#419Harry BuyckPeriod: °1928“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
"Lying Nude." A painting, oil on board. Attributed to Harry Buyck.No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 100 / 120 -
#148Lladro‘Oriental Music’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1491, 835/5000 in originele verpakking.
"Oriental Music", limited edition Lladro figurine, model number 1491, 835/5000, in original packaging.No longer availableDim. H: 31.5cmEstimate: € 300 / 400 -
#286Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
#56Een mahoniehouten tafel op gesculpteerde voet.
A mahogany table with sculpted base.No longer availableDim. 71 x 125 x 94cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Bouret“De Herderin”. Bronzen beeld. Gesigneerd.
#656Een lot van 6 salonstoelen met gestoffeerde fluwelen zitting.
A set of 6 salon chairs with upholstered velvet seats.No longer availableDim. 95 x 50 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#575Een Engelse mahoniehouten tafel met 3 verlengstukken.
An English mahogany table with 3 extendable pieces.No longer availableDim. 76 x 106 x 162 +(3x45)cmEstimate: € 100 / 120 -
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#268Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met blauw in de massa.
A vintage crystal Val Saint Lambert vase with blue in the glass.No longer availableDim. 23 x 12,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#366Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
'Still Life with Pheasant at Banquet Table', oil on canvas, signed Hubertus and dated 1-11-58.No longer availableDim. h 80 x b 110 cmEstimate: € 80 / 120