Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Buste van een jonge vrouw. Gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Buste van een jonge vrouw. Gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

Buste van een jonge vrouw. Gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

Buste de jeune femme. Bois sculpté. Travail africain.
Dim. H. 59 cm
SKU: 1711200378.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #378
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #339
    Capodimonte

    “Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.

    Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #57
    Doremi

    Een compacte grammofoon.

    Un phonographe compact.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #243

    Een maquette van een zeilboot. In vitrine.

    Une maquette de bateau à voile. En vitrine.
    No longer available
    Dim. 90 x 87 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #359
    Goebel, Germany

    “Playmates”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.85/0.

    Playmates . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 85 / 0.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #323

    Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.

    Un vase en faïence, décoré de motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #159
    Y. Hiero

    Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #281

    Drie borden van Imari-porselein, waarvan er twee een paar vormen.

    Trois assiettes en porcelaine Imari, dont deux sont une paire.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #121

    Een antropomorfe houten kolom. Afrikaans werk.

    Une colonne anthropomorphe en bois. Travail africain.
    No longer available
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268

    Een gepolychromeerd houten beeld van de god Ganesh.

    Une statue en bois polychromé du dieu Ganesh.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #16

    Glaspasta vaas met groen art nouveau bladmotief in de geest van Emile Gallé. Apocrief merk.

    Vase en pâte de verre avec motif de feuilles vertes art nouveau dans l'esprit d'Emile Gallé. Marque apocryphe.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #25

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.

    Deux anneaux différents en or jaune 18 carats sertis de pierres fantaisie.
    No longer available
    Dim. 7,60 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #266

    Een ladenkast van bewerkt notenhout met zijdelings twee zuiltjes en een uitspringende bovenste lade. Grijs marmeren blad. XIXde eeuw.

    Une commode en noyer sculpté à deux colonnes latérales et un tiroir supérieur saillant. Dessus de marbre gris. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 87 x 117 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More