Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 43351–43400 of 108241 results

  • #186

    “De kathedraal van Antwerpen”. Papier. Draagt een handtekening Joseph L. Dijckmans.

    La cathédrale d'Anvers. Papier. Porte une signature Joseph L. Dijckmans.
    No longer available
    Dim. 42 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #174

    Een affiche naar aanleiding van een tentoonstelling van Bonnard te Parijs.

    Une affiche à l'occasion d'une exposition de Bonnard à Paris.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #162

    “Boszicht met herten”. Een XIXe eeuwse ronde potloodstudie. Lichte schade.

    Vue de forêt avec des cerfs. Une étude au crayon rond du XIXe siècle. Légers dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104

    Een gedraaid notenhouten spinnenwiel met benen spaakjes.

    Un rouet en noyer torsadé avec des rayons en os.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #274

    Een vierhoekige schotel van Japans porselein met geribde vleugel. XIXe eeuw. gerestaureerd.

    Plat quadrangulaire en porcelaine du Japon à aile côtelée. XIXème siècle. Restauré.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #236

    Een kopje en schoteltje van eierschaalporselein met decor van een rode en gouden draak op groene fond. Onderaan gemerkt.

    Tasse et soucoupe en porcelaine coquille d'oeuf à décor d'un dragon rouge et or sur fond vert. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 & 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #270

    Een XIXe eeuwse vaas van Cantonporselein, gemonteerd als lampenvoet. Barst bovenaan.

    Vase en porcelaine de Canton XIXe siècle monté en pied de lampe. Fêlé vers le haut.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #265

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en een vlinder.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un papillon.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #245

    Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.

    Un bol en cristal incolore taillé avec base en argent 800‰.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #240

    “Landbewerkers”. Een ivorine groepje.

    Ouvriers agricoles. Un groupe en ivoirine.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #230

    Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.

    Deux vases en majolique, ornés d'un décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #225

    Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.

    Vase en cristal ocre jaune à décor taillé.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #210

    Een vaasje en een gemberpotje van meerkleurig Chinees porselein.

    Un vase et un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #185

    Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster. Enkele kleine schilfers.

    Une Vierge à l'Enfant en plâtre polychrome. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #39

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #260

    Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.

    Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #145

    Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein in de vomr van een man met een vaas.

    Figurine en porcelaine chinoise multicolore en forme d'homme avec un vase.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #96

    Een lot antieke verguld bronzen onderdelen van een pendule.

    Lot de pièces anciennes en bronze doré d'une pendule.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #277

    Een porseleinen lampenvoet met een meerkleurig bloemendecor in met goud omzoomde cartouche op rode fond en met verguld bronzen voet. Kleine schilfers aan de basis.

    Pied de lampe en porcelaine à décor floral polychrome dans un cartouche doublé or sur fond rouge et à socle en bronze doré. Petits éclats à la base.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm (z.k.)
    Estimate: € 25 / 35
  • #268

    Een lot bestaande uit een ingekaderd orderboekje van Honeywell uit 1947, een verzilverd truweel, naar aanleiding van de eerstesteenlegging van het Honeywellcomplex te Evere en twee eerstedagsuitgaven van een postzegel uit 1960 n.a.v. de maanlanding.

    Lot composé d'un carnet de commandes en coffret de Honeywell de 1947, d'une truelle en métal argenté, à l'occasion de la pose de la première pierre du complexe Honeywell à Evere et de deux numéros du premier jour d'un timbre-poste de 1960 à l'occasion de l'alunissage.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #263

    Een lot metalen snuisterijtjes, bestaande uit een pillendoosje met ingelegde bloemetjes, een menuhoudertje in de vorm van een garnaal, een luciferhoudertje in de vorm van een duiveltje, een fotokadertje, een kruisje met email, enz.

    Lot de bibelots en métal, composé d'un pilulier avec incrustation de fleurs, un porte menu en forme de crevette, un porte allumette en forme de diable, un cadre photo, une croix en émail, etc.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #248

    Een oude telefoon.

    Un vieux téléphone.
    No longer available
  • #243

    Een lot diertjes, bestaande uit een olifantje van Boheems porselein, een dekselpotje in de vorm van een vis met lepeltje in de vorm van de staart, een potje in de vorm van twee varkentjes bij een trog met lepeltje in de vorm van de staart (gebroken), een potje in de vorm van een kikker, een porseleinen hondje en konijntje en een glazen hondje en vogeltje.

    Lot d'animaux, composé d'un éléphant en porcelaine de Bohême, d'un pot à couvercle en forme de poisson avec une cuillère en forme de queue, d'un pot en forme de deux cochons près d'un une auge avec une cuillère en forme de queue (cassé), un pot en forme de grenouille, un chien et un lapin en porcelaine et un chien et un oiseau en verre.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #247

    Een reeks kleine kopjes en schoteltjes met immortelle de Saxe-decor (Copenhague). Enkele scheurtjes.

    Série de petites tasses et soucoupes à décor d'immortelle de Saxe (Copenhague). Quelques cheveux.
    No longer available
    Dim. Ø: 5,5, 9 & 10 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #241

    Een lot Aziatica met o.a. een houten Garudabeeldje, een ivoren maskertje, een Japans doosje, enz.

