#486
#535
Een Oosters zijden bidkleed.
#522Hubert De Vries
“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#56
#436Naïn
Rond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#566
Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
#696
Een handgeknoopte wollen loper.
#9
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#476
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#46
Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
#256
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000/1100
#412Yves Billet
#449
“Dreefje tussen de velden”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Sentier champêtre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#419
“Les prévoyants de l’avenir”. Evenementsposter.
#264L.S. Deroo
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”’. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 100/150 -
#721
Garniture à liqueur en verre pourpre à décor de fleurs peint à la main comprenant six verres et une carafe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#237
Een lot zilver, bestaande uit zeven lepeltjes, een schoteltje en een schelpvormig schaaltje. Allen gemerkt en 800‰.
Lot d’argent, comprenant sept cuillères, un petit plat et un plat en forme de coquille. Avec poinçons et 800‰.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#529Martin R. Baeyens
“Vrouwensilhouet, Story 38 Surroundings II”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Silhouette d’une femme, story 38 surroundings II”. Acryl sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 69 x 69 cmEstimate: € 100/150 -
#768
#491
Drie bustes van terrracotta.
Trois bustes en terre cuite.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 60/100 -
#446
Een bureaustoel in Engelse stijl van mahoniehout en gecapitonneerd groen leder.
#88
#379G. Lilienthal
“Schildersatelier “. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Atelier du peintre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120