#327Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#422Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#287Lladro‘Picture perfect’, een Lladro beeld, modelnr 7612 in originele verpakking.
"Picture perfect", a Lladro figurine, model number 7612 in its original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#378MuranoEen vintage Murano glaspasta vaas met 4 ‘vingers’, groen in de massa gekleurd met kleurloze delen.
A vintage Murano glass paste vase with 4 'fingers', green in the mass colored with clear parts.No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#302Een lot van 2 kunstboeken, bestaande uit “Eugeen van Mieghem, Antwerpen” en “Eugeen van Mieghem, Emigranten van de Red Star Line”.
A lot of 2 art books, consisting of "Eugeen van Mieghem, Antwerp" and "Eugeen van Mieghem, Emigrants of the Red Star Line".No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#451“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
#579-Een wandspiegel met kandelaars. Met grijs gepatpineerde lijst.
A wall mirror with candle holders. With a gray patinated frame.No longer availableDim. H76 x 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#334Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
A pair of candle holders in the shape of Corinthian columns made of silver-plated metal.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#28Een lot van 7 porseleinen wijwatervaten. Waaronder een gedeelte Brussels porselein.
#103RobbedoesEen Robbedoes verzamelalbum 22. 1e druk. Bundeling weekblad Robbedoes. 9e jaargang, nr 388 - 4 september 1947. Bijgevoegd 18 Robbedoes weekmagazines. Medio 1947.
#108Een putto van gepolychroomeerd metaal.
#514Harry BuyckPeriod: °1928-2017“Tafereel op zebrapad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Scene on Zebra Crossing". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 70 x 60cmEstimate: € 400 / 500