#398Murano
Een lot van drie gekleurde glazen clowns.
#474Salvador Dali
“Compositie met duif”. Litho. Gesigneerd en genummerd 61/250 buiten de plaat.
"Composition with pigeon". Lithograph. Signed and numbered 61/250 outside the plate.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 200/220 -
#303
Lot van ongeveer 120 strips, waarvan 60-tal Suske en Wiskes, en diverse titels/auteurs.
#149Henri Van der Hecht
“Dorpstafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Village scene.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 350/400 -
#127
Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.
#10
Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
#132Van der Hecht
“Landschap met bruggetje.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#614
Een paar koperen kandelaars.
#33Val Saint Lambert
Een schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.
#130
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVVS1.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 1000/1200 -
#83
#327
Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
A pair of wrought iron and gilt bronze fire andirons. Louis XV style, XIXth century.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 200/250