Other lots in this auction
-
#444
“Chinese keizerlijk koppel. Twee tekeningen. Gouache op papier.
“Couple noble chinois”. Deux dessins en gouache sur papier.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 40/50 -
#822Hamadan
Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 181 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#220
- Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2200 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes en één princes cut met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes et un diamant ‘princess cut’ ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 10,88 gEstimate: € 700/900 -
#250
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Un bracelet d’esclaves en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 1500/1700 -
#612
Een oude houten reiskoffer met messingen monturen.
Un coffre de voyage ancien en bois et montures en laiton.No longer availableDim. 47 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#179Edgard WiethasePeriod: 1881-1965
“Kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
“Paysage côtier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘37.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 360/380 -
#286
Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.
Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. 60 x 118 cmEstimate: € 200/240 -
#661
Een paar albasten bustes met marmeren basis.
Une paire de bustes en albâtre sur une base de marbre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 80/120 -
#143Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910
“Pater”. Twee plaasteren beelden met beige patina. Achteraan gesigneerd.
”Père”. Deux statues en plâtre , patiné beige. Signature au dos.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#577
Okimono van gebeeldhouwd ivoor. Voorstelling van een zittende man met een beker en een mandje. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Okimono en ivoire sculpté représentant un homme assis tenant un gobelet et un panier. Travail japonais, début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 240/360 -
#30Guess
Een rooskleurige dameshorloge van roestvrij staal. In originele doos en met certificaat.
Montre de dame en acier inoxydable. Dans la boîte d‘origine au certificat.No longer availableEstimate: € 100/200