Other lots in this auction
-
#396
Drie eikenhouten gigognetafeltjes in regencestijl.
Trois tables gigognes en chêne, style Régence.No longer availableDim. b: 35, 45 & 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#565Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis persan en laine fait main. Usures.No longer availableDim. 358 x 261 cmEstimate: € 200 / 240 -
#757
Een klein parasolletje met een gesculpteerd ivoren handvat.
Un petit parasol à manche en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#739
Een houten barometer met zwartgelakte rand. Werkende staat.
Baromètre en bois au rebord peint noir. Etat de marche.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#58
Een lot van vier glazen presse-papiers met meerkleurige inclusies.
Un lot de presse-papiers en verre avec des inclusions polychromes.No longer availableDim. h: 6 - 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#401
Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit vijf verschillende vogels, waarvan één met glazen oogjes.
Un lot de scuptures en bois asiatiques, comprenant cinq oiseaux différents dont un avec des yeux en verre.No longer availableDim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#25
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant prinsessen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants princesse ayant un poids total de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#468
Een reiswekkertje.
Un petit réveil de voyage.No longer availableDim. h.8,50 cmEstimate: € 85 / 100 -
#275
Een halssnoer van koraal met verzilverde tussenstukken.
Un collier de corail et argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#840
“Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Zeven gebundelde jaaruitgaven uit de tweede serie: 1897; 1900; 1903; 1907; 1910; 1912 & 1914. Sommige ruggen gelost.
”Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Sept annuaires de la deuxième série: 1897;1900;1903; 1907; 1910;1912 & 1914. Quelques couvertures sont détachées.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#432Theo WolvecampPeriod: 1925-1992
“Abstract”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#584
“Fuji-san” (24,5 x 35,5 cm), “Waterval” (37 x 16,5 cm) en “Houtsprokkelaar” (37 x 16,5 cm). Drie ingekleurde Japanse houtsneden. Rond 1930.
”Fuji-san” (24,5 x 35,5 cm), “Chute d’eau” (37 x 16,5 cm) et “ Ramasseur de bois” (37 x 16,5 cm). Trois gravures sur bois en couleurs japonaises. +- 1930.No longer availableEstimate: € 300 / 500