Similar lots by type
-
#359Goebel, Germany“Playmates”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.85/0.
Playmates . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 85 / 0.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#362Goebel, germany“The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.
Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#308Capodimonte“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#312Goebel, Germany“Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.
Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 280 / 300 -
#3Goebel, Germany“Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.
Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 60 -
Goebel, Germany“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
No longer availableDim. h: 12 cm -
#354Goebel, Germany“Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.
Cendrillon . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 337.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#369Goebel, Germany“The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.
Le botaniste . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle no. 351.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#364Goebel, Germany“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
The Horse Trainer . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 423.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#353“Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.
Couple dansant . Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés. Attaché une paire de candélabres, portées par des putti de biscuit.No longer availableDim. h: 31 & 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#334Goebel, Germany“Heavenly angel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.21/II.
Heavenly angel . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 21 / II.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 110 -
#372Goebel, Germany“Sweet music”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.186.
Sweet music . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 186.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60 / 70
Other lots in this auction
-
#83Een paar barokke engelenkopjes van gebeeldhouwd en verguld hout. Kleine letsels en overschilderingen.
Une paire de têtes d'anges baroques en bois sculpté et doré. Lésions mineures, repeinte.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#2“Scène met Krishna”. Een Indische gouache op zijde.
Scène avec Krishna . Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 23 x 31,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#284Emile NelisPeriod: 1853 - 1884“Parkvijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Etang dans un parc avec cygnes . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 180 / 220 -
#256Een ronde tafel met centrale vierpoot. Intarsia van diverse houtsoorten. Het blad ingelegd met stermotieven van ebbenhout en been. Ø 115 cm
Une table ronde à quatre pieds centraux. Intarsia de différents types de bois. Le plateau incrusté de motifs étoiles d'ébène et d'os. Ø 115 cmNo longer availableDim. h: 76 cm Ø 115 cmEstimate: € 200 / 300 -
#275Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen in de vorm van hartjes bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats en forme de coeurs sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 250 / 300 -
#343Een Engelse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog. Met schede. Gemerkt ‘Wilkinson’. 1907.
Une baïonnette anglaise de la Première Guerre mondiale. Avec gaine. Marquée Wilkinson . 1907.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 75 / 90 -
#356Een gelakt houten kermispaardje. Klein letsel aan een oor.
Un cheval forain en bois peint. Blessure mineure à une oreille.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#231Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.
Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 130 / 150 -
#272W. Hertoghs“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Aan de zijkant gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur toile. Signée sur le côté.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#381Meisje met hoed en lammetjes. Gipsen beeld. Gesigneerd.
Fille avec chapeau et agneaux. Statue en plâtre. Signé.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 35 / 50 -
#358Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.
Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#49“De groentensnijdster”. Olieverf op doek. Vlaamse school. XIXe eeuw.
Le marchand de légumes . Huile sur toile. Ecole flamande. XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 180 / 220


