Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes d'un poids combiné de + - 0,73 ct. Et un diamant central de + - 0,70 ct. GVS.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 1800/2000 -
#327
“Volksfiguur met holleblokken”. Beeld van groen geglazuurd aardewerk.
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,79 ct. en een centrale briljant van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,79 ct. Et d'un diamant central de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 900/1000 -
#102
Abstracte gemengde techniek met aquarel. Gemerkt GVV.
#229Luc De Keyser
#154Frans Simons
“Slagveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#92
“Bergdorp”. Gemengde techniek. Gemerkt LC67.
#377
Een kleine messingen Thaise tempelwachter
#146
Een Georgian lavabobuffet van gefineerd mahoniehout. Twee laden in de gordel boven twee paneeldeuren, twee schuifbladen in de zijkanten. Een gemarquetteerd klapblad geeft toegang tot de wastafel. Kleine letsels.
Un buffet-lavabo géorgien en placage d'acajou. Deux tiroirs dans la ceinture au-dessus de deux portes à panneaux, deux vantaux coulissants sur les côtés. Un abattant donne accès à la partie lavabo. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 93 x 113 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#142Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
#292Amanda De Clercq
#231
Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 130/150