Other lots by Val St. Lambert
-
#793Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 200/280 -
#797Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/160 -
#788Val St. Lambert
Een karaf met zes borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Carafe et six gouttes en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#667Val St. Lambert
Twee asbakjes en een vide-poche van kristal. Gemerkt.
Deux cendriers et un vide poche en cristal. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#668Val St. Lambert
Een oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20/25 -
#298Val St. Lambert
Een likeurstel van geslepen kristal en bruin gekleurd in de massa. Bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Gemerkt.
Garniture à liqueur art déco en cristal taillé coloré brun dans la masse. Comprenant une carafe et six gouttes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#563Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor van een uil in een boom. Gemerkt.
Vase en cristal incolore à décor taillé d’un hibou dans un arbre. Avec griffe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 90/110 -
#93Val St. Lambert
Een reeks van elf glazen van geslepen kristal, waarvan vijf mauve, drie geel, twee blauw en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Suite de onze verres en cristal taillé dont cinq mauves, trois jaunes, deux bleus et un vert, colorés dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#311Val St. Lambert
Een lot geslepen groen kristal, bestaande uit een solifiore en drie verschillende vazen. Allen gemerkt.
Lot de cristaux taillés verts comprenant un soliflore et trois vases différents. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#153Val St. Lambert
Vijf fluitvaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren, waarvan één met verzilverde voet. We voegen er een blauwe asbak aan toe.
Cinq petits vases flûtes en cristal taillé de couleurs différentes dont un au pied en métal argenté. Nous ajoutons un cendrier bleu.No longer availableEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#151
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet van Val St. Lambert, een Boheemse vaas en een kleiner model met een geribd motief.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur pied de Val St-Lambert, un vase de Bohème et un plus petit modèle décoré de côtes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#431Daum, France
Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#691Murano
Een bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/50 -
#408Daum, France
Een grote en een kleine coupe van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une grande et une petite coupe en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. B 50 en 25 cmEstimate: € 80/120 -
#647Lalique, France
“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.
“Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 260/300 -
#361
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf champagnecoupes, elf rode wijnglazen, elf aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. We voegen er twaalf groene glazen van hetzelfde model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Partie de service de verres en cristal taillé incolore comprenant douze coupes à champagne, onze verres à vin rouge, onze verres à apéritif et douze gouttes. Nous ajoutons douze verres verts du même type. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#133
Een mandje en een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. De tweede gemerkt Val St. Lambert.
Petit panier et un vase en cristal taillé colorés rouge dans la masse. Le second marqué Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#107Lalique
Een karaf en een kan van kleurloos kristal en versierd met gesatineerde details. Gemerkt.
Carafe et verseuse en cristal incolore aux détails satinés. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 & 18 cmEstimate: € 50/80 -
#587Lalique, France
Een vide-poche van kleurloos kristal, versierd met een leeuwenkop. Gemerkt.
Vide poche en cristal incolore décoré d’une tête de lion. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 120/140 -
#407
Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#98
Een reeks van zes wijnglazen van groen kristal met vergulde rand, de voet versierd met een verguld balletje. We voegen er vier glazen van blauw halfkristal met een geslepen decor aan toe.
Suite de six verres à vin en cristal vert au bord doré, pied décoré d’une balle doré. Nous ajoutons quatre verres en demi-cristal bleu à motif taillé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#303
Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#147
Een karaf en vier tumblerglazen van geslepen kleurloos kristal. We voegen er vier kristallen wijnglazen aan toe.
Carafe et quatre verres à long drink en cristal taillé incolore. Nous ajoutons quatre verres à vin en cristal.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#91
Een drageoir en een dekselpot van kleurloos geslepen kristal. De tweede gemerkt Orrefors.
Drageoir et pot couvert en cristal taillé incolore. Le second de la marque Orrefors.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#117
Twee siercoupes van kleurloos geslepen kristal. De grootste op geelkoperen voetjes, de tweede op bronzen voet en versierd met twee bronzen zwaantjes.
Deux coupes en cristal taillé incolore. La plus grande aux pieds en cuivre jaune, l’autre sur piédouche en bronze et ornée de deux cygnes.No longer availableDim. h: 37 & 29 cmEstimate: € 40/60 -
#163
Een paar drageoirs van kleurloos kristal, versierd met een geslepen bloemendecor.
Paire de drageoirs en cristal incolore. Décor de fleurs taillées.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#337
Twee verschillende glazen karaffen, waarvan één zonder stop en een vierkante van kristal met twee likeurglaasjes. De laatste beschadigd.
Deux carafes différentes en verre dont une sans bouchon, l’autre carrée et accompagnée de deux gouttes. Cette dernière endommagée.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#421
Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...
Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#73
Een paar schenkkannen van geslepen kristal met verzilverde monturen.
Paire de verseuses en cristal taillé aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 31 & 24 cmEstimate: € 40/60 -
#41
Een kristallen vaas, rood gekleurd in de massa, versierd met een gegraveerd decor van een vlinder.
Vase en cristal coloré rouge dans la masse décoré d’un papillon gravé.No longer availableEstimate: € 15/25
Other lots in this auction
-
#79
“Congrès liturgique, Malines”. Een affiche uit 1924.
“Congrès liturgique, Malines”. Affiche de 1924.No longer availableDim. 108 x 78 cmEstimate: € 120/140 -
#343Christofle
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, een taartschotel en een grote serveerschaal. Allen gemerkt en de eerste twee in origineel etui.
Lot de métal argenté, comprenant une cafetière, un plat à tarte et un plateau. Marques sur chaque pièce et les deux premiers dans leurs étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#656
Een ééndeurskastje van gefineerd hout in eclectische stijl. Versierd met bloemenmarqueterie, een centrale bronzen plaquette en beslag, twee bronzen figuren op de hoeken, zestien koperen plaquettes en een marmeren blad.
Petit meuble à une porte en bois de placage de style éclectique. Décor de fleurs marquetées, plaquette centrale et montures de bronze, deux personnages en bronze sur les coins. Seize plaquettes de cuivre et tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#612
“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#695
Een paar Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein, versierd met zotjes in het decor.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche décorées de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/180 -
#180
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en vier parels van verschillende kleuren roze.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de quatre perles de différentes couleurs rose.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1750/1850 -
#37
Een tuinbeeld van zink in de vorm van een dame naar een werk van Henri Ple.
Sculpture de jardin en zinc représentant une femme d’après Henri Ple.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#750Jean Paul Gaultier
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een geparfumeerde bad gel in speciale verpakking van 150 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml et un gel de bain parfumé dans un emballage spéciale de 150 ml.No longer availableEstimate: € 80/12 -
#399
Lot varia met o.a. een roodkoperen waterketel, drie houten speculaasvormen en twee glasraampjes.
Lot varié contenant e.a. une bouilloire en cuivre rouge, trois moules à spéculoos en bois et deux petits vitraux.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#288
Een paar musketiers van Italiaans aardewerk. Veelkleurig en verguld.
Paire de mousquetaires en faïence italienne. Polychrome et dorées.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 180/220 -
#191
“L’abbé Dehaene et Flandre”. M. l’abbé J. Lemire. Ed. F. Deman. Lille, 1891.
“L’abbé Dehaene et Flandre”. M. l’abbé J. Lemire. Ed. F. Deman. Lille, 1891.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 18,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 18,70 ct.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1900/2000