Other lots by Middelhoek
-
#332Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986“Op het terras”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Sur la terrasse . Aquarelle. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#314Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#304Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#132Piet MiddelhoekPeriod: 1898-198“Groot bloemenstilleven met witte schaal en gemberpot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grande nature morte aux fleurs avec bol blanc et pot de gingembre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#16Glaspasta vaas met groen art nouveau bladmotief in de geest van Emile Gallé. Apocrief merk.
Vase en pâte de verre avec motif de feuilles vertes art nouveau dans l'esprit d'Emile Gallé. Marque apocryphe.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#271Een Duitse helm van de Luftschutz uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque Luftschutz allemand de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#292Amanda De Clercq“Portret van een Arabier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2002.
Portrait d'un Arabe . Huile sur panneau. Signé et daté 2002.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#284Emile NelisPeriod: 1853 - 1884“Parkvijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Etang dans un parc avec cygnes . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 180 / 220 -
#204Een tuinstoel van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260 / 280 -
#175Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. (glas gebroken).
Une montre de poche gravée en or jaune 18 carats. (Verre brisé).No longer availableDim. bruto: 16,10 gEstimate: € 150 / 200 -
#319Peter Van Goethem“Wajangpop”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Poupée Wayang . Pastel sur papier. Signé et daté 81.No longer availableDim. 24 x 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#123Een groot gevarieerd lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften.
Grand lot très varié d’albums de bandes dessinées et d’hebdomadaires en Français.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#93Een lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften. Tintin Spécial, Albums van Spirou e.a.
Lot très varié d’albums de bandes dessinées et d’hébdomadaires en Français. Tintin Spécial, Albums de Spirou e.a.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#168Delvaux, BruxellesEen handtas van taupekleurig leder. Model ‘Dimanche’.
Un sac à main en cuir taupe. Modèle Dimanche .No longer availableEstimate: € 260 / 280 -
#307Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise avec glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#128Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met bloemendecors.
Une paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine avec des décorations florales.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150

