Acht boeken m.b.t. Kunst. Max Rooses, “Les Chefs-d’Oeuvre de la Peinture de 1400 à 1800”. Ed. Flamarion, Paris. G. Knuttel, “De Nederlandsche Schilderkunst Van Eyck tot Van Gogh”. Ed. Becht Amsterdam 1938. E.Greindl, “Les Peintres Flamands du Nature Morte au XVIIe siècle”. Ed. Elsevier 1956. J. Lassaigne, “La Peinture Flamande, le siècle de Van Eyck”. Ed. Albert Skira 1957. “Karel Verlat, Eeuwfeest-Album 1824-1924”. Ed. Gemeentebestuur Antwerpen 1924. “L’Art Flamand & Hollandais tome seizième”. Ed. Van Oest, Bruxelles-Paris 1911 (rug beschadigd). Algemene Verzekeringen van Triëst. “Calendrier 1958 - Kalender 1963”.

Online only
SKU: 2704220049.
Auction day: 26 April 2022 18:30
Catalogue #49

  • #30

    Deux livres sur Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (jaquette découpée et collée à l'intérieur). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande sans jaquette).
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #1

    Een lot van tien uitgaven met betrekking tot schilderkunst: - Kunst van Almtamira tot heden - Gerard Baksteen - Prosper de Troyer - De Molse school - De polder op koper - Ambert de Vree - Henri De Braeckeleer - Jan Frans de Boever - Albert van Dijck - Met de Dulle Griet op stap - De Antwerpse marineschilders.

    Online only
  • #11

    Online only
  • #38

    Online only
    Estimate: € 45 / 60
  • #4

    Een lot van zes kunstboeken: - “Het impressionisme - De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992. (NL) - “Claude Monet”. Charles F. Stuckey. Ed. Könemann. Keulen, 1985. (ENG) - “Monet”. Yvon Taillandier. Ed. Bonfini Press. Bergamo, 1987. (ENG) - “De tuinen van Renoir”. Derek Fell. Ed. J.H. Gottmer. Haarlem, 1992. (NL) - “Post-impressionisme”. Thomas Parsons & Iain Gale. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1993. (NL) - “P. Cezanne - In Paris and Ile-de-France”. (..)

    Online only
  • #46

    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #20

    “De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustraties Alfred Ost, tekst L. Uten S.J., Muziek Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, genummerd op 1000. Goede staat, met huls en stofwikkel. Bijgevoegd een tentoonstellingscatalogus uit 1995, een uitgave “Alfred Ost in Nederland” en een uitgave n.a.v. de retrospectieve te Hasselt in 1968.

    Online only
  • #32

    Online only
  • #48

    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #50

    Een lot van vier kunstboeken: - “Luc Vandevelde” - “Guy Van den Bulcke” - “Distel” - “Vier uit de Antwerpse polder”

    Online only
  • #41

    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #26

    Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.
    Online only
    Estimate: € 25 / 35

Online-Only Boekenveiling 26 April 2022

Op Dinsdag 26 april (18.30) wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.

On Tuesday April 26th (18.30) the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

26 April 2022 18:30