Lots

Showing 44051–44100 of 108241 results

  • #58
    Goebel, Germany

    “Franz” & “Leon”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.

    Dim. h: 10 & 15,5 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #57
    R R Collection

    Drie clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.

    Dim. h: 19 & 20 cm
  • #56

    Twee poppen, waarbij één met porseleinen hoofd en de andere met houten hoofd.

    Dim. h: 46 & 56 cm
  • #55

    Een clown van meerkleurig Muranoglas.

    Dim. h: 25 cm
  • #54

    Drie verschillende clowns van meerkleurig kunsthars.

    Dim. h: 16, 18 & 20 cm
  • #53

    Dim. h: 36 cm
  • #52

    Een paar kleine clowns van meerkleurig biscuit.

    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #51
    R R Collection

    Twee clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.

    Dim. h: 13 & 16 cm
  • #50

    Twee clowns van meerkleurig kunststof als muziekdoosjes. Bijgevoegd een vogelverschrikker.

    Dim. h: 11 - 17 cm
  • #49
    The Leonardo Collection

    “Thoughts of a clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.

    Dim. l: 25,5 cm
  • #48
    The Leonardo Collection

    “New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.

    Dim. h: 24 cm
  • #47
    The Leonardo Collection

    “Don’t let go”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.

    Dim. h: 19,5 cm
  • #46
    The Leonardo Collection

    Dim. h: 24 cm
  • #21
    The Leonardo Collection

    “Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.

    Dim. h: 32,5 cm
  • #44
    The Leonardo Collection

    “Serenade”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.

    Dim. h: 24 cm
  • #43
    The Leonardo Collection

    “Coco the clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.

    Dim. h: 20 cm
  • #42
    The Leonardo Collection

    “Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.

    Dim. h: 24 cm
  • #41
    Sylvie Alberghs

    Dim. 71 x 48 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #69

    Pierrot et ballerine. Huile sur toile. Signeé 'C. Rol'.
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #40

    Pierrot avec mandoline. Une statue en plâtre multicolore d'après une œuvre de Friedrich Schild. Début du 20e siècle.
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #33

    Een lot van zeven verschillende kleine clowns van meerkleurig kunsthars.

    Dim. h: 6 - 11,5 cm
  • #38
    The Leonardo Collection

    “Circus comes to town”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in originele doos. 2002.

    Dim. h: 38,5 cm
  • #37
    The Leonardo Collection

    Dim. h: 32,5 cm
  • #36
    The Leonardo Collection

    “Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.

  • #35
    The Leonardo Collection

    Dim. h: 26 cm
  • #34
    The Leonardo Collection

    Dim. h: 26,5 cm
  • #39
    The Leonardo Collection

    “Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt.

    Dim. h: 24 cm
  • #32

    Een lot van zes handgemaakte clowntjes van meerkleurig glas. We voegen er een kristallen clowntje aan toe.

    Dim. h: 6 cm
  • #31

    “Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.

    Vache arlequin. Une statue en plastique multicolore.
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30
    Nao & Casades

    Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #29
    NAO by Lladro

    “Clown met paraplu”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Dim. h: 20 cm
  • #28
    The Leonardo Collection

    “Music for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.

    Dim. h: 24 cm
  • #26
    The Leonardo Collection

    “Flowers for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.

    Dim. l: 27 cm
  • #25
    Gilde Clowns - Comedy Collection

    “De fotograaf”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.

    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #24

    “De verliezer”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.

    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #23

    “Boekenworm”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.

    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #22

    “Dierenvriend”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.

    Dim. h: 20,5 cm
  • #45
    The Leonardo Collection

    “Circus Clown”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in doos.

  • #20

    “De vioolspeler” & “De bassist”. Twee beeldjes van meerkleurig kunsthars. Beide gemerkt en in originele dozen.

    Dim. h: 13 cm
  • #19

    “De zoetekauw”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.

    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #18

    “De krantenlezer”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.

    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #17

    “Egelvriend”, “Vogelvriend” & “Pauzevriend”. Drie beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Allen gemerkt onderaan en in originele dozen.

    Dim. h: 14,5 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #16

    “De zittende mondharmonicaspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.

    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #15

    “Grote en kleine hartenbreker”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en in originele doosjes.

    Dim. h: 5,5 & 10 cm
  • #14

    “Eurobelix”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Bijzondere uitgave, gemerkt onderaan. In originele doos.

    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #13

    “De pianist” & “De drummer”. Een paar beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt onderaan en in originele dozen.

    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #12

    “Bloemenvrienden”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars, waarbij het kleinste in originele doos. Beide gemerkt.

    Dim. h: 6,5 & 10 cm
  • #11

    “De verliezer” & “De winnaar”. Een paar beeldjse van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en originele dozen.

    Dim. h: 8 cm
  • #10

    “Wielrenner”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt. In originele doos.

    Dim. h: 15,5 cm
  • #9

    “Wandelaar”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.

  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 879
  • 880
  • 881
  • 882
  • 883
  • 884
  • 885
  • …
  • 2,163
  • 2,164
  • 2,165
  • →