Lots
Showing 46251–46300 of 108442 results
-
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 30 / 50 -
#456Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 170 x 111 cmEstimate: € 100 / 120 -
#446Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 180 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#666Een Oosterse loper.
Un couloir oriental.No longer availableDim. 152 x 52 cmEstimate: € 35 / 50 -
#476Een handgeknoopt zijde kleedje met decor van vogels.
Une robe en soie nouée à la main avec un décor d'oiseaux.No longer availableDim. 165 x 102 cmEstimate: € 100 / 150 -
#436Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 161 x 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#656Een handgeknoopt Turkse wollen loper.
Un couloir turc en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#426Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Deux tapis persans en laine noués à la main.No longer availableDim. 140 x 70 & 138 x 79 cmEstimate: € 60 / 80 -
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 142 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 232 cmEstimate: € 200 / 300 -
#416Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Deux tapis persans en laine noués à la main.No longer availableDim. 141 x 66 & 202 x 131 cmEstimate: € 40 / 60 -
#296Een gepolijst marmeren zuiltje.
Une colonne en marbre poli.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 80 -
#223Een oude slee, twee paar oude ijsschaatsen en een paar oude skilatten.
Un vieux traîneau, deux paires de vieux patins à glace et une paire de vieux skis.No longer availableDim. 90 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.
Une table d'appoint ronde de style Louis XV en placage avec des garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320 / 380 -
#216Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.
Table d'appoint ronde en placage de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320 / 380 -
#306Een piëdestal van getorst en gedraaid eikenhout.
Un socle en chêne torsadé et tourné.No longer availableDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246Een paar bloemenmanden op staanders van witgepatineerd smeedijzer.
Une paire de corbeilles fleuries sur socles en fer forgé patiné blanc.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 160 / 180 -
#146Een palissanderhouten eetkamer, bestaande uit een breed buffet met zes deuren en centraal vijf laden (91 x 380 x 60 cm); een ovale uittrekbare tafel (77 x 220 cm), twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. Met bijpassende luchter met centraal gesatineerd glas en zes richtspotjes. (78 x 14 x 64 cm). Alles met glazen beschermbladen. Periode Art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Une salle à manger en palissandre, composée d'un large buffet à six portes et cinq tiroirs centraux (91 x 380 x 60 cm); une table ovale à rallonge (77 x 220 cm), deux fauteuils et six chaises avec revêtement en velours rose saumon. Avec lustre assorti avec verre satiné central et six spots orientables. (78 x 14 x 64 cm). Le tout avec feuilles de protection en verre. Période Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableEstimate: € 3000 / 4000 -
#577Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#576Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec tablette en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#206Een paar piëdestals met wortelnootfineer in art decostijl.
Une paire de piédestaux Art Déco en placage de ronce de noyer.No longer availableDim. 80 x 40 x 4 cmEstimate: € 260 / 280 -
#187Een gefineerd bjzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Une table d'appoint de style Louis XV en placage, décorée de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et tablette à rallonge.No longer availableDim. 75 x 66 x 44 cmEstimate: € 220 / 260 -
#186Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Une table d'appoint de style Louis XV en placage, à décor de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et plateau à rallonge.No longer availableDim. 75 x 66 x 44 cmEstimate: € 220 / 260 -
#126Een bijzettafeltje met licht wortelnootfineer, versierd met Grieks meanderpatroon.
Une table d'appoint avec placage de ronce de noyer clair, décorée d'un motif de méandres grecs.No longer availableDim. 60 x 42cmEstimate: € 180 / 200 -
#202Een trumeauspiegel met verguld houten lijst.
Un miroir trumeau avec un cadre en bois doré.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 220 / 260 -
#573“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening. Russische school.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 120 x 79 cmEstimate: € 600 / 800 -
#571Abstracte compositie in groen potlood op papier. Draagt handtekening rechts onderaan.
Composition abstraite au crayon vert sur papier. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#567“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 180 / 240 -
#561“Groosknupchen”. Gemengde tehniek op papier in de geest van Brood.
“Groosknupchen”. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#557Een lotje van drie Italiaanse zichten, aquarel en inkt op papier.
Un lot de trois vues italiennes, aquarelle et encre sur papier.No longer availableDim. 17 x 13; 15 x 15 & 14 x 10 cmEstimate: € 150 / 250 -
#553Een paar landschapjes uit de buurt van Charleroi. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900. Eén paneeltje met kleine barst.
Paire de paysages près de Charleroi. Huile sur panneau. Vers 1900. Un panneau avec petite fissure.No longer availableDim. 19 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#517“Abstract”. Pen op papier. Draagt signatuur.
Composition abstraite. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#532Een expressionistische houtsnede. Draagt monogram rechts onder.
Une gravure sur bois expressionniste. Porte le monogramme en bas à droite.No longer availableDim. 24 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#551Een paar Alpenzichtjes, pen op papier. Dragen een handtekening.
Une paire de vues alpines, Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547“Jeu de boules”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Jeu de boules”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544“Zicht te Marokko”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Vue du Maroc. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539“Christus”. Gemengde techniek op board. Draagt monogram.
Christ. Technique mixte sur carton. Porte monogramme.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#537“Stilleven met viool”. Olieverf op paneel. Aan weerskanten beschilderd.
Nature morte au violon. Huile sur panneau. Peint des deux côtés.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#534Een paar Mediterrane landschappen, waarbij één aquarel en één inkttekening.
Une paire de paysages méditerranéens, avec une aquarelle et un dessin à l'encre.No longer availableDim. 15 x 24 & 21 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#529“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage des polders. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#527“Bloemen”. Pastel op papier. Draagt handtekening. Russische school.
Fleurs. Pastel sur papier. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#522“Schilder in zijn atelier”. Olieverf op paneel. met handtekening ‘Vogels’ op de verso.
Peintre dans son atelier. Huile sur panneau. Signature 'Vogels' au verso.No longer availableDim. 46 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#492“Vlakkencompositie”. Olieverf op board. Draagt handtekening en d.d. ‘04.
Composition géométrique. Huile sur panneau. Signée et datée '04.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 250 / 300 -
#482“Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#212Period: 1865 - 1946“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350 / 450 -
#199Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un grand miroir de majordome avec un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 79 cmEstimate: € 180 / 240 -
#219“Stilleven met balalaika”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Dave 1995’. We voegen er het afgebeelde instrument aan toe.
Nature morte à la balalaïka. Huile sur panneau. Signé 'Dave 1995'. Nous ajoutons l'instrument représenté.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#194Period: °1927“Bloemen en kruiken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs et pichets. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 320 / 380 -
#189“Het graanbinden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La reliure des gerbes. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#509Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Uitgave Artestar, New York.
Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Edition Artestar, New York.No longer availableDim. 62 x 74 cmEstimate: € 260 / 300
