#8Vier boeken met betrekking tot Turner:- “Turner in his time”. Andrew Wilton. Ed. Thames and Hudson, 1987.- “Turner”. William Gaunt. Ed. Encyclopaedica Britannica. Londen, 1972.- “The art of J.M.W. Turner”. David Layney Brown. Eagle Editions, 2001.- “Turner”. John Walker. Ed. Ars Mundi, 1885.
No longer availableOnline only -
#4Een lot van zes kunstboeken:- “Het impressionisme - De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992. (NL)- “Claude Monet”. Charles F. Stuckey. Ed. Könemann. Keulen, 1985. (ENG)- “Monet”. Yvon Taillandier. Ed. Bonfini Press. Bergamo, 1987. (ENG)- “De tuinen van Renoir”. Derek Fell. Ed. J.H. Gottmer. Haarlem, 1992. (NL)- “Post-impressionisme”. Thomas Parsons & Iain Gale. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1993. (NL)- “P. Cezanne - In Paris and Ile-de-France”. (..)
#41Vier boeken m.b.t. Kelims. Lee Allane, “Kilims, a buyer’s guide”. Ed. Thames & Hudson 1995. Yani Petsopoulos. “One Hundred Kilims. Masterpieces from Anatolia” (hardcover, dustjacket, Engels). Flammarion 1989. A. Hull & N. Barnard. “Decors de Kilims” (hardcover, dustjacket, huls, Frans). Gemeentekrediet 1991, Cathryn M. Cootner. “Anatolische Kilims. De verzameling Carline & H. McCoy Jones uit de Fine Arts Museums van San Francisco” (softcover, Nederlands).
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#17“The Gouda pottery book”. Ron Tasman. Ed. Optima Publishers. Rotterdam, 2007. In drie banden. Bijgevoegd: “Jugendstil”. Gabriele Fahr-Becker. Ed. Könemann. Keulen, 1997.
#4856 monografieên van overwegend Belgische kunstenaars. Ministerie van Openbaar Onderwijs, Diverse auteurs, “Monographieeën over Belgische Kunst”. Ed. De Sikkel, Antwerpen en Ed. Elsevier Brussel jaren ‘50 (47 stuks, bibliotheek Stabroek). 5 Zwarte Beertjes pocketmonografieën. Ed. Bruna. En 4 andere.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#19Een lot van vijf boeken:- “Algemeene geschiedenis des vaderlands - Tweede deel, van het jaar 900 tot 1581 na Christus”. Dr. J. P. Arend. Ed. J. F. Schleijer. Amsterdam, 1846.- “De woonderen van het heelal”. In twee delen. Ed. De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen.- “Provinciaal blad van Noord-Braband over 1842. Gebundeld in twee banden. Ed. E. Lion en Zonen. ‘s Hertogenbosch, 1843.
#42Zes boeken over Oosterse kunst. P. & L. Van der Wee/ J. Schotsmans, “Symboliek van de Lamaïstische kunst”. Ed. Kon. Musea voor Kunst en Geschiedenis Brussel 1988. Jalons et Actualités des Arts, “Art Lamaïque”. Hong Kong Arts Festival 1993, “Treasures of Asian Art, Rockefeller 3rd Collection”.bJ. Van Goidsenhoven, “Art Lamaïque, art des dieux”. Ed. Laconti, Bruxelles 1970. China Travel and Turism Press 2002, “ The Subeterranean Army of Emperor Qin Shi Huang, the eighth wonder of the world”. W. & (..)
#47Tien boeken m.b.t. Kunst. Louis Piérard, “Das tragische Schicksal des Vincent van Gogh”. Ed. Gutenberg, Zürich 1948. Dr. Mark Edo Tralbaut, “Van Gogh te Antwerpen”. Ed. Ontwikkeling, Antwerpen 1958. Europaiia 80, “Bruegel, une dynastie de peintres”. Ed. Palais des Beaux Arts. “Five Hundred Years of French Painting”. Ed. Aurora, Leningrad. “Kunst in Vlaanderen”. Ed. Elsevier 1979. “Meesters der Schilderkunst: Rembrandt, Brueghel”. Ed. Lekturama Rotterdam. “De Wereld van Rodin, Picasso, Vermeer”. (..)
#22Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#10Een lot boeken: - “De Belgische beeldende kunstenaars uit de 1çde en 20ste eeuw”. Paul Piron. Ed. Art in Belgium. Brussel, 2000. In twee banden.- “Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750 - 1950”. Pieter A. Scheen”. Ed. Rodi B.V. ‘s Gravenhage, 2002. In twee banden.- “Quick-Lexicon Nederlandsce beeldende kunstenaars”. H. Visser. Ed Servo. Assen, 1997.- “Honderd jaren Nederlandsche schilder- en teekenkunst”. Pieter A. Scheen. Ed. Boek en periodiek. Den Haag, 1946.
#2Twee boeken:- “Eugeen Van Mieghem” Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013.- “30 jaar Eugeen Van Mieghem stichting”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013. Gesigneerd door de schrijver.
#28“La Grande Guerre”, 2 delen & “L’épopée Belge dans la Grande Guerre”. Ed. Aristide Quillet. Parijs, 1938.
La Grande Guerre, 2 parties & L'épopée Belge dans la Grande Guerre. Ed. Aristide Quillet. Paris, 1938.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80