Similar lots by type
-
#456
Een eikenhouten staande klok met koperen wijzerplaat. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 120 /160 -
#775
Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.
Lampadaire en métal et verre d’inspiration baroque.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 130/150 -
#473
Een bord van meerkleurig Chinees porselein met een handgeschilderd decor van bloemenranken. XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine polychrome à décor de branches fleuries peint à la main. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#678
Een bronzen buikvaasje, versierd met geometrische motieven in friezen. Vermoedelijk XIXe eeuw.
Vase pansu en bronze, décoré de frises géométriques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#823
Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60/80 -
#296
Een sobere eikenhouten kussenkast. Eerste helft XIXe eeuw.
Armoire aux coussins en chêne. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 190 x 178 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#772
Een schemerlamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
Lampadaire à abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100/150 -
#825
Een achthoekige hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 360/380 -
#496
Een eikenhouten eendeursgarderobe in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Garderobe à une porte en chêne. Style Régence vers 1800.No longer availableDim. 190 x 101x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#11
Een bronzen kandelaar in de vorm van een heraldische leeuw. Naar aanleiding van het vijftigjarig bestaan van België. XIXde eeuw.
Candélabre en bronze en forme de lion héraldique. Produit à l’occasion de 50 ans d’indépendance belge. XIXe siècle.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 40/60 -
#779
Een luchter van glas in lood in de geest van Tiffany. Klein letsel.
Lustre en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s. Petit dégât.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 100/150 -
#834
Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 460/480 -
#426Sherwood Lyon, Doncaster
Een staande klok met een mahoniehouten en eiken kast, versierd met sober inlegwerk. Bovenaan getooid met voluten en koperen details. De handgeschilderde wijzerplaat met een decor van een herderinnetje in een landschap. Eerste helft XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en acajou et chêne, décorée d’incrustations sobres. Surmontée de volutes et de détails en cuivre. Cadran peint à la main représentant une bergère dans un paysage. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 300/400 -
#838
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#810
Een gecanneleerd zuiltje van gesculpteerd eikenhout met gepolychromeerde details. XIXe eeuw.
Colonnette cannelée en chêne sculpté aux détails polychromes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#359Ronchetti, London
Een Victoriaanse barometer in kast van mahoniehoutfineer, versierd met sober inlegwerk.
Baromètre anglais d’époque Victoria. Placage d’acajou incrusté.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 250/350 -
#478
Een lamp van albast, gedragen door een bronzen sirene.
Lampe en albâtre, tige en forme d’une sirène en bronze.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 40/50 -
#369
Een barometer in kast van mahoniehoutfineer met sober inlegwerk. XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre en placage d’acajou incrusté. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 250/300 -
#336
Een mahoniehouten commode in Engelse stijl met vijf grote en drie kleine laden. Tijdperk Victoria.
Commode en acajou de style anglais ouvrant à cinq grands et à trois petits tiroirs. Epoque Victoria.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 300/400 -
#182A.J. Truyens
“De Paardenbeul”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
“L’agresseur de cheval”. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#666
Een eikenhouten garderobe, versierd met een sober floraal motief in de boven- en onderregel en de middenstijl en met gemoulureerde deuren. Begin XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne décoré d’un motif floral, portes moulurées. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 224 x 138 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#1
Vijf oude fotolijsten en twee oude fotoalbums in diverse uitvoeringen. We voegen er nog een geschilderd meisjesportret aan toe. XIXde eeuw.
Cinq anciens cadres à photographies et deux albums de photos divers. Nous ajoutons un petit portrait de jeune fille ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#346
Een tafel in Queen Ann-stijl van gesculpteerd mahoniehout met neerklapbaar blad, afgewerkt met accolades. XIXe eeuw.
Table de style Queen Ann en acajou sculpté à abattant contourné. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#836
Een cilindervormige hanglantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
Lanterne à suspendre cylindrique en bronze et verre. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#818
Drie speren van de Kuba, DRC.
Trois lances des Kuba, Congo.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#564Louis De SaegerPeriod: 1908 - 1988
“De schapenhoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#442M. Radelet
“Sloep aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chaloupe sur un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50/100 -
#579
Een Chinese cachepot in de geest van het famille-verteporselein met een decor van feniksen.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor famille verte aux phénix.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180/200 -
#735Philip Avenell, Farnham
Een staande klok in eikenhouten kast. Het raderwerk gerestaureerd. Tijdperk George III.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement restauré. Epoque George III.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#569Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1972.
“Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1972.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 150/200 -
#584Félix Labisse
“Helena”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 135/175 buiten de plaat.
“Helena”. Litho. Signée et numérotée 135/175 hors planche.No longer availableDim. 65 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#191
“L’abbé Dehaene et Flandre”. M. l’abbé J. Lemire. Ed. F. Deman. Lille, 1891.
“L’abbé Dehaene et Flandre”. M. l’abbé J. Lemire. Ed. F. Deman. Lille, 1891.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#416
Een paar nachtkastjes van gefineerd hout, waarvan één met drie laden en het andere met een lade en twee deurtjes in de vorm van boeken in trompe-l’oeil.
Paire de tables de chevet en bois de placage dont une à trois tiroirs et l’autre avec un tiroir et deux petites portes décorées de livres en trompe l’oeil.No longer availableDim. h 74 cmEstimate: € 80/100 -
#420Rochas
Een kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.
Boîte d’introduction contenant cinq eaux de parfum différentes.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#806
Een haardscherm en toebehoren van gedreven geel koper met afbeeldingen van een edel koppel, geflankeerd door allegorieën op de beeldende kunsten.
Encadrement de cheminée en laiton repoussé décoré d’un couple noble flanqué d’allégories sur les arts.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#794L. Apol
“Bootje op een gracht in besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel.
“Petit bateau sur un canal dans un paysage enneigé. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 130/150