#49‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
#694Diverse Belgische niet gestempelde postzegels in 6 goed gevulde albums “Falzlos Album T” en enkele vellen postzegels. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.
Various Belgian unused postage stamps in 6 well-filled albums "Falzlos Album T" and some sheets of stamps. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#482“Abstract”. Een collage, gemengde techniek. Achterzijde met signatuur. Vermoedelijk Rudy Pijpers. Lichte verfschade.
"Abstract". A collage, mixed media. Signature on the back. Presumably by Rudy Pijpers. Light paint damage.No longer availableDim. 29 x 39cmEstimate: € 300 / 400 -
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#384Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#3Lladro‘All aboard’, een Lladro beeld, modelnr 07619 in originele verpakking.
#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#181Lladro‘Three sisters’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1492, 1078/3000 in originele verpakking.
#277Een lot van 2 houten behang of linoleum print-rollen met koperen patroon, waarvan 1 gemerkt “Brepols”.
A lot of 2 wooden wallpaper or linoleum print rolls with a copper pattern, one marked "Brepols".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
A Greek icon consisting of two panels depicting a male and a female saint. 19th century.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200