
  • 803
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More