#233Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
A lot of 2 polychrome earthenware fountains, 1 supported by 3 putti. Presumably by Thomas Sergent. Edge damage visible. And 1 supported by 1 putto.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 120 / 180 -
#246Een eikenhouten tafel, verlengstukken manco. Fraai gesculpteerde voet versierd met 2 honden, vos en hert.
#217Een set van 2 handbeschilderde dekselvazen in delfts blauw, beide dragen het merkteken van de Porceleyne Fles met een decor van bloemen en vogels.
#159Alfred Cornilliet"Rubens Peignant la Femme dite au chapeau de Paille". Een grote ingekleurde gravure op papier, naar het werk van Nicaise De Keyser . Door Jean Baptist & Alfred Cornilliet.
"Rubens Painting the Woman known as 'Woman with a Straw Hat'". A large colored engraving on paper, based on the work of Nicaise De Keyser. By Jean Baptist & Alfred Cornilliet.No longer availableDim. 63 x 94,5cmEstimate: € 400 / 600 -
#610Een lange halssnoer met bruine tinten, etnische look. Gemerkt Rosa Lucia.
#207Een art nouveau buste van een jonge vrouw, van albast en marmer.
An Art Nouveau bust of a young woman, made of alabaster and marble.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 350 / 500 -
#644ImariEen Imari porseleinen vaas met flora en vogels in het decor.
#151Een lot zilveren servies, bestaande uit koffiekan, melkkannetje, suikerpot met manco deksel en dienblad. Gemerkt.
A lot of silver tableware, consisting of a coffee pot, milk jug, sugar pot with missing lid, and tray. Marked.No longer availableDim. 2050gEstimate: € 400 / 600