#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#266
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#399Afghan
#136Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#456
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#16
#496
#66
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#126
#466
#726Krachi
#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#116
#446
#56
#286Scipitar
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
“Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 50/80
#802
Notenhouten armstoel in Lodewijk XV stijl met gebloemd naaldwerk.
#351Wiskemann
#27
Un lot d’objets en porcelaine, comprenant un groupe représentant un couple romantique, un couple et une petite table, un garçon et une flûte, un garçon et troncs d’arbre et un couple avec des poules.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#556
“Lounge chair”. Een ligstoel naar een ontwerp van Le Corbusier. Italiaans werk. Nieuwstaat.
“Lounge chair”. Une chaise longue d’après Le Corbusier. Oeuvre italienne. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#55
Een zilveren schakelarmband bezet met gele saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 9 ct.
Bracelet à maillons en argent serti de saphirs jaunes ayant un poids total sz ± 9 ct.No longer availableDim. 13,63 gEstimate: € 500/600 -
#292Fritz GrebePeriod: 1851 - 1924
“Herder bij zijn kudde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#798Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973
“Havendorp.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Village près du port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#346
Een Kaukasisch wollen tapijt.
#45
#219Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#576
Un secrétaire en acajou de placage style Louis Philippe avec une tablette en marbre, deux portes et six tiroirs.No longer availableDim. 156 x 49 x 104 cmEstimate: € 120/240 -
#224G.C. Hansen
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. gesigneerd.
“Berger et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 92 x 116 cmEstimate: € 200/240