#264Frans Van Tongerloo“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd.
#275Een eikenhouten commode met 3 laden.
#580Een 18 kt geelgouden ring bezet met een briljant en en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a brilliant-cut diamond and rubies with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 500 / 600 -
#13Een wijwatervat van biscuit versierd met engelen. Gemerkt.
A holy water font made of biscuit, decorated with angels. Marked.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#343Een roodkleurige vaas met vergulde band en tafereel in het reliëf.
A red-colored vase with a gilt band and relief scene.No longer availableDim. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30 -
#548Een zwart gebeitst grenen meesterstuk in de vorm van een miniatuur Bretoense broodkast met schuifdeurtjes. Zeer mooi gedetailleerd.
A black-stained pine masterpiece in the shape of a miniature Breton bread cabinet with sliding doors. Very nicely detailed.No longer availableDim. 55 x 48 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#488-Een wandelende panter. Een bronzen beeld.
#472Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Groene man”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Green man". A painting, oil on paper. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#420Een 18 kt geelgouden en zilveren ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold and silver ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 280 / 320