Other lots by Dali
#292Salvador Dali
“Menorah”. Bronzen plaquette. Met handtekening.
#64Salvador Dali
”L’apparition de l’ange”. Une lithographie. Porte une signature et numérotée 218/300.No longer availableDim. 66 x 52 cmEstimate: € 120 / 200
#72Bernard Charroy
”Nu”. Une lithographie. Signée et numérotée E.A. 3/15 hors planche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#559
”Musiciens”. Acryl sur toile marouflée. Porte une signature. La toile est déformée.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#458
Een Afrikaans houten beeld afkomstig van Burkina Faso.
#737
Een reeks van vier art deco tegels van Hemiksem.
#258
Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.
#184Franz Livemont
”Fermette et étang avec des cygnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#386
Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#70
#695
”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#653
#271Reuge Music
Een mahoniehouten muziekdoosje met zes liederen en 41 notenbewegingen. 1955.
#93
Een serie van zes gratenschaaltjes van sterling zilver. Binnenkant met blauw email. Twee iets kleiner dan de andere. Gemerkt: Sterling 925 AOM Tane Mexico. Enkele randschilfers.
Une série de six coupelles pour arêtes en argent Sterling. Intérieur en émail bleu. Deux un peu plus petit que les autres. Marque: Sterling 925 AOM Tane Mexico. Quelques éclats.No longer availableDim. 665,60 brutEstimate: € 65 / 100