Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Aartsengel bij de Heilige familie”. Een hoogreliëf van pijpaarde in ovaal kader met bol glas.

“Aartsengel bij de Heilige familie”. Een hoogreliëf van pijpaarde in ovaal kader met bol glas.

Archange et famille Sainte”. Un haut-relief en terre de pipe dans un encadrement ovale et verre bombé.
Dim. 22 x 16 cm
SKU: 2808180308.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #308
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #529

    “Moulin Rouge”. Olieverf op papier. Draagt een handtekening: “Postema”.

    ”Moulin Rouge”. Huile sur papier. Porte la signature: “Postema”.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #626

    Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 235 x 105 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #64
    Jean Donnay
    Period: Chératte 1897-1992

    “Golgotha”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.

    “Golgotha”. Eau-forte. Signée et numérotée 5/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 55,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #271

    Een messingen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.

    Garniture de cheminée en laiton de style baroque comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #486

    Vierkante salontafel met latwerk en glazen blad. Japans werk, omstreeks 1900.

    Une table de salon carré avec une tablette en verre et bois en lattis. Travail japonaise, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 32 x 82 x 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #781

    Een karaf van rookbruin en zwart glas met vier bijpassende glaasjes.

    Une carafe en verre noir et brun fumé et quatre verres assortis.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #186

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.

    Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.
    No longer available
    Dim. 191 x 179 x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #66

    Een paar eikenhouten crapauds in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.

    Deux crapauds en chêne , style Louis XV, revêtement de velours vert.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #718

    Een siervaas van gesculpteerd albast.

    Un vase de décoration en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #536

    Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.

    Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 88, L. 145 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #307
    Rouen

    Een grote sierjardinière van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une grande jardinière décorative en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #262
    Bernard Charoy
    Period: °1931

    “Meisje met parelsnoer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.

    ”Fille avec un collier à perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More