#32Bosteels“Portret van een zittende vrouw”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#477FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#687Lladro‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.
#488-Een wandelende panter. Een bronzen beeld.
#473Een polychroom Chinees porseleinen vaas met bloemendecor.
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#61Een sfeerlamp van haliet zoutgesteente.
A decorative lamp made of halite salt rock.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 100 -
#376Een Perzisch handgeknoopt tapijtje.
#280Een lange parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 1,10 ct.
#573-Een vaas van Murano glas groen en goud gekleurd.
#510Een 18 kt geelgouden zakhorloge.
#552Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten in lijn. Gemerkt.
A pair of silver-plated metal candlesticks with three aligned light points. Marked.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#313‘Boîtes de Spa’, een lot van 4 handbeschilderde doosjes en een pennenbakje, ca 1900.
'Boîtes de Spa', a lot of 4 hand-painted boxes and a pen holder, ca 1900.No longer availableDim. 6.5 x 25 x 11 cmEstimate: € 80 / 120