Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 49251–49300 of 108442 results

  • #293

    Een antiek messingen olielampje met leeuwtjes en dubbele adelaars.

    Une lampe à huile en laiton antique avec des lions et des doubles aigles.
    No longer available
    Dim. h: 42,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #301

    Drie replica’s van of gerestaureerde oude helmen.

    Trois casques anciens restaurés ou répliques.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #633

    Twee verschillende vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. We voegen er een geisha aan toe.

    Deux vases différents en poterie Satsuma multicolore. Nous y ajoutons une geisha.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #83

    Een kistje, opgebouwd met antieke (XVIIe eeuwse?) meubelpaneeltjes, versierd met inlegwerk.

    Une boîte, construite avec des panneaux de meubles anciens (XVIIe siècle?), décorés de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 14 x 48 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #81

    Een gebeeldhouwde barokke monstrans in stervorm en versierd met een Heilige Geest en een engeltje. Slijtage. We voegen er een altaardoek met goudbrokaat (108 x 54 cm, slijtage) aan toe.

    Un ostensoir baroque en forme d'étoile décoré d'un Saint-Esprit et d'un ange. Usure. On ajoute une nappe d'autel en brocart doré (108 x 54 cm, usure).
    No longer available
    Dim. 44 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #29

    Een barokke Christus in een vergulde lijst met rood fluweel.

    Un Christ baroque dans un cadre doré avec du velours rouge.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #303

    Een kruisbeeld van gedraaid perenhout met verzilverde corpus en versieringen, we voegen er een paternoster aan toe. XIXe eeuw.

    Un crucifix en poirier tourné avec corps et décors argentés, nous y ajoutons un chapelet. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #307

    Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.

    Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.
    No longer available
    Dim. h: 10- 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #347

    Een paar messingen schijfkandelaars. XVIIIe eeuw.

    Une paire de bougeoirs disques en laiton. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h:20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #343

    Een massieve messingen kandelaar op driepoot, versierd met engelenkopjes.

    Un bougeoir en laiton massif sur un trépied, décoré de têtes d'anges.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308

    Een Empire kandelaar van deels verguld brons.

    Un candélabre Empire en bronze partiellement doré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #78

    Een lindenhouten Christusbeeld. Manco’s en letsels.

    Une statue du Christ en tilleul. Défauts et manquants.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #623

    Een grote Chinees porseleinen groep met diverse bloemen in een bloempot. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Un grand groupe en porcelaine de Chine avec diverses fleurs dans un pot de fleurs. Marqué en bas. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #63

    Een paar groen en goud gelakte gipsen cassolettes en barokke stijl, oren in de vorm van saterkoppen. Gemerkt Duquet en genummerd 103.

    Paire de cassolettes en plâtre laqué vert et or de style baroque, anses en forme de têtes de satyre. Marquées Duquet et numérotées 103.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #657

    Twee meerkleurig Chinees porseleinen beelden met wijzen.

    Deux statues en porcelaine de Chine multicolore avec des sages.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.

    Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #171

    “Coming thru the Rye”. Vier cowboys te paard. Bronzen groep naar het werk van Frederic Remington. Recente geut. Op marmeren voetstuk.

    “Coming thru the Rye”. Quatre cowboys à cheval. Groupe en bronze d'après l'œuvre de Frederic Remington. Fonte récente. Sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 71 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #313

    Een kleine opgezette steenuil.

    Un petit hibou empaillé.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #157

    Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.

    Défense en ivoire. 2,05 kg. 68 cm de longueur extérieure. Avec certificat cites.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #177

    Ivoren slagtand. 4,45 kg. 117 cm buitenlengte. Met citescertificaat.

    Défense en ivoire. 4,45 kg. Longueur extérieure 117 cm. Avec certificat cites.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #167

    Ivoren slagtand. 4,65 kg. 124 cm buitenlengte. Met citescertificaat.

    Défense en ivoire. 4,65 kg. Longueur extérieure 124 cm. Avec certificat cites.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #161

    “Chief Wolf Robe”. Bronzen beeld naar het werk van Carl Kauba. Op marmeren voetstuk. Recente geut.

    Chief Wolf Robe. Sculpture en bronze d'après l'oeuvre de Carl Kauba. Sur socle en marbre. Fonte récente.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #151

    “The Cowboy”. Ruiter te paard. Bronzen beeld naar het werk van Frederic Remington. Op marmeren voetstuk. Recente geut (Kleine restauratie).

