#4856 monografieên van overwegend Belgische kunstenaars. Ministerie van Openbaar Onderwijs, Diverse auteurs, “Monographieeën over Belgische Kunst”. Ed. De Sikkel, Antwerpen en Ed. Elsevier Brussel jaren ‘50 (47 stuks, bibliotheek Stabroek). 5 Zwarte Beertjes pocketmonografieën. Ed. Bruna. En 4 andere.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#18Een lot van tien kunstboeken:- “In het atelier van den schilder”. Henri H. V. Calker. Ed. A.J.G. Strengholt’s, Amsterdam. - “De school van Barbizon Franse meesters van de 19de eeuw”. Red. John Sillevis en Hans Kraan. Den Haag, 1986.- “Otto B. de Kat - Leven en werk”. Westerink, Goedings & Van Run. Ed. Thoth. Bussum, 2002.- “Collectie Singer, schilderijen”. Singer Museum. Ed. Waanders. Zwolle, 2002.- “De kroniek van het impressionisme”. Bernard Denvir. Ed. H.J.W. Brecht. Haarlem, 1993.- “Ee(..)
No longer availableOnline only -
#10Een lot boeken: - “De Belgische beeldende kunstenaars uit de 1çde en 20ste eeuw”. Paul Piron. Ed. Art in Belgium. Brussel, 2000. In twee banden.- “Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750 - 1950”. Pieter A. Scheen”. Ed. Rodi B.V. ‘s Gravenhage, 2002. In twee banden.- “Quick-Lexicon Nederlandsce beeldende kunstenaars”. H. Visser. Ed Servo. Assen, 1997.- “Honderd jaren Nederlandsche schilder- en teekenkunst”. Pieter A. Scheen. Ed. Boek en periodiek. Den Haag, 1946.
#39Vier boeken m.b.t. Afrikaanse kunst. Nathan 1988. W. Schmalenbach. “Arts de l’Afrique Noire dans la collection Barbier-Mueller, Genève” (hardcover, dustjacket. Frans). Smithsonian Institution Press 1989. Herbert M. Cole. “Icons. Ideals and Power in the Art of Africa” (softcover. Engels). Musée Dapper 1990. Armand Duchâteau. “Benin, Trésor Royal. Collection du Musem für Völkerkunde Vienne” (hardcover, dustjacket, Frans). Departement van Inligting, Pretoria 1969, “Kunst in Zuid-Afrika, culturele a(..)
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#33Negen boekjes uit de reeks ‘Groote meesters’. Ed. L.-J. Kryn. Brussel, 1926.
#6Een lot van drie boeken met betrekking tot sportwagens.
#42Zes boeken over Oosterse kunst. P. & L. Van der Wee/ J. Schotsmans, “Symboliek van de Lamaïstische kunst”. Ed. Kon. Musea voor Kunst en Geschiedenis Brussel 1988. Jalons et Actualités des Arts, “Art Lamaïque”. Hong Kong Arts Festival 1993, “Treasures of Asian Art, Rockefeller 3rd Collection”.bJ. Van Goidsenhoven, “Art Lamaïque, art des dieux”. Ed. Laconti, Bruxelles 1970. China Travel and Turism Press 2002, “ The Subeterranean Army of Emperor Qin Shi Huang, the eighth wonder of the world”. W. & (..)
#30Twee boeken m.b.t. Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (omslag uitgesneden en ingeplakt). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie zonder omslag). Goede staat.
Deux livres sur Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (jaquette découpée et collée à l'intérieur). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande sans jaquette).No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#7Een lot van zeven kunstboeken:- “Rembrandt, zijn leven, zijn werk, zijn tijd”. B. Haak. Ed. Nederlandsche boekenclub, ‘s Gravenhage.- “Alle etsen van Rembrandt, afgebeeld op ware grootte”. Ed. Gary Schwartz. Maarssen, 1977.- “Rembrandt”. Froukje Hoekstra. Ed. Koninklijke Smeets Offset. Weert, 1993.- “Rembrandt, tekeningen”. Bob Haak. Ed. Meulenhof/ Landshoff. Amsterdam, 1985.- “Rembrand en zijn tijd”. Uitgave ven het Paleis voor Schone Kunsten Brussel naar aanleiding van Europalia 71. Ed. C(..)
#26Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.
Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#11Een lot van 14 boeken met betrekking tot Antoon Van Dyck, Jacob Jordaens en Pieter Paul Rubens.
#41Vier boeken m.b.t. Kelims. Lee Allane, “Kilims, a buyer’s guide”. Ed. Thames & Hudson 1995. Yani Petsopoulos. “One Hundred Kilims. Masterpieces from Anatolia” (hardcover, dustjacket, Engels). Flammarion 1989. A. Hull & N. Barnard. “Decors de Kilims” (hardcover, dustjacket, huls, Frans). Gemeentekrediet 1991, Cathryn M. Cootner. “Anatolische Kilims. De verzameling Carline & H. McCoy Jones uit de Fine Arts Museums van San Francisco” (softcover, Nederlands).
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40