#622Eller“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
#177Henri Désiré GauquiéPeriod: 1858-1927“Fac et Spera”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesign “Henri Gauquié”, gieterijstempel.
“Fac et Spera”, sculptured in patinated bronze, signed “Henri Gauquié”, foundry stamp.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 650 / 750 -
#227Hergé“De Blauwe Lotus”. Hard cover, zwarte titel, rode rug. Ed. Casterman 1951. Tweede druk, A51. Goede staat.
“The Blue Lotus”. Hard cover, black title, red spine. Ed. Casterman 1951. Second Edition, A51. Good state.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#172Jean Baptiste KindermansPeriod: 1822-1876“Koeien bij de drenkplaats, een roeiboot in de voorgrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Cows at the watering place, a rowing boat in the foreground". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 85x65 cmEstimate: € 500 / 800 -
#304Henri H.D.V.De Vooght“De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.
#377Een ontbijtbestek met benen heften, bestaande uit twaalf grote messen, 16 botermesjes met zilveren lemmets, 16 dessertvorkjes.
Breakfast cutlery with bone handles, consisting of twelve large knives, 16 butter knives with silver blades, 16 dessert forks.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#398MuranoEen lot van drie gekleurde glazen clowns.
A lot of three coloured glass clowns.No longer availableDim. h 30 & 24 & 20 cmEstimate: € 60 / 100