#15Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
#38Twee boeken m.b.t. Impressionisme. “L’Impressionnisme au Musée de l’Ermitage”. Ed. Nouvel Office d’Edition, Artia Prague 1967. B. Denvir, “Het Impressionisme, de kunstenaars en hun werk”. Ed. Zuid Boekprodukties, Lisse 1994.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 60 -
#30Twee boeken m.b.t. Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (omslag uitgesneden en ingeplakt). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie zonder omslag). Goede staat.
Deux livres sur Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (jaquette découpée et collée à l'intérieur). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande sans jaquette).No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#12Een lot chromo-albums:- “’s Lands glorie”. Ed. Historia. Delen I, II (2x), III (2x), IV (2x), V & VI (2x).- “De Vlaamse schilderkunst”. Ed. Artis. Twee delen (XVe en XVIe eeuw & XVIIe eeuw).- “Tussen Maas en Schelde”. Ed. Veen.
No longer availableOnline only -
#50Een lot van vier kunstboeken:- “Luc Vandevelde”- “Guy Van den Bulcke”- “Distel”- “Vier uit de Antwerpse polder”
#14Twee boeken:- “Eugeen Van Mieghem, an artist of the people”. Erwin Joos. Ed. De Brauwere. Wilrijk, 1993. Genummerd 1981. (NL&ENG)- “Eugeen Va Mieghem”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013. (NL)
#45J. Vandenbreeden, F. Dierkens-Aubry, “Art Nouveau in België, Architectuur en Interieurs”. Ed. Lannoo 1999, 6de druk. Met stofwikkel, linnen band met goudopdruk. Als nieuw.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#37Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot kunst en cultuur, alsook een kalender met kunstfoto’s en twee uitgaves van Rien Poortvliet en van Stijn Streuvels.
#28“La Grande Guerre”, 2 delen & “L’épopée Belge dans la Grande Guerre”. Ed. Aristide Quillet. Parijs, 1938.
La Grande Guerre, 2 parties & L'épopée Belge dans la Grande Guerre. Ed. Aristide Quillet. Paris, 1938.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#13Een lot van negen boeken met betrekking tot kunst:- “Vlaamse kunst” Ed. Mercatorfonds.- “Notre Bruegel”. Ed. Fonds Mercator- “Joseph Lacasse par lui-même”. Ed. Fonds Mercator- Vlaamse meesters, zes eeuwen schilderkunst”. Ed. Davidsfonds- “Chefs-d’oeuvre de l’art - ma^tres Flamands”. Ed. Hachette-Fabri- “Dutch paintings of the golden age from the collection of The National Gallery of Ireland”. “Nederlandse schilders van de zeventiende eeuw”. Christpher Wright.- “Knaurs Lexicon moderner Ku(..)
#17“The Gouda pottery book”. Ron Tasman. Ed. Optima Publishers. Rotterdam, 2007. In drie banden. Bijgevoegd: “Jugendstil”. Gabriele Fahr-Becker. Ed. Könemann. Keulen, 1997.
#23Drie albums met ingebonden nummers van Kuifje. Albums 17 (vanaf december 1951), 20 en 33. Sletig.
Trois albums avec des numéros cartonnées de Tintin. Albums 17 (à partir de décembre 1951), 20 et 33. Usures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 150 / 180