Other lots by Tilleux
#371AristonaEen vintage zwart-wit televisietoestel, Aristona, oranje en zwart plastic behuizing, werkend.
A vintage black and white television, Aristona, orange and black plastic casing, in working condition.No longer availableDim. 29 x 34 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#419Een set van 2 kaders, gemengde techniek op doek, op 1 van de doeken rechts onder gesigneerd.
#201Een art-deco beeld, brons op een groene marmeren voet, apen in palmbomen en een katachtige.
#31Een metalen beeld van een smid aan het aambeeld.
#440Een 18 K geelgouden penning. Philippus en Mathildis. Monnaie-Munt Belgium. In originele doos.
An 18K yellow gold medal. Philippus and Mathildis. Monnaie Munt Belgium. In original box.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 250 / 300 -
#224R. Salme“Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.
#356Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#498Een bronzen Pierrot met poedel.
#426Een vintage bar-cart, ca 1980, in chroom, messing en glas.
#395Stenen beeld van personage met een krokodil en een luipaard. Mintadi, Congo.
Stone sculpture of a character with a crocodile and a leopard. Mintadi, Congo.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#601Bronzen Bodhisattva. Indonesië.
Bronze Bodhisattva. Indonesia.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 120