Other lots in this auction
-
#271Een Duitse helm van de Luftschutz uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque Luftschutz allemand de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#277“Danseresje”. Art deco beeldje van brons met marmeren sokkel.
Danseuse . Figurine Art Déco en bronze avec socle en marbre.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#213Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Le travail . Une sculpture de bronze patiné brun. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 600 / 650 -
#246Biedermeyer cylinderbureau van gefineerd mahoniehout. XIXde eeuw.
Bureau cylindre Biedermeyer en placage d’acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. 150 x 110 x 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#392Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel, tijdperk Napoléon III. Kuif versierd met rozenguirlandes en muziekinstrumenten.
Un miroir en chêne sculpté, époque Napoléon III. Crête décorée de guirlandes de roses et d'instruments de musique.No longer availableDim. H. 141 cmEstimate: € 200 / 300 -
#112E. Ibels“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.
Vase avec des roses . Huile sur toile. Signé. Perforation.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#107Volkstedt“Paar aan het aperitief”. Een groepje van gepolychromeerd en verguld Duits porselein. Gemerkt achteraan. Lichte schade aan het kantwerk.
Couple prenant l'apéritif . Un groupe de porcelaine allemande polychromée et dorée. Marqué au dos. Léger dommage à la dentelle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#254Drie schilderijen met vissersboten op zee. Doek. Dragen een handtekening: Frans Van Der Heide. Eén zonder lijst. 60 x 80 en 50 x 60 cm.
Trois tableaux représentant des bateaux de pêche en mer. Toile. Avec une signature: Frans Van Der Heide. Un sans cadre. 60 x 80 et 50 x 60 cm.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#351Een platte ronde siervaas van geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70. Onderaan gemonogrammeerd.
Un vase décoratif rond plat en faïence émaillée. Années 1970. Monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 28 cmEstimate: € 45 / 55 -
#302Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
Une tête d'homme en bronze africain.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#188Maryse RaynPeriod: °1958Koning en Koningin. Keramiek met polychromie. Gesigneerd en gedateerd 1997. Kleine herstelling.
Roi et Reine. Céramique avec polychromie. Signé et daté 1997. Petite réparation.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 250 / 350 -
#357Lladro“De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Le médecin. Une sculpture de porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 60 / 80

