Lots
Showing 44051–44100 of 108241 results
#58“Franz” & “Leon”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableDim. h: 10 & 15,5 cmEstimate: € 15 / 30 -
#57Drie clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableDim. h: 19 & 20 cm -
#56Twee poppen, waarbij één met porseleinen hoofd en de andere met houten hoofd.
No longer availableDim. h: 46 & 56 cm -
#55Een clown van meerkleurig Muranoglas.
No longer availableDim. h: 25 cm -
#54Drie verschillende clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableDim. h: 16, 18 & 20 cm -
#53Een clown van meerkleurig Muranoglas.
No longer availableDim. h: 36 cm -
#52Een paar kleine clowns van meerkleurig biscuit.
No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 10 / 15 -
#51Twee clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableDim. h: 13 & 16 cm -
#50Twee clowns van meerkleurig kunststof als muziekdoosjes. Bijgevoegd een vogelverschrikker.
No longer availableDim. h: 11 - 17 cm -
#49“Thoughts of a clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableDim. l: 25,5 cm -
#48“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableDim. h: 24 cm -
#47“Don’t let go”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableDim. h: 19,5 cm -
#46“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
#21“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableDim. h: 32,5 cm -
#44“Serenade”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
#43“Coco the clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableDim. h: 20 cm -
#42“Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.
#41“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
#40“Pierrot met mandoline”. Een meerkleurig plaasteren beeld naar een werk van Friedrich Schild. Begin XXe eeuw.
#33Een lot van zeven verschillende kleine clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableDim. h: 6 - 11,5 cm -
#38“Circus comes to town”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in originele doos. 2002.
No longer availableDim. h: 38,5 cm -
#37“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
#36“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer available -
#35“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableDim. h: 26 cm -
#34“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableDim. h: 26,5 cm -
#39“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt.
No longer availableDim. h: 6 cm -
#31“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
#30Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 & 20 cm -
#29“Clown met paraplu”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#28“Music for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
#26“Flowers for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableDim. l: 27 cm -
#25“De fotograaf”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#24“De verliezer”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 30 / 45 -
#23“Boekenworm”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
#22“Dierenvriend”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableDim. h: 20,5 cm -
#45“Circus Clown”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in doos.
No longer available -
#20“De vioolspeler” & “De bassist”. Twee beeldjes van meerkleurig kunsthars. Beide gemerkt en in originele dozen.
No longer availableDim. h: 13 cm -
#19“De zoetekauw”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 40 -
#18“De krantenlezer”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#17“Egelvriend”, “Vogelvriend” & “Pauzevriend”. Drie beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Allen gemerkt onderaan en in originele dozen.
No longer availableDim. h: 14,5 & 16 cmEstimate: € 60 / 120 -
#16“De zittende mondharmonicaspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#15“Grote en kleine hartenbreker”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en in originele doosjes.
No longer availableDim. h: 5,5 & 10 cm -
#14“Eurobelix”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Bijzondere uitgave, gemerkt onderaan. In originele doos.
No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#13“De pianist” & “De drummer”. Een paar beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt onderaan en in originele dozen.
No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#12“Bloemenvrienden”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars, waarbij het kleinste in originele doos. Beide gemerkt.
No longer availableDim. h: 6,5 & 10 cm -
#11“De verliezer” & “De winnaar”. Een paar beeldjse van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en originele dozen.
No longer availableDim. h: 8 cm -
#10“Wielrenner”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt. In originele doos.
No longer availableDim. h: 15,5 cm -
#9“Wandelaar”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.