#504Harry Buyck“Familietafereel”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘79.
#429Freule De Jonge“Dorpsgezicht”. Een schilderij, aquarel op papier. Achterzijde gesigneerd met opschrift, gedateerd 1911.
"Village View". A painting, watercolor on paper. Signed on the back with inscription, dated 1911.No longer availableDim. 37 x 29cmEstimate: € 120 / 180 -
#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#13Een wijwatervat van biscuit versierd met engelen. Gemerkt.
A holy water font made of biscuit, decorated with angels. Marked.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#169Yves DE CHASTELLUXPeriod: 1914“Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Church view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 22cmEstimate: € 200 / 300 -
#66Een mahoniehouten vitrinetafeltje met glazen blad, schuiflade en bordeaux vilten bekleding.
#263Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa, met label gemerkt.
#444Wilbert Doorakkers“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
"Blauwtje Lopen". A painting, oil on canvas. Signed and dated '91 on the back.No longer availableDim. 50 x 54cmEstimate: € 150 / 200