#376
Un fauteuil en demi cercle en chêne et lattis, décoration de femme et homme sculptés.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40/60 -
#86
Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#100Dores
Een platina dameshorloge bezet met zes diamantjes oude slijp.
Une montre pour dames en platine sertie de six diamants ancienne taille.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 300/400 -
#330
Een 18 karaats wit en geel geweven ring.
Une bague en or tissé jaune et blanc 18 ctNo longer availableDim. 3,35 gEstimate: € 100/150 -
#30Guess
Montre de dame en acier inoxydable. Dans la boîte d‘origine au certificat.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#778Val St. Lambert
Een grote vaas van kleurloos en rood kristal. Gemerkt met label.
#355
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une émeraude centrale de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 5,68 gEstimate: € 1700/1900 -
#416
Twee piëdestals en een vierkant bankje met rieten zit.
#759
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#618
#832
Een reeks van zeven stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.
#555
Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 200/220