#1Lladro‘Birds Resting’, een Lladro beeld, modelnr 1298 in originele verpakking.
'Birds Resting', a Lladro figurine, model number 1298 in original packaging.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#31WiskemannEen Wiskemann koffie en thee servies, bestaande uit koffie, thee -en melkkan, suikerpot en dienblad.
#299Irene Hamerlinck“Winters dorpzicht”. Een schilderij, olieverf doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 55cmEstimate: € 50 / 75 -
#133Webley & Scott LtdEen antiek Engels seinpistool, WOI. Gemerkt Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Diverse markeringen, genummerd 72761.
An antique English signal pistol, WWI. Marked Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Various markings, numbered 72761.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 300 / 400 -
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,18 ct. F VS1.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond 0.18 ct. F VS1.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 500 / 600 -
#467Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
#92Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
#575Een Engelse mahoniehouten tafel met 3 verlengstukken.
An English mahogany table with 3 extendable pieces.No longer availableDim. 76 x 106 x 162 +(3x45)cmEstimate: € 100 / 120 -
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#309Een Onica Royal Plazuid Gouda dekselvaas met floraal decor.
A Onica Royal Plazuid Gouda covered vase with floral decoration.No longer availableDim. h 48 x Ø 26 cmEstimate: € 30 / 50