Other lots in this auction
-
#609
Een ménagere van wortelnootfineer met twee deurtjes, versierd met inlegwerk en op pootjes. Binnenin een zeer uitgebreid bestek van verzilverd metaal met Lodewijk XV-motieven. Compleet voor 12 personen en met serveerbestekken.
Une ménagère en bois de ronce à deux portes, décorée d’incrustations et sur pieds. Contient un service de couverts pour douze personnes, avec couverts de service inclus, le tout en métal argenté et aux motifs Louis XV.No longer availableDim. 96 x 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#97
Een paar kleerborstels met Sterling zilveren monturen. Keuren van Birmingham, 1906 - 1907. Makersmerk ‘H. H.’.
Une paire de brosses à vêtements avec montures en argent Sterling. Poinçons de Birmingham, 1906 1907. Porte la marque 'H.H.'No longer availableDim. Bruto 108 gramEstimate: € 50 / 80 -
#823
Een ronde mahoniehouten tafel op centrale poot, eindigend in voluten.
Une table ronde en acajou sur un pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#11
Een gebeeldhouwd houten bureaustelletje met twee glazen inktpotten en een doosje, versierd met twee vogeltjes bij een nest op het deksel.
Une garniture de bureau comprenant deux pots à encre et une petite boite au décor de deux oiseaux auprès de leur nid sur le couvercle.No longer availableDim. b: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#392
Een paar blauw en witte Delftse tegels in ronde lijstjes.
Deux carreaux bleu et blanc de Delft ronds encadrés.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#289
“Kerkinterieur met personages”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
“Intérieur d’église aux personnages”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 100 / 160 -
#443
Een reeks van drie decoratieve bollen van aardewerk met gespikkeld glazuur.
Une serie de trois boules en faïence et glaçure tachetée.No longer availableDim. h: 8 - 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#561
Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.
Une balle concentrique et son montant en ivoire fine de Chine sculptée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 360 / 380 -
#564
Een zesladenkastje van zwartgelakt hout en versiering in de geest van Boulle.
Une petite armoire à six tiroirs en bois laqué noir et décorations dans l'esprit de Boulle.No longer availableDim. 110 cmEstimate: € 300 / 320 -
#299Victor Hulot
“Mer miroitante à Biaritz.” Olieverf op doek. Vlaamse school. Gesigneerd.
“Mer miroitante à Biaritz”. Huile sur toile. Ecole flamande. Signée.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 300 / 360 -
#594
Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl met een schild in de kuif.
Un trumeau en bois doré style Louis Philippe avec un blason dans la coiffe.No longer availableDim. 165 x 90 cmEstimate: € 220 / 300 -
#323
Een tropenhelm. Kurk overtrokken met stof.
Un casque colonial. En liège recouvert de tissus.No longer availableEstimate: € 80 / 100