    Un lot d’objets asiatiques dont une figurine en bois de Garuda, un masque, une boite japonaise, etc.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #238

    Een lot van zes Delftse huisjes van Bols.

    Un lot de six maisons de Delft par Bols.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #231

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee paarse vaasjes, twee verschillende kleurloze vaasjes en een groene asbak van Chien Vert.

    Lot de verrerie, composé de deux vases violets, de deux vases incolores différents et d'un cendrier vert par Chien Vert.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #228

    Een vis en een snoepje van meerkleurig Muranoglas.

    Un poisson et un bonbon en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. l: 8 & 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #227

    Een lot van vier verschillende parfumflesjes, waarbij één van geslepen glas met handgeschilderd rozendecor en hed deksel met zilveren rand en getooid met fijn gesculpteerd roeiertje.

    Lot de quatre flacons de parfum différents dont un en verre taillé à décor de roses peint à la main et un couvercle à bord argenté et orné d'un rameur en finement sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #223
    Lerosey

    Een reeks van twaalf borden van Parijs’ porselein met verguld decor. Onderaan gemerkt. Enkele met randschade.

    Ensemble de douze assiettes en porcelaine de Paris à décor doré. Marquées en bas. Certaines avec des bords abîmés.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #218

    Een paar vaasjes van Satsuma-aardewerk. Gaten in de bodem.

    Deux vases en faïence Satsuma. Trous dans le fond.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #217

    Een lot van zeven eieren van verschillende mineralen. In een bijgevoegd Frans aardewerken mandje (gerestaureerd).

    Un lot de sept œufs de différents minéraux. Dans un panier en faïence française ajouté (restauré).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #213

    Een bolle kip van geglazuurd steengoed.

    Un poulet rond en grès émaillé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #136

    Een opengewerkt porseleinen mandje, versierd met roosjes in reliëf en een eivormig porseleinen vaasje, versierd met aardbeien in reliëf. Beide gemerkt onderaan.

    Une corbeille en porcelaine ajourée, à décor de roses en relief et un vase en porcelaine ovoïde, à décor de fraises en relief. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm; Ø: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #130
    Beswick, England

    Een paar hondjes van Staffordshire aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une paire de chiens de faïence du Staffordshire. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een vintage verchroomd bureaulampje.

    Une lampe de bureau chromée vintage.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #254

    “De Calvarieberg”. Een XIXe eeuwse gravure met Bijbeltekst.

    “Mont Calvaire”. Gravure du XIXe siècle avec texte biblique.
    No longer available
    Dim. 46 x 57 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #207

    Een Limogesporseleinen bordje met een handgeschilderd verguld decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de onderkant.

    Une assiette en porcelaine de Limoges avec un décor doré peint à la main. Marquée sur le dessous. Très petit éclat sur le dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #203

    Een lot aziatica, bestaande uit een terracotta theepotje, een Hotei van imitatie-ivoor, een zeshoekig porseleinen bakje, een meerkleurige penseelkoker met perzikendecor, een wijze van wit porselein en een meerkleurig Japans beeldje van een houthakker.

    Ensemble asiatique composé d'une théière en terre cuite, d'un Hotei enimitation ivoire, d'un bol hexagonal en porcelaine, d'un étui à pinceaux multicolore décor pêche, d'une sauge en porcelaine blanche et d'une figurine de bûcheron japonais multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #191

    Een porseleinen mokkaserviesje voor twee personen.

    Un service à moka en porcelaine pour deux personnes.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 16 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #183

    Een houten brieven/ krantenbakje.

    Un plateau à lettres/journaux en bois.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #177

    Twee houten sigarenvormen. Karl Hart. Swetzingen.

    Deux formes à cigares en bois. Karl Hart. Swetzingen.
    No longer available
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #171

    Een hallamp met kap van blauw glas, versierd met kraaltjes.

    Une lampe d'entrée avec un abat-jour en verre bleu, décoré de perles.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #163
    Scan Globe, Denmark

    Een kunststof wereldbol met verlichting. Jaren ‘90.

    Un globe en plastique avec éclairage. Années 1990.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #148

    Een reeks van twaalf witmetalen bestekleggers in de vorm van diertjes.

    Ensemble de douze porte-couvert en métal blanc en forme d'animaux.
    No longer available
    Dim. l: 8,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #157

    Een messingen bel.

    Une cloche en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #137

    Drie beertjes van terracotta.

    Trois ours en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 18 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #128

    Een oude telefoon van zwart marmer en messing.

    Un ancien téléphone en marbre noir et laiton.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #118
    Val Saint Lambert

    Een kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.

    Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #74
    Willy Vandersteen

    Een lot strips, bestaande uit 32 albums van Suske en Wiske, 5 albums van Biggles, 3 albums van Jerom, 5 albums van Jerom, 1 album van Bessy en 1 album van Robert en Bertrand. Gelezen staat.

    Un lot de BD, composé de 32 albums de Suske en Wiske, 5 albums de Biggles, 3 albums de Jerom, 5 albums de Jerom, 1 album de Bessy et 1 album de Robert et Bertrand. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 865
  • 866
  • 867
  • 868
  • 869
  • 870
  • 871
  • …
  • 2,163
  • 2,164
  • 2,165
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More