Other lots in this auction
-
#108
Twee porseleinen lampen met koperen monturen, Louis-Philippestijl.
Deux lampes en porcelaine à montures en cuivre. Style Louis-Philippe.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#652
Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.
Un petit pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de poissons.No longer availableDim. Ø: 12,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#147Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180 / 220 -
#113
“Madonna met kind”. Een handgeschilderd icoontje met riza van 950‰ zilver.
“Vierge à l’enfant”. Petite icône peinte à la main et à riza en argent 950‰.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#610
Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in vier voluten. Verlengbaar met twee klapbladen. We voegen er zes stoelen met rieten zit aan toe.
Une table ronde sur un pied central se terminant en quatre volutes. Allongeable avec deux tablettes rabattables. Nous ajoutons six chaises avec assises en roseau.No longer availableDim. Ø: 118 cm + 2 x 26 cmEstimate: € 80 / 150 -
#318
Een paar bronzen cassolettes in barokke stijl.
Une paire de cassolettes en bronze, style baroque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#771
- Lot van vier borden en schotels:- een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm.- een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling).- een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm.- Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm
Lot de quatre assiettes et plats:- une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm.- un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration).- un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm.- Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cmNo longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#338
Een oude wetenschappelijke weegschaal.
Une ancienne balance de science.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#354Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Douceurs Franciscaines”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
”Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 48,5 x 41,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#320Delvaux, Bruxelles
Een lederen halsjuweel. Met stofzakje en in origineel etui.
Collier en cuir et métal. Avec sac de protection et avec étui d’origine.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#145
Een 18 karaats art deco geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct Art Déco avec un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 28,96 gEstimate: € 350 / 450 -
#99Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 180