Other lots in this auction
-
#478
Een gesculpteerd houten masker. Afrika.
Un masque en bois sculpté. Afrique.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#609Luc Verschueren
“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800/1000 -
#675Julia RamalhoPeriod: °1946
“Christus aan het kruis”, “Bok en kat” & “Haan”. Drie beelden van geglazuurd aardewerk. Allen gemonogrammeerd.
”Le Christ et crucifix”, “ Bouc et chat” et “Coq”. Trois statues en faïence glaçurée. Monogrammées.No longer availableDim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 40/60 -
#652Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Flamencodanseres met publiek”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Danseuse de Flamenco et publique”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 55/65 -
#267
“Prinsenportret” & “Pastorale scène”. Twee handgeschilderde miniaturen op ivoor. Beide gesigneerd. Het eerste met gebarsten dekglas.
”Portrait de Prince “ & Scène Pastorale”. Deux miniatures sur ivoire peint à la main. Signées. Le premier avec verre cassé.No longer availableDim. Ø: 7 cmEstimate: € 120/140 -
#672Richard Baseleer
“Marine”. Aquarel. Gesigneerd.
”Marine”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34 x 24,5 cmEstimate: € 100/120 -
#620
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150/200 -
#170
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or rose sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,38 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 480/550 -
#343
Een lot van vijf oude kaarten, waarbij vier van België en één van Europa. Drie gevouwen uit 1964.
Un lot de cinq cartes anciennes, dont quatre de la Belgique et une d’Europe. Trois sont pliées, 1964.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#629Collet Bitker
“Le déjeuner sur l’herbe”. Een kunstmap met drie lithografieën, genummerd op 125 exemplaren. Allen gesigneerd.
”Le déjeuner sur l’herbe”. Un album de trois lithographies, numérotées sur 125 exemplaires. Signées.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#537
Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.No longer availableDim. h: 26 - 62 cmEstimate: € 200/240 -
#81
Een gewei van de oryx gazella.
Ramure d’oryx gazella.No longer availableDim. L. 104 cmEstimate: € 50/80