Other lots by Goebel, Germany
-
#359Goebel, Germany
“Playmates”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.85/0.
Playmates . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 85 / 0.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 55/65 -
#362Goebel, germany
“The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.
Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 55/65 -
Goebel, Germany
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
No longer availableDim. h: 12 cm -
#372Goebel, Germany
“Sweet music”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.186.
Sweet music . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 186.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60/70 -
#369Goebel, Germany
“The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.
Le botaniste . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle no. 351.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 55/65 -
#258Goebel, Germany
“Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.
Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160/180 -
#364Goebel, Germany
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
The Horse Trainer . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 423.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55/65 -
#334Goebel, Germany
“Heavenly angel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.21/II.
Heavenly angel . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 21 / II.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90/110 -
#312Goebel, Germany
“Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.
Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 280/300 -
#3Goebel, Germany
“Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.
Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50/60 -
#8Goebel, Germany
“Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.
Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/80
Similar lots by type
-
#353
“Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.
Couple dansant . Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés. Attaché une paire de candélabres, portées par des putti de biscuit.No longer availableDim. h: 31 & 32 cmEstimate: € 60/100 -
#308Capodimonte
“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#261Ronzan, Italy
“Après le bain”. Een beeld van wit biscuit. Gemerkt onderaan.
Après le bain . Une image en biscuit blanc. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#184Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.No longer availableDim. 175 x 92 cmEstimate: € 250/350 -
#351
Een platte ronde siervaas van geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70. Onderaan gemonogrammeerd.
Un vase décoratif rond plat en faïence émaillée. Années 1970. Monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 28 cmEstimate: € 45/55 -
#204
Een tuinstoel van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260/280 -
#255
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en een centrale briljant van +- 0,80 ct. FVS2.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,04 ct. Et un diamant central de + - 0,80 ct. FVS2.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 2400/2600 -
#217
Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 190/210 -
#226
Een gefineerde commode tombeau met twee laden en een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Commode tombeau en placage avec deux tiroirs et un dessus en marbre et décorée de garnitures en bronze.No longer availableDim. 86 x 120 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#290
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant baguetten en princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,92 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants et de princesses d'un poids combiné de + - 0,92 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 600/700 -
#18
Een oude houten bankschroef.
Une vieille vis d'établi en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 30/40 -
#72
“Papegaaien in een Herderijklijst”. Toegeschreven aan Ting.
Perroquets dans une liste Herderijk . Attribué à Ting.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#268
Een gepolychromeerd houten beeld van de god Ganesh.
Une statue en bois polychromé du dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60/100 -
#153
Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.
Quelques ammonites fossilisées en une fraction.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 220/300 -
#79
Compositie op paneel. Italiaanse school.
Composition sur panneau. Ecole italienne.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/180