#386Een paar Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
#491Een modern bronzen beeld van een knielende figuur naar Oswald Herzog.
#684Een antiek massief eiken bijzettafeltje.
#442“Dorpjes aan een Frans meer”. Een schilderij, olieverf op doek. Monogram bovenaan.
"Villages on a French lake." A painting, oil on canvas. Monogram at the top.No longer availableDim. 31 x 45cmEstimate: € 300 / 500 -
#49‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
#206Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#149Jacques MadiolPeriod: 1871-1950“Spinnende vrouw in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
#348GeroEen bestekkoffer met een modern verzilverd metalen bestek met een rozenmotief.
A cutlery case with a modern silver-plated metal cutlery set featuring a rose motif.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#333Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
#207Een art nouveau buste van een jonge vrouw, van albast en marmer.
An Art Nouveau bust of a young woman, made of alabaster and marble.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 350 / 500 -
#543Een verzilverd metalen koffie-en theeservies met een motief van getorste ribben. Koffie-en theepot, suiker-en melkpot. We voegen er een ronde verzilverd metalen plateau aan toe.
A silver-plated metal coffee and tea set with a twisted ribs motif. Coffee and tea pots, sugar and milk pots. We include a round silver-plated metal tray.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#596Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 40 / 60