#630Een kleine zakhorloge met horlogeketting.
A small pocket watch with watch chain.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#7Een verzilverde suikerschaal met lepel uit het begin van de 20ste eeuw met de voorstelling van 2 libellen, in zijn originele etui.
A silver plated sugar bowl with spoon from the early 20th century depicting 2 dragonflies, in its original case.No longer availableDim. 6 x 17 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#133Webley & Scott LtdEen antiek Engels seinpistool, WOI. Gemerkt Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Diverse markeringen, genummerd 72761.
An antique English signal pistol, WWI. Marked Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Various markings, numbered 72761.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 300 / 400 -
#430Een 18 kt witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,25 ct. en vier kleine briljantjes.
An 18 kt white gold ring set with a brilliant cut diamond of approximately 0.25 ct. and four small brilliant cut diamonds.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 400 / 450 -
#395‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.No longer availableDim. 72 x 62 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#267Lladro‘Agressive Goose’, een Lladro beeld, modelnr 1288 in originele verpakking.
'Aggressive Goose', a Lladro sculpture, model number 1288 in original packaging.No longer availableDim. h 21.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#608Een Chinese Famille Jaune vaas met het decor van een vogel op een tak.
A Chinese famille jaune vase with a bird on a branch decoration.No longer availableDim. h 61 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#532Van Schuylenbergh“Abstracte compositie met vrouwenportret.” Acryl op papier. Gesigneerd.
#398Max VerboeketEen set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
#6Een houten Louis XV stijl bijzettafeltje op wielen met dambord gefineerd blad. Fraai gesculpteerde guirlandes.
A wooden Louis XV style side table on wheels with a checkerboard veneered top. Beautifully sculpted garlands.No longer availableDim. 76 x 110 x 71cmEstimate: € 40 / 60 -
#94Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#313‘Boîtes de Spa’, een lot van 4 handbeschilderde doosjes en een pennenbakje, ca 1900.
'Boîtes de Spa', a lot of 4 hand-painted boxes and a pen holder, ca 1900.No longer availableDim. 6.5 x 25 x 11 cmEstimate: € 80 / 120