Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 44201–44250 of 108241 results

  • #40

    Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.

    Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 14,36 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #35

    Een 18 K geelgouden zakhorloge met lange vergulde horloge ketting. (lichte schade aan wijzerplaat).

    Une montre de poche en or jaune 18 carats avec une longue chaîne de montre plaquée or. (léger endommagement du cadran).
    No longer available
    Dim. bruto 35,95 g Ø 3,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #30

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 6,92 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #25

    Twee antieke ivoren armbanden. Afrikaans werk.

    Deux bracelets anciens en ivoire. Travail africain.
    No longer available
    Dim. Ø: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #20

    Een halsjuweel met ivoren parels. Afrika, omstreeks 1900.

    Un collier de perles d'ivoire. Afrique, vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #15

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #10

    Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #5

    Een 18 K geelgouden trouwring.

    Une alliance en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 2,25 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #299

    “Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.

    Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #295
    André Van den Sande
    Period: 1910 - 1996

    “Herenportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    Portrait de gentlemen . Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #290
    Huysmans

    “Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.

    “Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #289
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283

    “Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.

    ”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #282
    M. Codden

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.

    “Tournesols”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #277
    P. Peelman

    “Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #276

    “Drie vrouwen”. Een Indische gouache op zijde.

    Trois femmes . Une gouache indienne sur soie.
    No longer available
    Dim. 50 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #275

    “Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.

    Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.
    No longer available
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #273
    Dyckmans

    “Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #272
    Brigitte

    “Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    "Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #269
    Paul Szternfeld
    Period: °1939

    “Borinage 1985”. Een foto. Gesigneerd.

    Borinage 1985 . Une photo. Signée.
    No longer available
    Dim. 42 x 60 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #256

    Een loper. Handgeknoopt.

    Un couloir en laine noué main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #255

    Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.

    Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #253

    Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).

    Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #252
    Yvonne Esser

    “Huis tussen de bomen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    Maison au milieu des arbres . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1950.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246

    Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.

    Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #244

    Marcel Beerten e.a. “Twintig Eeuwen Vlaanderen”. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 delen in kunstlederen band.

    Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #239
    Hans De Jong
    Period: °1960

    “Alpenlandschap”. Zeefdruk. Gesigneerd.

    Paysage alpin. Sérigraphie. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #237

    Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.

    Un panier et un vase en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #235
    Lescrauwaet

    “Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.

    Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Roy

    “Harpiste in het bos”. Gouache. Gesigneerd.

    ”Harpiste dans le bois”. Gouache. Signée.
    No longer available
    Dim. 47 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #231

    Een eikenhouten spiegel, bovenaan versierd met een romantische prent.

    Un miroir en chêne, dessus décoré d'un imprimé romantique.
    No longer available
    Dim. 156 x 76 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #225
    F. Van Rompaey

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #221
    J. van Oppenhort

    Landschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage et coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #220

    “Zicht op Dausenai an der Lahn”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Vue de Dausenai an der Lahn . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219
    Hélène Van Hagendoorn

    “Waterval”. Olieverf op doek. Monogram Hélène Van Hagendoorn.

    “Cascade”. Huile sur toile. Monogramme d’Hélène Van Hagendoorn.
    No longer available
    Dim. 116 x 98 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #218
    R. Vermeylen

    “Op de Soeteweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1955.

    Op de Soeteweg . Huile sur panneau. Signé et daté 1955 au dos.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #215

    Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Roeland Gyssels

    “Toegang tot een kerkhof”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 69/250 buiten de plaat.

    Entrée d'un cimetière. Une eau-forte. Signée et numérotée 69/250 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 21 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #208

    Een paar reproducties met zichten op Mechelen.

    Une paire de reproductions avec des vues de Malines.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #206

    Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.

    Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #199
    J. Peeters

    “Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.

    “Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Lot boeken, bevattende: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)

    Lot de livres dont: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #195

    Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.

    Cinq assiettes décoratives diverses en faïence et porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.

    Ouvrage congolaise.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #193

    “Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.

    “Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.
    No longer available
    Dim. 43 x 62 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #190

    Een lot glaswerk, bestaande uit een schenkkan met handgeschilderd bloemendecor, een gecraqueleerde schenkkan (barst? aan het oor), een roze vaasje en een vaasje met bloemendecor.

    Un ensemble de verrerie, composé d'un pichet à décor floral peint à la main, d'un pichet craquelé (cheveu ? à l'oreille), d'un vase rose et d'un vase à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 17 en 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 882
  • 883
  • 884
  • 885
  • 886
  • 887
  • 888
  • …
  • 2,163
  • 2,164
  • 2,165
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More