Acht boeken m.b.t. Kunst. Max Rooses, “Les Chefs-d’Oeuvre de la Peinture de 1400 à 1800”. Ed. Flamarion, Paris. G. Knuttel, “De Nederlandsche Schilderkunst Van Eyck tot Van Gogh”. Ed. Becht Amsterdam 1938. E.Greindl, “Les Peintres Flamands du Nature Morte au XVIIe siècle”. Ed. Elsevier 1956. J. Lassaigne, “La Peinture Flamande, le siècle de Van Eyck”. Ed. Albert Skira 1957. “Karel Verlat, Eeuwfeest-Album 1824-1924”. Ed. Gemeentebestuur Antwerpen 1924. “L’Art Flamand & Hollandais tome seizième”. Ed. Van Oest, Bruxelles-Paris 1911 (rug beschadigd). Algemene Verzekeringen van Triëst. “Calendrier 1958 - Kalender 1963”.

Online only
SKU: 2704220049.
Auction day: 26 April 2022 18:30
Catalogue #49

  • #18

    Een lot van tien kunstboeken: - “In het atelier van den schilder”. Henri H. V. Calker. Ed. A.J.G. Strengholt’s, Amsterdam. - “De school van Barbizon Franse meesters van de 19de eeuw”. Red. John Sillevis en Hans Kraan. Den Haag, 1986. - “Otto B. de Kat - Leven en werk”. Westerink, Goedings & Van Run. Ed. Thoth. Bussum, 2002. - “Collectie Singer, schilderijen”. Singer Museum. Ed. Waanders. Zwolle, 2002. - “De kroniek van het impressionisme”. Bernard Denvir. Ed. H.J.W. Brecht. Haarlem, 1993. - “Ee(..)

    Online only
  • #19

    Een lot van vijf boeken: - “Algemeene geschiedenis des vaderlands - Tweede deel, van het jaar 900 tot 1581 na Christus”. Dr. J. P. Arend. Ed. J. F. Schleijer. Amsterdam, 1846. - “De woonderen van het heelal”. In twee delen. Ed. De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen. - “Provinciaal blad van Noord-Braband over 1842. Gebundeld in twee banden. Ed. E. Lion en Zonen. ‘s Hertogenbosch, 1843.

    Online only
  • #9

    Online only
  • #12

    Een lot chromo-albums: - “’s Lands glorie”. Ed. Historia. Delen I, II (2x), III (2x), IV (2x), V & VI (2x). - “De Vlaamse schilderkunst”. Ed. Artis. Twee delen (XVe en XVIe eeuw & XVIIe eeuw). - “Tussen Maas en Schelde”. Ed. Veen.

    Online only
  • #10

    Een lot boeken: - “De Belgische beeldende kunstenaars uit de 1çde en 20ste eeuw”. Paul Piron. Ed. Art in Belgium. Brussel, 2000. In twee banden. - “Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750 - 1950”. Pieter A. Scheen”. Ed. Rodi B.V. ‘s Gravenhage, 2002. In twee banden. - “Quick-Lexicon Nederlandsce beeldende kunstenaars”. H. Visser. Ed Servo. Assen, 1997. - “Honderd jaren Nederlandsche schilder- en teekenkunst”. Pieter A. Scheen. Ed. Boek en periodiek. Den Haag, 1946.

    Online only
  • #44

    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #16

    3 boeken: - Een Nederlandse bijbel, uitgerijkt ter gelegenheid van een huwelijk in 1917. Ed. Nederlandsch Bijbelgenootschap. Amsterdam, 1914. - Dezelfde uitgave uit 1900. - “Voordrachten over het Katolicisme voor niet-katholieken”. Jac. Van Ginneken S.J., verlucht door Jan Toorop. Ed. W.L. & J. Brusse’s. Rotterdam, 1927.

    Online only
  • #33

    Negen boekjes uit de reeks ‘Groote meesters’. Ed. L.-J. Kryn. Brussel, 1926.

    Online only
  • #8

    Vier boeken met betrekking tot Turner: - “Turner in his time”. Andrew Wilton. Ed. Thames and Hudson, 1987. - “Turner”. William Gaunt. Ed. Encyclopaedica Britannica. Londen, 1972. - “The art of J.M.W. Turner”. David Layney Brown. Eagle Editions, 2001. - “Turner”. John Walker. Ed. Ars Mundi, 1885.

    Online only
  • #41

    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #48

    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #34

    Online only

Online-Only Boekenveiling 26 April 2022

Op Dinsdag 26 april (18.30) wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.

On Tuesday April 26th (18.30) the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

26 April 2022 18:30