    Le Cowboy. Cavalier à cheval. Statue en bronze d'après l'oeuvre de Frederic Remington. Sur socle en marbre. Fonte récente (Petite restauration).
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #667

    Een decoratief handwapen in Oosterse stijl. Letsels.

    Une arme de poing décorative de style oriental. Dégâts.
    No longer available
    Dim. L. 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #663

    Een korte sabel met messingen heft.

    Un sabre court avec manche en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 71 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #671

    Blauwe natuurspons (drie stuks) in een plexi houder.

    Éponge naturelle bleue (trois pièces) dans un support en plexi.
    No longer available
    Dim. L. 49,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #341

    Een paar art nouveau kandelaars van tin en messing met drie lichtpunten, versierd met bladeren. Eén gerestaureerd.

    Paire de bougeoirs Art Nouveau en étain et laiton à trois lumières, à décor de feuilles. L'un restauré.
    No longer available
    Dim. h: 29, 5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #651

    Een modern bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.

    Une œuvre d'art moderne en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #68

    “Moeder Gods”. Een recent icoon.

    Mère de Dieu. Une icône récente.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #281

    Een messingen tafellampje met glazen kapje en getooid met een vrouwelijk naakt.

    Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre et ornée d'un nu féminin.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #317

    “Het schaakspel”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Gemerkt. ‘K.K.’

    Le jeu d'échecs. Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué. 'K.K.'
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #67

    Een paar grote Engelse aardewerken vleesschalen met een blauwwit bloemendecor. Gemerkt Dresden Opaque China

    Une paire de grands plats à viande anglais en faïence avec un motif floral bleu et blanc. Marqué Dresden Opaque China.
    No longer available
    Dim. 36 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #87

    Een Russische icoon met de aanbidding van Maria. XIXde eeuw.

    Une icône russe représentant l'adoration de Marie. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #77

    “H. Sergei”. Een Russische icoon. XIXde eeuw.

    St. Sergueï. Une icône russe. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #24

    Twee miniaturen met damesportretten, de éne van Maria Leczinska. Beide gesigneerd.

    Deux miniatures avec portraits féminins, dont une par Maria Leczinska. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 7 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #318

    Twee doopjurkjes in linnen met kant-en borduurwerk, waarvan één op een zwarte lijst gepresenteerd. Begin XXste eeuw.

    Deux robes de baptême en lin avec dentelle et broderie, dont une présentée sur liste noire. Début XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 55
  • #458

    Grote bowl van Imari porselein. Japan, XIXde eeuw (haarscheur in de bodem).

    Grand bol en porcelaine Imari. Japon, XIXème siècle (cheveu dans le fond).
    No longer available
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #658

    Een apothekerspot van Delfts aardewerk. Omstreeks 1720.

    Un pot de pharmacie en faïence de Delft. Vers 1720.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #673

    Een aardewerken vaas met gestileerd bloemendecor. Art deco.

    Un vase en faïence à décor floral stylisé. Art déco.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #457

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #631

    Een paar houten lampenvoeten met ringen.

    Une paire de pieds de lampe en bois avec anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #637

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #101

    Een buste van de apostel Johannes, met oorspronkelijke polychromie. Omstreeks 1700.

    Un buste de l'apôtre Jean, avec polychromie originale. Vers 1700.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #443

    Een Iznik langhalsvaas van geglazuurd steengoed, versierd met portretten in uitsparingen, omgeven door bloemenguirlandes. Sporen van ovenvuur.

    Un vase d'Iznik à long col en grès émaillé, à décor de portraits en retrait, entouré de guirlandes florales. Traces de feu de four.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #654

    Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.

    Un refroidisseur à vin en métal blanc avec poignées en corne.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #653

    Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.

    Un refroidisseur à vin en métal blanc avec poignées en corne.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #661

    Kubistisch sculptuur. Gemonogrammeerd VT.

    Sculpture cubiste. Monogrammée VT.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #357

    Een musicerend aapje van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    Un singe faisant de la musique en porcelaine saxonne multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #353
    King’s, Capodimonte

    “Kat met vlinder”. Een groepje van meerkleurig porselein. Signatuur van Bruno Merli. gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het vlindertje.

    Chat avec papillon. Un groupe de porcelaine multicolore. Signature Bruno Merli. Marqué. Très petit éclat sur le papillon.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #358

    Een Chinese bronzen lepel met een houten handvat met versiering van jade.

    Une cuillère chinoise en bronze avec un manche en bois décoré de jade.
    No longer available
    Dim. l: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 983
  • 984
  • 985
  • 986
  • 987
  • 988
  • 989
  • …
  • 2,167
  • 2,168
  • 2,169
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More