Other lots in this auction
-
#59A. Mayer
“Wasvrouwen”. Houtsnede. Gemonogrammeerd en gesigneerd buiten de plaat.
“Laveuses”. Gravure sur bois. Monogrammée et signée hors planche.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 25/35 -
Ennoby
Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120/180 -
#604
Een schouwspiegel van verguld hout in Louis-Philippestijl.
Un miroir de cheminée en bois doré style Louis Philippe.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 180/220 -
#822Hamadan
Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 181 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#231Longchamp
Een handtas en een pochette van oranje leder. Met stofzak en in originele doos.
Un sac à main et une pochette en cuir orange. Avec sac anti-poussière et boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#766
Een sobere eikenhouten tafel met tapse poten en met drie laden in de gordel. Blad gebarsten.
Une table en chêne sobre aux pieds fuseaux et un tiroir dans la ceinture. Fissure dans la tablette.No longer availableDim. 118 x 84 cmEstimate: € 60/80 -
#307Rouen
Een grote sierjardinière van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une grande jardinière décorative en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#89
Een waaier van zwartgelakt hout en zwarte kant met een handgeschilderde afbeelding Amor en Psyche. Achter glas.
Eventail en bois laqué noir et dentelle noire décorée d’un Amour et d’une Psyché peints à la main. Sous verre.No longer availableDim. 74 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#507
“Geisha met tasje”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha et sac à main”. Statuette en ivoire sculpté Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 200/250 -
#273
“Conversatie bij de fontein”. Een groep van monochroom wit porselein. Enkele restauraties.
“Conversation devant la fontaine”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Quelques restaurations.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#591
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#47Staffordshire
Een paar aardewerken honden met bronsverf. Perfecte staat.
Paire de chiens en faïence bronzés. Parfait état.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80