Other lots by Middelhoek
-
#332Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Op het terras”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Sur la terrasse . Aquarelle. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#314Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#304Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#132Piet MiddelhoekPeriod: 1898-198
“Groot bloemenstilleven met witte schaal en gemberpot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grande nature morte aux fleurs avec bol blanc et pot de gingembre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#220
Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats en forme de fleur serties de brillants d'un poids combiné de + - 2 ct.No longer availableDim. 8,22 gEstimate: € 1900/2200 -
#206
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260/280 -
#188Maryse RaynPeriod: °1958
Koning en Koningin. Keramiek met polychromie. Gesigneerd en gedateerd 1997. Kleine herstelling.
Roi et Reine. Céramique avec polychromie. Signé et daté 1997. Petite réparation.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 250/350 -
#192Alexis De LeeuwPeriod: act. 1848 - 1896
“La promenade sur la glace”. Olieverf op paneel. gesigneerd en gedateerd 1869.
La promenade sur la glace . Huile sur panneau. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 550/600 -
#167
“Gentse Feesten 2014. Prijs Democratie. Bronzen groep. Ontwerp Walter De Buck.
Gentse Feesten 2014. Prix de la démocratie. Groupe de bronze. Design Walter De Buck.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 100/150 -
#302
Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
Une tête d'homme en bronze africain.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#34
“Divertissements de Paysans Hollandois”. Een gravure naar een werk van David Teniers.
Divertissements de Paysans Hollandois . Une gravure d'après une œuvre de David Teniers.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#241Royal Doulton, England
“Grand manner”; “Rhapsody”; “Laura”; “Lady April”; “Fleur”. Een reeks van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.
" Grand manner ";" Rhapsody ";" Laura ";" Lady April ";" Fleur ". Une série de cinq figurines en porcelaine multicolores. Marquées en bas."No longer availableDim. h: 17 - 21 cmEstimate: € 170/180 -
#65
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 1,12 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 600/700 -
#326
Een Louis-Philippe étagère met vier niveaus. Een lade in de bovenste gordel. XIXde eeuw.
Une étagère Louis-Philippe à quatre niveaux. Un tiroir dans la ceinture supérieure. XIXème siècle.No longer availableDim. 137 x 105 x 47 cmEstimate: € 200/300 -
#350
Een lot van negen munten.
Un lot de neuf pièces.No longer availableDim. 171,72 gEstimate: € 20/30 -
#324
“Stilleven met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs sauvages . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 87 x 66 cmEstimate: € 40/60