Lots
Showing 48001–48050 of 108442 results
#178“Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug de Seyn. Ed. Bieleveld, Brussel. Gesigneerd.
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableDim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55 / 75 -
#50Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
#48“Geisha met waaier”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Geisha avec éventail . Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.No longer availableDim. h: 12 - 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#32Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
#220Een grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
#202Een groen gepatineerde herenbuste van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
#189Period: 1886 - 1952“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek.
#185“Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.
#180“Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue des toits”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#177“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#175Period: 1933 - 2020“Abstracte composities”. Twee kunstwerken, olieverf op doek. Gesigneerd en één gedateerd 2004.
Compositions abstraites . Deux oeuvres, huile sur toile. Signée et une datée 2004.No longer availableDim. 80 x 80 & 90 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173Period: °1943“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Glas gebroken.
#169Een collage op papier. Gemonogrammeerd.
Un collage sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#296“Herfstdreef”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#292“In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#289Period: 1857 - 1905“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#285Period: °Gent, 1951“Compositie in grijs en zwart”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Composition en gris et noir . Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
Le Christ en croix . Litho sur papier d’après Albert Servaes.No longer availableDim. 63 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
#269“De koperpoetster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nettoyer les cuivres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 122 cmEstimate: € 200 / 250 -
#264“Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#261“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#257Period: 1888-1957“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#250“De Neus”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“De Neus”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 25 / 30 -
#39“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
Lot de quatre reproductions encadrées dont Vincent Van Gogh, Emile Claus et Xavier de Cock.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#152“Personages bij een molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
#148Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#145Period: 1919 - 1986“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#142Period: 1923-1991“Feestmaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repas de fête”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#245“Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.
#243“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40 / 80 -
#240“Drinkend Koppel” . Olieverf op doek. gesigneerd en op verso gedateerd: 09/96.
”Couple qui boit”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 09/96.No longer availableDim. 48 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#89“Visser met meisje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 10-02-1905.
”Pêcheur et jeune fille”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 10-02-1905.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#99“De maskerade.” Ingekleurde gravure. Draagt monogram buiten de plaat. E.A.
”La mascarade”. Une gravure en couleurs. Porte une monogramme hors planche. E.A.No longer availableDim. 13 x 7 cmEstimate: € 20 / 30 -
#232“Harpiste in het bos”. Gouache. Gesigneerd.
#229Een Chinese inkttekening op papier.
Dessin en encre de Chine sur papier.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 40 / 80