Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 233/350 buiten de plaat.
Jef Codron

“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 233/350 buiten de plaat.

“Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 233/350 hors planche.
Online only
Dim. 25 x 33 cm
SKU: 2006180365.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #365
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #331
    V.D. Noltens

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #305
    Cotianna Horvath

    “Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 61 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #178

    Een oude messingen trompet van Deprins. Gemonteerd als lampvoet.

    Une ancienne trompette en laiton de Deprins. Montée en pied de lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #7

    Twee paar kandelaars van rood koper.

    Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 28 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #280
    R. Montgomery

    “Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.

    “Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #129

    Een aardewerken theepot met polychroom decor van appelen en druiven, toegevoegd deksel, gemerkt Stangl Pottery, Trenton New Jersey. En een aardewerken waterkan met polychroom en verguld decor van guirlandes, omstreeks 1900.

    Une théière en faïence à décor polychrome de pommes et de raisins, couvercle rapporté, marque sous la base “Stangl Pottery, Trenton New Jersey”. Et une verseuse en faïence à décor polychrome et doré de guirlandes, vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #168

    Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein glazen vaasje van Doyen à Havré-Ville.

    Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #144

    Een theepotje en een vaasje op voetjes van meerkleurig aardewerk. Het eerste onderaan gemerkt. Rouen, XIXe eeuw.

    Une théière et un petit vase sur pied en faïence polychrome. Ce premier porte une marque en dessous. Rouen, XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #363

    Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.

    Une statue africaine fétiche en bois, plaques de métal et clous, décoration de plumes au dessus.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #345

    Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #175

    “Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.

    ”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #182

    Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.

    Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 70
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More