Other lots in this auction
-
#594“Schöpfung III”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: ‘Molzahn’.
”Shöpfung III”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: ‘Molzahn’.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 500 / 550 -
#83Een Duitse bijbel uit 1662. Enkel met voorste (losse) kaft. Enkele pagina’s in zeer slechte staat.
Une bible allemande de 1662. Couverture de devant détachée mais présente. Quelques pages en très mauvais état.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#129Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.
Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.No longer availableDim. 80 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#293Een adelaar van zamak op steen naar een werk van P. Cartier.
Un aigle en régule sur pierre d’après une oeuvre par P. Cartier.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#817“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#267Jaeger-LecoutreEen metalen tafelklokje met vergulde wijzerplaat. Gemerkt.
Une petite horloge de table à cadran doré. Porte une marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#388MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534Scheerlinck“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
”Composition abstraite”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#783Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kelim en laine fait main.No longer availableDim. 208 x 75 cmEstimate: € 30 / 40 -
#320Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 600 / 700 -
#260Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 180 / 250 -
#373Een lot van drie porseleinen borden, waarbij twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Meissen.
Un lot de trois assiettes en porcelaine, dont deux Royal Copenhagen et une Meissen.No longer availableDim. Ø: 22 & 25 cmEstimate: € 30 / 40

