#87Een bronzen putto met lamp op groen marmeren sokkel, glaspasta kapje gemerkt ‘Schneider’.
#63Boch FrèresEen lot van 51 borden, 50 model Ronda en 1 Keramis.
#440Een zilveren ketting met hanger met diamand oude slijp van 0,05 ct. We voegen er een zilveren kruis aan toe bezet met granaat.
#404Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
"All round reporter." Mixed media on paper. Signed and numbered 77/68 at the bottom.No longer availableDim. 39 x 33cmEstimate: € 60 / 90 -
#141Theo VosEen witgeglazuurde plateel reiger met craquelé. Gouda, Zuid-Holland. Art-deco stijl. Niet gemerkt.
A white glazed earthenware heron with craquelure. Gouda, South Holland. Art Deco style. Not marked.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 220 / 340 -
#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#662Een vierkante massief eiken salontafel.
#116Een donkere eikenhouten dressoir met afgeschuinde zijden en 4 deuren.
A dark oak sideboard with beveled sides and 4 doors.No longer availableDim. 105 x 253 x 56cmEstimate: € 80 / 120 -
#199-Een grote vergulde spiegel.
#604Hubert Minnebo“Abstract figuur”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/7.
#336Een massief houten paar begijnenstoeltjes. XIXde eeuw.
'La Pendule Francaise', a set of 3 reference books released by Tardy in 1974.No longer availableDim. 32 x 23.5 cmEstimate: € 80 / 120