Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en drie in markies geslepen robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en drie in markies geslepen robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en drie in markies geslepen robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

An 18 kt yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct. and three marquise-cut rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.
Dim. 4,40 g
SKU: 2111230410.
Auction day: 22 November 2023 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #186

    Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.

    A straight secretary made of veneered wood in the Louis XVI style, with two panel doors below the drop-front and a drawer below the gray marble top.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #420

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een amethist.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an amethyst.
    No longer available
    Dim. 2,40 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #224

    Een vroeg 18e eeuwse summier met de hand gekleurde kaart van het Waasland, getiteld Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes’. Lichte roestzweem, in kader.

    An early 18th-century hand-colored map of the Waasland region, titled "Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes." Slight rust stain, framed.
    No longer available
    Dim. h 420 x b 560 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #494
    Mathieu Kitanda

    “Een geschiedenis van Kongo, met Mobutu, Mgr Monsengwo en vele anderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.

    "A history of Congo, with Mobutu, Mgr Monsengwo, and many others." Oil on canvas. Signed and dated 1992.
    No longer available
    Dim. 82 x 106 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #170

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,85 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.85 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #19

    Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.

    A still life of flowers, oil on board in a gilt frame, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 58 x b 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535
    Satsuma

    Een polychroom Japans porseleinen Satsuma theeservies, 24-delig, bestaande uit 10 kopjes en schoteltjes, theepot, melkkan, suikerpot en dienblad. Eind 19e eeuws.

    A polychrome Japanese porcelain Satsuma tea set, consisting of 24 pieces, including 10 cups and saucers, teapot, milk jug, sugar pot, and tray. Late 19th century.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #192
    Gust Dierikx
    Period: Mechelen, 1924

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd.

    "Flower still life" translates to "Flower still life". It is a painting, oil on canvas. Signed at the top.
    No longer available
    Dim. 59 x 79cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #41
    Guerin, Bouffioulx

    Een aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.

    An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.
    No longer available
    Dim. 23cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #221
    A. Moreau

    ‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.

    "‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau."
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #438

    Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.

    A pair of wrought iron and gilt bronze fire andirons. Louis XV style, XIXth century.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #317

    Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.

    A zamak statue of a man with a wild horse on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 54 x l 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More