Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie etsen van herenportretten in een kader. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Henri De Smeth
Period: 1865 - 1940

Drie etsen van herenportretten in een kader. Allen gesigneerd buiten de plaat.

Trois eau-fortes de portraits d'hommes encadrés. Tous signés hors planche.
Dim. 21,5 x 14 cm
SKU: 2111170182.
Category: Grafiek.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #182
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #184
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.Vrouwenbeeldje, St. Andries” & “Werf, Lier”. Twee etsen. Gesigneerd en de eerste genummerd 38/150 buiten de plaat.

    "Statue de Notre-Dame, St Andries" et "Chantier, Lier". Deux eaux fortes. Signées et la première numérotée 38/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 10 & 13,5 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #189
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat. Jongen met katten.

    Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche. Garçon et chat.
    No longer available
    Dim. 60 x 50
    Estimate: € 50 / 80
  • #369

    “Le départ pour la Chasse”. Een oude Franse jachtprent. We voegen er vier kleine Engelse jachtprenten aan toe.

    "Le départ pour la chasse". Une ancienne image française. Nous ajoutons quatre petites images de chasse anglaises.
    No longer available
    Dim. 57 x 83 & 16 x 21 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #149

    Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.

    Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #164
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.Vrouw van Vlaanderen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/50 buiten de plaat. We voegen er een ets met een dorpszicht van een ander kunstenaar aan toe.

    "Notre-Dame de Flandres". Une gravure. Signée et numérotée 10/50 hors planche. Nous ajoutons une gravure avec une vue sur village d'un autre artiste.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 28,5 & 17 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #359

    “Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.

    "Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.
    No longer available
    Dim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #379

    Een lot grafiek, bestaande uit een voorstelling van de pacificatie van Gent en het kasteel van Burcht en een portret.

    Un lot graphique, dont une représentation de la pacification de Gand, le château de Burcht et un portrait.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #310
    Period: 1896-1968

    Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.

    Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #420

    “Antverpia. Mercatorum Emporium”. Een reproductie van een kaart uit 1521 uit de collectie van het Plantin-Moretusmuseum.

    “Antverpia. Mercatorum Emporium”. Reproduction d’une carte de 1521 de la collection du Musée Plantin-Moretus.
    No longer available
    Dim. 59 x 224 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #341

    Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.

    Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #91

    Een beschilderd mondgeblazen glazen flesje.

    Petite bouteille peinte soufflée à la bouche.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #168

    Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.

    Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.
    No longer available
    Dim. 85 gram
    Estimate: € 60 / 80
  • #92

    Een eikenhouten kofferbank in Bretoense stijl met een wegklapbare rug.

    Banc coffre en chêne de style breton. Dos abattant.
    No longer available
    Dim. b: 107 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #298

    Set van drie kleinere reiskoffers uit het interbellum.

    Un set de trois valises de l’entre-deux-guerres.
    No longer available
    Dim. 56 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #212

    Een notenhouten armstoel met rechte rug in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer à dos droit, style Louis XV. Revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #31

    Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven messing met afbeeldingen van het Lam Gods op de basis. Eén beschadigd bovenaan.

    Une paire de chandeliers en style Baroque en laiton repoussé, images de l'agneau mystique sur la base. Un dégât au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #56

    Een verlengbare eikenhouten tafel.

    Table à allonges en chêne aux pieds tournés. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 142 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #261

    “Paard”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    "Cheval". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #276

    Een eikenhouten rolbureau met twee ladenblokken met telkens vier laden en een uitschuifbaar blad.

    Un bureau à rouleau avec deux blocs avec quatre tiroirs et une tablette glissante.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #2

    Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.

    Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #63
    Henriot, Quimper

    Een dienblad van meerkleurig aardewerk met een koppel in het decor. Gemerkt.

    Plateau de service en faïence polychrome décoré de deux personnages. Avec marque.
    No longer available
    Dim. b: 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More