Acht boeken m.b.t. Kunst. Max Rooses, “Les Chefs-d’Oeuvre de la Peinture de 1400 à 1800”. Ed. Flamarion, Paris. G. Knuttel, “De Nederlandsche Schilderkunst Van Eyck tot Van Gogh”. Ed. Becht Amsterdam 1938. E.Greindl, “Les Peintres Flamands du Nature Morte au XVIIe siècle”. Ed. Elsevier 1956. J. Lassaigne, “La Peinture Flamande, le siècle de Van Eyck”. Ed. Albert Skira 1957. “Karel Verlat, Eeuwfeest-Album 1824-1924”. Ed. Gemeentebestuur Antwerpen 1924. “L’Art Flamand & Hollandais tome seizième”. Ed. Van Oest, Bruxelles-Paris 1911 (rug beschadigd). Algemene Verzekeringen van Triëst. “Calendrier 1958 - Kalender 1963”.

Online only
SKU: 2704220049.
Auction day: 26 April 2022 18:30
Catalogue #49

  • #15

    Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.
    Online only
    Estimate: € 200 / 300
  • #22

    Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Online only
  • #31

    Online only
  • #16

    3 boeken: - Een Nederlandse bijbel, uitgerijkt ter gelegenheid van een huwelijk in 1917. Ed. Nederlandsch Bijbelgenootschap. Amsterdam, 1914. - Dezelfde uitgave uit 1900. - “Voordrachten over het Katolicisme voor niet-katholieken”. Jac. Van Ginneken S.J., verlucht door Jan Toorop. Ed. W.L. & J. Brusse’s. Rotterdam, 1927.

    Online only
  • #26

    Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #50

    Een lot van vier kunstboeken: - “Luc Vandevelde” - “Guy Van den Bulcke” - “Distel” - “Vier uit de Antwerpse polder”

    Online only
  • #9

    Online only
  • #12

    Een lot chromo-albums: - “’s Lands glorie”. Ed. Historia. Delen I, II (2x), III (2x), IV (2x), V & VI (2x). - “De Vlaamse schilderkunst”. Ed. Artis. Twee delen (XVe en XVIe eeuw & XVIIe eeuw). - “Tussen Maas en Schelde”. Ed. Veen.

    Online only
  • #7

    Een lot van zeven kunstboeken: - “Rembrandt, zijn leven, zijn werk, zijn tijd”. B. Haak. Ed. Nederlandsche boekenclub, ‘s Gravenhage. - “Alle etsen van Rembrandt, afgebeeld op ware grootte”. Ed. Gary Schwartz. Maarssen, 1977. - “Rembrandt”. Froukje Hoekstra. Ed. Koninklijke Smeets Offset. Weert, 1993. - “Rembrandt, tekeningen”. Bob Haak. Ed. Meulenhof/ Landshoff. Amsterdam, 1985. - “Rembrand en zijn tijd”. Uitgave ven het Paleis voor Schone Kunsten Brussel naar aanleiding van Europalia 71. Ed. C(..)

    Online only
  • #46

    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #29

    "Larousse Universel et 2 tomes". 1922 & 1923. Tome 1 avec quelques pages volantes.
    Online only
    Estimate: € 35 / 45

Online-Only Boekenveiling 26 April 2022

Op Dinsdag 26 april (18.30) wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.

On Tuesday April 26th (18.30) the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

26 April 2022 18:30