Zoals al links en rechts geëist: er zal minstens een glaasje cava aan te pas komen. Maar ook bijzonder mooie loten. Als je vermoedt dat je nog een topstuk hebt staan, hangen of liggen die in deze veiling op zijn plaats is, wacht dan niet langer om ermee voor de pinnen te komen! Misschien iets in de zin van dit prachtige schilderij van Valentijn Bing uit 1849.
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.