#256Een gefineerd fruithouten stereomeubel. Klep bovenaan, tweedeurs met 1 lade en 2 valse laden.
A veneered fruitwood stereo cabinet. Top flap, two doors with 1 drawer and 2 false drawers.No longer availableDim. 129 x 58 x 44cmEstimate: € 60 / 80 -
#375Een hoge staande lamp met blauwe glaspasta coupe.
A tall floor lamp with a blue glass pasta shade.No longer availableDim. h 205, Ø 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#568Een veelkleurige vaas van Murano glas.
A multicolored vase made of Murano glass.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 60 / 70 -
#376Een Perzisch handgeknoopt tapijtje.
#496KashanEen Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#163Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#650Een 18 kt witgouden hanger bezet met bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 400 / 500 -
#273WilescoEen vintage Wilesco stoommachine met slijpmolen op een plaat gemonteerd. West Germany.
A vintage Wilesco steam engine with a grinding wheel mounted on a plate. West Germany.No longer availableDim. 28 x 56 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.No longer availableDim. 72 x 62 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
'Sheep flock with shepherd', oil on canvas, signed lower right.No longer availableDim. h 60 x b 90 cmEstimate: € 80 / 120